Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Samantha je mladá dívka, jejímž jediným snem je chodit do normální školy, zbavit se vlezlých novinářů a vyhnout se vlivu svých rodičů, hlavně pak otce. Když je přijata na univerzitu, stojí jí v cestě jediná překážka. Její otec je totiž prezidentem Spojených států amerických! Dívku ale nemůže nic zastavit. Na univerzitu odjíždí a na pokoji se seznamuje se spolubydlící Miou, která těžko nese, že Samantha je místo ní středem pozornosti. Mia se jí snaží znesnadnit život, jak jen to jde. Samantha sledována tajnými službami všude, kam se hne, dokonce i na toaletě, a pod neustálým dohledem médií potkává sympatického vysokoškolského studenta Jamese, do kterého se šíleně zamiluje. James ale žije dvojím životem. Je totiž jeden z agentů americké tajné služby a byl povolán prezidentem na hlídání Samanthy. Zvládne dívka poznat sama sebe a dokázat otci, že se umí obejít bez ochranky? A jak bude reagovat na to, že James je tajný agent, který je na univerzitě jako její dozor? (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (62)

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +příjemná (snesitelná) Katie Holmes, pěkný pohádkový příběh, Michael Keaton jako prezident a Marc Blucas -málo dramatické, bez složitých dějových zvratů (prostě pohádka), celkově docela jednoduché, distribuční název je "ehm" hloupý/// Jasně, nezapřu vám, že takové filmy se mi líbí a rozhodně se netěším až z nich vyrostu. Zatím mě stále baví, i když musím se přiznat. Láska na hlídání je trošku slabší. Hodně tématicky podobný je film Hon za svobodou. Ten je však krásnější, je tedy na co koukat a má i bohatší scénář. Láska na hlídání je jen taková oddychová jednohubka s velice příjemnými herci. To je ovšem dáno tím, že je to pohádka (tedy nenásilná, nedramatická) odehrávájící se v moderní době. Z Katie jsem měl prostě dojem že je princezna, nebo chcete-li první dcera./// Celkem 67%/// ()

Judy24 

všechny recenze uživatele

Více méně to dopadlo podle mých očekávání - všechno bylo dost předvídatelné, ploché, jednoduché a spíš podprůměrně zahrané a zakončené nečekaně přiblblým koncem. Na druhou stranu po dlouhé době mě snímek tohoto typu překvapil a aspoň se mi líbil hlavní chlapec, který vypadal jako mladý Bond. Člověk toho nesmí chtít moc, žejo... ()

Reklama

Martiiiiinka 

všechny recenze uživatele

Hm, tak nevím. Nerada bych tenhle film úplně ztrhala, tvůrci mi k tomu ale tak obratně nahrávají, že se musím vcelku dost silně držet. Nebo jinak: příběh je slaboučký jako čajíček, vcelku nadějné herecké obsazení se snaží tak na 30% maximálně (což ruku v ruce s faktem, že scénář i režie docela aktivně zabíjí i ty momenty, v nichž by ti chudáci snad i rádi něco předvedli, výsledku dost zásadně škodí) a celkově tak film absolutně nepřekračuje hranice televizní zábavy na jedno odpoledne - no a přitom, buďme upřímní, zábavy, která zrovna dvakrát nepobaví... ()

numi 

všechny recenze uživatele

Naivita a stupidita tohoto snímku je zřejmě omluvitelná, protože pokud spojíte název filmu a jméno hlavní přestavitelky (Katie Holmes), asi neočekáváte nějaký inteligentní nášup... (Jen připomínám, že se jednalo o rok 2004 - to jen pro případ, že by se v budoucnosti z Katie stala NÁHODOU kvalitní herečka.) Bohužel ani sázka na romantickou linku nějak nevyšla a vše je vsazeno na jednu jedinou kartu. Předvést všem, jak těžký život mají mladá prezidentská děvčata. Takže nakonec tenhle snímek nedokáže bojovat ani o tři hvězdičky a ukotví se někde na ušmudlaných dvou. Líbil se mi výběr hudby, který ovšem absolutně neseděl k cílové skupině diváků, kteří by tenhle snímek mohli shlédnout. Tady se někdo snažil o něco více než o podprůměrný film pro americké teenagery a dopadnul tvrdě na hubu. Zachraňují to tak jen ti dva stylový pánové v saku, kteří se od filmové První dcery nehnou ani na krok. [červen 2006] ()

haWranka 

všechny recenze uživatele

Katie Holmes není, nikdy nebyla a niky nebude dobrá herečka. V tomhle filmu to jenom potvzuje, i když vlastně ani nemá pořádně co hrát. Stupidita tohodle veledíla je tak značná, že jsem ani nebyla schopná vydržet do konce. Je opravdu smutný, že můj oblíbenej Batman hraje v týhle příšernosti... Jo a nevim jestli jsem nechápavá, ale přijde mi, že ten překlad názvu nedává smysl...? ()

Galerie (29)

Zajímavosti (4)

  • Původně měl k tomuto filmu připravovat hudbu známý hudebník Michael Kamen (soundtracky Robin Hood, Smrtonosná zbraň, atd.), ten však neočekávaně 18.listopadu 2003 ve věku 55 let zemřel a tak podle jeho poznámek dokončili soundtrack jeho kolegové. Tento film je mu věnován. (Quido)

Reklama

Reklama