Damian začíná být podezřelý v obou časových rovinách. V 18. století si začíná jeho snoubenka Frederika myslet, že to, jak se jí pořád vyhýbá, je projev výsměchu. V dnešní době zase Damiana považuje podezíravá Lucie za tajného agenta nějaké konkurenční firmy Marmelišek, který má za úkol ukrást jeden z jejich nových receptů. A do toho jsou přenosy, které Damián tráví v budoucnosti stále častější. Chudák Matouš, jehož tinktura za vše může, by rád bádal nad tím, proč tomu tak je, ale má jiné problémy. Již dlouho pro dvůr knížete Adama nevykonal nic přínosného a místní správce by rád Matouše vyšachoval z jeho pozice. Zkouší to různými podloudnými způsoby. Od obvinění z kacířství, přes nastražení zakázaných knih v jeho pracovně… Bude to ale stačit? A kam až je správce ochotný v tomto boji zajít? Možná, že by Matouš mohl v očích knížete stoupnout, kdyby využil vymožeností z budoucnosti. Ale nezmění tím tok celých událostí? A to vše stále pozoruje podivný muž, který jen čeká, až se v domě Elišky něco pokazí a on, v přestrojení za opraváře, tam začne šmejdit. Co ale hledá? A proč? (TV Prima)

Lilith03

Další fajn díl Elišky a paviána. Moc nevím co psát, názor na postavy i příběh jsem psala už v recenzích na předešlé díly, ono se to stále vyvíjí dobrým směrem. Stále mě to kupodivu baví a jsem za to moc ráda, protože podobné české seriály mě poslední dobou nenadchly, přitom tenhle ikdyž je blbost, tak je zábavný. ()

liskam odpad!

Dnes jsem byl zlej, zlej, hodně zlej člověk... Napřed jsem si říkal, že si vezmu důtky a sesekám si záda před krucifixem, ale pak jsem si vzpoměl na tenhle klenot české kinematografie. Tak jsem se potřestal sledováním třetího dílu. ()

Ivoshek odpad!

Prvnímu dílu jsem dal odpad a s určitým překvapením jsem zjistil, že třetí díl je ještě o něco horší, Emma Smetanová afektovanější a Robert Urban prkennější. Možná, že přesun ze soboty na pondělí večer nebyl tím posledním, víc by to sedělo na dopoledne. ()

karlos-rio odpad!

Začínám mít pocit, že si Prima zaplatila pár místních hlupáků, ohodnotit tento seriál nejvyšším hodnocením může jen někdo kdo má za sebou lobotomii. Nebo snad  povinně hodnotí někdo kdo se na seriálu podílel. Zajímavé je , že většina těchto profilů vznikla nedávno. ()

SZYslak

Scénář Lenka Hornová. Reputaci a skóre by možná vylepšilo angažování Markéty Mayerové a Slávka Boury - podle vzoru lidské stonožky. Just sayin’... Edit: Paní Dana Fyflová na nové vubi, Bobišek... Babka naše (84) říkala, že dávají dva díly za sebou, aby to rychleji skončilo. Emmu Smetanaovou bych XXX :-* Ani náš James Bond to nespasil. Chí Chí Chí 😁🤦‍♂️P.S. Super kulisy, to je Dubrovník, ne? ()

tchempi

Tohle je český „The Room“. Je to tak blbé, až je to boží. Když se v roli falešného instalatéra zjevil Vaněk s parukou 80leté babči a nalepeným knírem pornoherce ze 70. let, spadl jsem smíchy z gauče. ()

meda2016

Bude to jediný díl, který ohodnotím. Nejsem cílová skupina a nikdo takový by toto sledovat neměl. Děj je průměrný ale mile komediální, sedí obsazení Anny Dvořákové a Milana Šteindlera. Ti budou rozehravat situace, ostatní v minulé době jsou standardní pozadí, Jan Komínek promine. ..... Současnost je rolemi lépe vyplněná, bohužel hlavní role nezáří. Ve vedlejší roli, například Jolany, by se Emmě dařilo lépe. ..... Hlavní a podstanou chybou Primy byla reklamní upoutávková kampaň, která přilákala jiné diváky, než měla. ()

Brvis odpad!

Rozumím, že má někdo hodně peněz a neví co s něma, nicméně proč je zrovna investovat do silné konkurence pro Premiéra? ()

Fracek

Příběh se dále rozvíjí docela humorné a i herci jsou na pohodu. Nečekal jsem, že postupem to bude koukatelna záležitost. Vzhledem k tolika odpadům dávám tentokrát za pět. ()

Colomba666 odpad!

🚮 Seriál pro idioty a vydlabané dýně. Jejich tzv. humor je slaboduchý až trapný, je vidět, že na tom dělali Pražáci, jelikož demence z obrazovky nejen stříká, ona přímo prosakuje. Pí... Smetana s p*jem Urbanem si opravdu švihnou pouze v takovém slaboduchém braku. Jakápak náhoda, že 3. epizoda má z ničeho nic o pár procent více, přitom tuto slátaninu hodnotilo o nějakých 1000 osob méně, neboť většina z nich již zvracela, a nechce se dobrovolně pouštět do dalšího sebetrýznění. Čím to asi bude? Prima pohrozila svým kancelářským krysám, že pokud nenapíší pozitivní recenzi, tak jim sáhne na prémie? Neboť tak to přeci v seriózních firmách chodí, ne? ()