poster

Láska na hlídání

 • USA

  First Daughter

 • Slovensko

  Láska na stráženie

 • Velká Británie

  First Daughter

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terez.S
  **

  Proč jsem si k víkendovému večeru vybrala tenhle film místo "Krásky a zvířete" vážně netuším. Asi jsem měla náladu na "teenage film", který je hloupý natolik, že u něj můžete dělat tisíc dalších věcí, předvídatelný tak moc, že už od začátku čekáte, kdy se něco pokazí, aby to už mohlo šťastně skončit, a který je v neposlední řadě tak strašně "americký", až už to pěkné není :). Ale Katie je v něm milá a její "ochránce" je "cute". A o to v těchto filmech jde, ne? :)(14.12.2010)

 • jajinka
  **

  Jednoznačně oddechový film, který jsem dokoukala snad jen kvůli Katie.(23.4.2006)

 • Marek1991
  *

  Katie Holmes sa mi veľmi páči a preto som tento film aj pozeral, inak je to veľký trapas s lacnými trikmi a hlúpou americkosťou. Hlúpy, naivný a trápny film.(16.11.2012)

 • Fevas
  **

  Popis nás nutí si myslet, že je to jeden z těch hollywoodských snímků ze života dnešních teenagerů. Začátek nás nutí si myslet, že jde o pohádku. A průběh nás nenutí k ničemu, možná tak k přepnutí programu. Katie Holmes pro mě nic neznamená, za to mě zaujalo, ze ve filmu hraje Marc Blucas. Zatím jsem měla možnost ho vidět jen v Buffy, tak mě zajímalo, jak asi hraje v jiném filmu. No... scény typu "tohle nemůžeme" a "musíme si promluvit" mu šly vážně dobře. Akorát u toho žárlení mohl trochu přidat. Příběh má několik chyb, například skleněná průhlednost. Posledních dvacet minut, když už se tam stalo něco závratnýho, co hlavní hrdiny oddělilo, jsem jen čekala, kdy se konečně vynoří ten tupec s agentským odznakem a ti dva si padnou do náručí. Měla jsem pravdu. Na druhou stranu, ne úplnou. Celý příběh totiž skončí tak, že vlastně vůbec nechápete, co se tam právě stalo. To si scenáristi plánovali pokračování, nebo to tak rychle ukončili nad kafíčkem a doufali, že si nikdo nevšimne? Celkové hodnocení za téma, zpracování, herecké výkony, kulisy a kameru je tedy 46%.(13.8.2012)

 • Roman.Ticka
  ***

  Líbil se mi Marc Blucas, líbila se mi Katie Holmes. Utáhla celých 102 minut na jediné barevné pentli, která ji zdobila jak malované vejce. Katie je bezesporu očarující bytost, ani se nedivím, že dokázala oblbnout Toma Cruise. Za to, jak zvládla reprezentovat ženskost ve vší kráse a přednostech, si zaslouží 3*, aniž by padl jediný prásk rákoskou.(19.4.2014)

 • - Film, ktorý Marc Blucas (James) a Katie Holmes (Samantha) sledovali v kine, sa volá The Girl Can't Help It (1956). Forest Whitaker mal po vydaní Lásky na stráženie pôvodne režírovať jeho remake. (misterz)

 • - Původně měl k tomuto filmu připravovat hudbu známý hudebník Michael Kamen (soundtracky Robin Hood, Smrtonosná zbraň, atd.), ten však neočekávaně 18.listopadu 2003 ve věku 55 let zemřel a tak podle jeho poznámek dokončili soundtrack jeho kolegové. Tento film je mu věnován. (Quido)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace