Miluj mě, prosím

• USA Wicker Park (více)

tomtomtoma

Příjemně zábavný film s dávkou romantiky a trochou tajemna, které je ke konci zcela rozpleteno. Matthew (Josh Hartnett) odkopne svoji mladou snoubenku Rebeccu (Jessica Paré) a vydává se po stopách své životní lásky Lisy (Diane Kruger), se kterou se nejdříve míjí, aby s ní pak spadl hluboko do její toužebné náruče. Naráží ale nejdříve na postel jeho posedlé obdivovatelky Alex (Rose Byrne), která se ho ze všech sil snaží získat a zabránit shledání jeho a Lisy. Do toho ještě lehce naivní Luke (Matthew Lillard) se svou bezprostředností. Líbí se mi především forma zpracování tohoto netradičního romantického příběhu. ()

TomikZlesa

Co o to, krásný a dojemný film, na druhou stranu lehce prokouknutelný (ne zcela) navíc další film kde se to s láskou doslova přehání a dva lidé sou tu vyobrazeni skoro jako božstvo. Konec se mohl klidně odehrávat někde jinde a ne zrovna na erportu. Diane Kruger tyický překrásná ale tot vše psycho Rose Byrne ji o nekolik tříd zastínila... ()

C0r0ner

Za mysteriózní thriller bych to tedy fakt neoznačil, spíš za to romantické drama, nicméně prostřední půlhodina, kdy se to celé začalo skládat dohromady a dávat smysl, byla bezvadná. Zbytek je takový průměrný, ale celkový dojem vlastně fajn. 70% ()

darm

Zvláštní film. Na jednu stranu jsem si docela dlouhou dobu říkal: není na tom nic extra, není na tom nic extra, ale na druhou stranu, když se příběh začal víc rozvíjet pomocí té spousty flashbacků, tak to občas možná něco extra bylo. Ze začátku to vypadá jako víceméně úplně klasický příběh, tváří se tak docela dlouho, dokud na scénu nevleze.. No, hádáte správně - další ženská :) Příběh se zamotává, ale najednou jsem se do filmu začal vžívat, víc ho prožívat a dokonce jsem začal Hartnettovi fandit. I když jsem místy pochyboval, kterou mu mám vlastě přát... Tak nakonec se to všechno vyřešilo nádherným způsobem. Opravdu moc krásnej konec.. A do toho ta nádherná hudba. Ale ne, nedám pět hvězd. A proč? To sám ani tak moc dobře nevím. I když ano, několik důvodů by se našlo. Někdy jsem se musel až nechtěně smát všem těm souvislostem, které se stávaly a které vytvářely následné prekérní situace a připravovaly půdu pro rozuzlení, bylo to místy až moc.. nepravděpodobné. No a možná jsem čekal na konci ještě větší emocionální reakci z mojí strany, ale to mi celý film rozhodně nezkazí.. Hartnett mi nevadil, Diane Kruger je nádherná a Rose Byrne v roli Alex.. no nevím, té sem její jednání občas nevěřil a byl silně na pochybách. No, nějaké ty vady na kráse by se prostě daly bez problémů najít. Někdy jsem ochoten je i přehlížet, ale tady... Nevím, celkově 85, možná 90%, ale výš nejdu. Každopádně americký romantický film!! a povedený.. To si zaslouží pozornost :) ()

Wormboy

V podstate velmi slusna romanticka drama, ktorej hlavnou devizou je jej nepriamociarost.Hartnett je slusny, len skoda, ze ako hlavnu herecku sa nepodarilo najst nikoho talentovanejsieho. D.Kruger proste nevie hrat a to je aj najvacsi problem tohto snimku. ()

PEEPA

Jedine, co tomuhle filmu muzu vytknout je prilis komplikovany styl vypraveni, ktery mi chvilemi v tom delal strasnej gulas. Ale to je vse. Jinak to bylo pohlazeni pro mou dusi. Velice se mi libila kamera a rezie. Dokazala z pomerne minimalistickeho tematu vytezit maximum. A i kdyz se jedna mozna jen o prilis velkou pohadku, presto me to velice zaujalo a chvilemi jsem skoro nedychal. Velice dobre, na muj vkus. Nebo mi to jen proste kaplo do noty... nevim, neumim si vysvetlit, ze me neco takovyho takhle dostalo :-) Doporucuji :-) A to jsem vubec nevedel, o cem by to melo byt... fuj to me to vzalo :-)) ()

Fallen_One

Trochu reálných nelogičností jsem schopen odpustit. Nějak takhle má vypadat pořádná romantika. Ale thriller bych do toho nepletl. Každopádně, více takovýchto filmů o lásce. ()

pakobylka

Ano, v dnešním přetechnizovaném světě není tak snadné ztratit svou lásku z dosahu, i když odjede třeba na druhý konec světa. Jenomže přece nejde jenom o využití všech dostupných možností moderní komunikace - co když si prostě myslíte, že o vás už nestojí … Navíc třeba mobily použité ve filmu mi připadaly poněkud předpotopní, tak se naskýtá další otázka: Do jakého časového období vlastně film zařadit - a jak v té době fungovalo spojení přes operátory mezi kontinenty. Takže já jsem spokojená. Zamotaná a dostatečně napínavá zápletka, která se odvíjela v různých časových rovinách a posléze vyústila v překvapivou pointu, mě naprosto vyhovovala - a příliš velkou kumulaci nahodilých situací prostě neřeším, protože jak všichni dobře víme: „Život je jen náhoda, jednou jsi dole jednou nahoře …“ :-) ()

J0hny5

Zajímavě zabalený romantický příběh, určitě jeden z nejlepších co jsem za poslední dobu viděl.A opět skvělá Rose Byrne, ten její pohled miluju:) 75% ()

Juto

Pôvodnú francúzsku verziu som nevidel tak nemôžem súdiť rozdiely medzi oboma filmami.Je to elegantný príbeh o romantickej posadnutosti. Páčilo sa mi to. 7/10 ()

Ondatra

Čekal jsem asi něco lepšího. Přijde mi, že v tomhle filmu se dost často míchá právě mysteriózní thriller spolu s romantickým dramatem. Ale příště ať si radši vyberou jenom jedno. V první polovině diváka navnadí ta komplikovanost indicií, které Josh dostává. A ta je za mě super. Je to zamotané, ale dá se v tom orientovat. V druhé polovině se film ubere spíše do romantického dramatu čtyř lidí, kde se pořád řeší vztahy mezi nimi. A to už mě moc nebavilo. Kdyby celý film byl v duchu první poloviny, tak dávám rozhodně lepší hodnocení. Divák si stejně po celou dobu bude přát, aby Josh a Diane skončili nakonec spolu. Jestli se tak stane, tak to samozřejmě říkat nebudu. Trochu více tajemné atmosféry a tajuplna a byl by to fakt skvělý film. 6,5/10 ()

dr.fish

Tenhle film stojí na zápletce. Nejsem si jist zda bych se bavil,kdybych znal děj. Nicméně moment překvapení fungoval. Do poslední chvíle jsem nevěděl, jestli hrdina trpí amnézií, schizofrenií nebo čím vlastně. A ono ejhle , ona to láska. Když milujeme, morálka a čest jde stranou... ()

campix

Opravdu rafinované, milé a zajímavé jenže až v druhé polovině. Ta první je zoufale nudná a nevýrazná. V celkovém hodnocení ale opravdu zajímavá romantická podívaná. Prostě trošku jiná než všechny ostatní tuctové romantické komedie. Herci jsou mladí a příjemně se na ně kouká. Zároveň finále nepostrádá gradaci a schopnost rozplakat 90% dámského publika, které čeká, že se jim jednou také poštěstí, a podobnou love story si zažijí. Neplakal jsem, ale konec mě příjemně překvapil. Lehký nadprůměr. ()

AGO

Čo dokáže réžia, strih a rozhádzanie deja spraviť z tuctového scenára? Jeden z najlepších filmov poslednej doby!! Ja som bol normálne v napätí ako to skončí!! Chápete?! Romantický film a ja som žral každú sekundu! To je naozaj nová skúsenosť!! ()

misulka03

U tohoto filmu můžeme být svědky krásného propletení příběhu. Styl, kdy udělají divákovi v ději naprostý zmatek a postupně skládají dílečky dohromady nebo kdy ukazují stejné situace z pohledu jinách jsem měla možnost i v jiných filmech. upřímně, zpočátku mě to štve, protože jsme trošku mimo, ale o to je větší nadšení, na konci, kde puzzle je složené celé. Myslím si, že je to jeden z nejlepších filmů udělaných tímto stylem. A pro mě je nezapomenutelý konec s nádhernou hudbou. ()

Scratt

Nemám zrovna v oblibě romantické filmy a tak jsem se i tomuto poměrně dlouho vyhýbal. Teď už vím, že to byla chyba protože Miluj mě, prosím! je opravdu něco zvláštního. Inteligentní, krásný, dojemný...Pro mne jednoznačně jeden z nejlepších filmů o lásce. 90% ()

Radiq

Název mě nejdřív dost odrazoval, asi jak se odrazuje lyžař na skokanskym můstku, ale byl jsem zvědavej na tu dceru od Freddyho Kruegera, na tu Diane, protože to je pěkná dcera a vubec neni po něm, takže buhvi, jestli jsou vubec do rodiny. Taky Hartnett mě celkem zajimá, ale čím víc filmů jsem s ním viděl, tím víc si řikám, že je škaredej a vypadá jak synáček od Tommyho Lee Jonese. No ale je jedno kdo je čí dcera a kdo je čí syn, tady jde o to, kdo chce koho voject a kdo koho ne. Určitě to má schopnost udržet si diváka, protože se to čím dál víc zamotává a člověk si řiká, že to už nemuže být náhoda a jak je to vůbec možný a tak. No dozvíte se to. A dočkáte se určitě aji toho, proč se na to vůbec diváte. Já to teda nevěděl, ale už to vim. Poprvé jsem ten film dost žral, ale teď už ani né. Né kvuli tomu, že bych věděl, jak dopadne (to jsem si nepamatoval), ale proto, že už mě neberou věci, který mě braly dřív. Člověk spěje a spěje, až nakonec dospěje, dospěje ke svému zániku. A nic lepšího si nemůžu přát... ()