Muzikál zasazený do prostředí dělnické třídy v New Yorku. Nick Murder (James Gandolfini) se rozhoduje mezi dvěma ženami – jeho dlouho trpící manželkou Kitty (Susan Sarandon) a ohnivou rusovlasou milenkou Tulou (Kate Winslet), která ví jak ho uspokojit. Teprve tehdy když Kitty přijde na manželovu nevěru, Nick pochopí rozsah bolesti, kterou způsobil své rodině. Ve filmu uslyšíte písně Bruce Springsteena, Nicka Cavea a Jamese Browna. (oficiální text distributora)

bouncer

Skvělý hudební film. Turturrovi se povedlo natočit odvážný film o lásce, sexu a vztazích, s vytříbeným výběrem hudby a herců. Snad jen škoda, že úchvatné tempo ke konci upadá. Přesto jeden z nejlepších muzikálů, co jsem viděl. ()

fmash

Ano, viděl jsem v televizi dabovanou verzi. Neříkám, že byly hlasy zvoleny špatně, tvrdím však, že tyhle filmy se dabovat dost dobře nedají. Výběr rockových klasik, jež filmem průběžně zaznívaly, byl obstojný. Jednotlivé charaktery byly místy skvělé. Kavalkáda slavných jmen za filmem, škoda mluvit. Ale jinak? Skoro totální zmatek mezi reálnými a snovými scénami, muzikálové vložky děj spíš rozmělňovaly, než posouvaly kupředu a rádoby bohorovný cynismus, s nímž se přistupovalo k privátním pocitům postav, byl málo důvěryhodný. Takže dabingu v tomto případě dávám za vinu hodně, obávám se však, že i originálu bych stěží dával víc než o hvězdu lepší hodnocení. Škoda, těšil jsem se. ()

-Knight-

Aby som to zhrnul: Cely cas sa bolo na co pozerat. Nezvycajne reziserske napady Johna Turturra, prijemne pesnicky, kvalitne herecke vykony hlavnych postav a Christopher Walken ako bonus. ()

U_S_O

Vzdialene mi to svojou odviazanosťou trošku pripomínalo Moulin Rouge. No, pri muzikáloch sú prvoradé hudba, ktorá bola skutočne veľmi návyková, a choreografie, ktoré boli vtipné. Spoločne to teda na mňa urobilo veľký dojem a keď zoberiem do úvahy aj naozaj hviezdne obsadenie, z ktorého každý podal kvalitný herecký a spevácky výkon, ďalej príbeh plný nezabudnuteľných scénok, hlášok a reflexií, tak nemôžem inak, než prekypovať spokojnosťou :) Jeden z najlepších muzikálových filmov, ktoré som doposiaľ videl. "What's the problem?" - "I'm a married man." (91%) ()

KajusaK

Jeden z nejlepších muzikálů co jsem kdy viděla :)) .. Perfektně zvolená hudba, vynikající taneční čísla. Herecké složení no prostě wow!! .. Susan Sarandon (už asi 30let vypadá pořád stejně, jak je to možné :D ?), Kate Winslet a M.L. Parker (41let? wtf?) v jednom filmu, co víc si přát. Občas pořádná ujetina, kostýmy šáhlé ale prostě co k tomu patří. Připomínalo mi to styl Cry baby. Zakončení smutné, dojemné ale perfektně provedené.Slabší 4* ale spokojenost. ()

Mrkvič

Hodně zvláštní a lehce ujetý kousek. Aspoň začátek byl pestrou přehlídkou představ a snů. Bohužel později se začal vyprávět klasičtější příběh o rodinných vztazích, který občas pročíslo krásně prdlé hudební číslo. ()

venison

Tak trošku nechápu, proč to někdo chtěl natočit, ale jako odpočinkový relax s hromadou skvělejch herců, kteří standardně odvádí prima herecké výkony + okořeněno spoustou hodně líbivejch písniček, to ušlo :-) Trošku woodyallenovskej styl jen s trochu jiným humorem.. ()

dANo

Dávam plný počet hlavne kvôli neuveriteľným muzikálovým scénkam, pri ktorých som sa kvalitne bavil... Herecké obsadenie a hudba sú najsilnejšie stránky filmu. ()

mandlova

Nemohla jsme jinak a musela své hodnocení navýšit ještě o jednu hvězdu! A proč? Nepamatuju si, který jiný film mne donutil sjíždět scény dokola a dokola i několik dní po shlédnutí. Jo, naposledy to byla Priscilla :) ()

KR4T4S

I když to není úplně bezchybné, byla to velká zábava sledovat známé obličeje, jak si ty role do puntíku užívají. Navíc je to tak příjemně podivné, ujeté a přisprostlé. ()

Prochy38

Velmi zvláštní film. Popravdě jsem dost přemýšlel, jestli se mi to vůbec líbilo. Ale ano, líbilo. Děj je celkem klasické story milostného trojúhelníku, ale už od počátku je jasné, že o to ve filmu vůbec nejde a celá dějová linka ustupuje do pozadí. Zde hrají roli především dokonalé herecké výkony. Především J. Gandolfiniho, S. Sarandon a Ch. Walkena. Do toho vtipná M.-L. Parker a neskutečně sexy K. Winslet. Jen ta muzikální stránka mě trochu uváděla do rozpaků. Texty vynikající, provedení už šlo podle mého lehce na hranu. Každopádně je film jako celek fakt funkční a natolik originální a nápaditý, že jde na jednu stranu souhlasně kývat hlavou, ale na tu druhou i pro mě pochopitelně, si říkat WTF.... Já byl ale spokojen. Mělo to hloubku, originalitu a Kate Winslet. Já jsem tedy spokojen. ()

Milodar odpad!

Nečekal jsem mnoho, proto budu v hodnocení shovívavý. Byla to jedním slovem torturra. Debilní choregrafie, otřesné kostýmy, příšerná hudba. Herci se pitvoří a všelijak šklebí. Muži i ženy jsou vylíčeni tak, že se zprotiví obojí. Vtipné? Ne, vtipné to není vůbec. Úchylné snad. Nechce se mi věřit, že o 3 roky později předvede v Předčítači Kate Winslet takový výkon. Tady? Hrůza. Torturro musí jet v drogách a tohle byla pomsta všem divákům. Kdo to dokoukal a byl spokojen, jeho debilita se limitně blíží k nekonečnu. ()

sona123

Smekám klobouk a jsem v němém úžasu. Muzikál - úplně jiné, ale přesto v lecčem podobný Mouline Rouge - nadhledem, originalitou, naprosto fantastickým soundtrackem, který se mi nedaří nikde najít. Tady je ale navíc famózní Kate, která třeba v porovnání s Nicole není tak éterickou bytostí, zato se může pyšnit neuvěřitelným sex appealem a živočišností - (a mě ta ženská nepřestane překvapovat, jak se dokáže měnit roli od role). To, že za všemi těmi úžasnými songy je navíc možná banální, přesto skvěle představený příběh, to už je jen třešnička na dortu. Ohromně jsem se bavila, jak už dlouho ne. ()

Gore

Byl by to skvělej vulgární muzikál, kdyby se místy neztrácel, občas nenudil, míň filozofoval a ten konec se tak nerozpliznul do ztracena... ()

spriteboy

Tak tohle je lehce ujetej film :-) Každý muzikálový film se mi zdá trochu ujetej, ale tohle byla občas síla - ale líbilo se mi to :-) Písničky jsou dobré a když už se mám koukat na film o manželské krizi, tak je dobré se koukat na film, který pobaví - jako ROMANCE A CIGARETY. ()

Rockerman

Tak tohle není film pro mne. Dějově chudičký a celkově nudný film o nevěře a odpuštění, prokládaný tu lepší tu zase horší písní a vulgaritami (ty byly občas i milé), mě nijak nezaujal. Je to tak zvaně zbytečný film, alespoň tedy pro mě, jak se tak dívám. Jedinou hvězdu tedy uděluji za mou milovanou Kate, kterou jsem tu málem nepoznal. Její scéna, kdy zpívá pod hladinou byla krásná, ale zbytek bych už vidět nemusel. ()