Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (více)

Epizody(12)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenze uživatele Fracek k tomuto seriálu (4)

Epizoda 1 (2023) (E01)

Tak hlavně to chce klidek. Především je to pohádka pro relax. Ema S. to prostě nedává a to bude hlavní zádrhel. Jakoby v čase se ona dostala z nějaké garážové nepodařené párty do primackeho pořadu. Už její postoje a procvičovaci pohyby ukazují, že rejža to má v hlavě nějak posunuté mimo natáčecí plán a nebo se mu to zřejmě líbí a měl by raději natáčet reklamy na medicinální houby. Docela mě ale baví jak se Robert elegantně rozzrni a zase zceli. Cestování v čase musím holt dát za tři. Třeba se to někdy bude hodit. ()

Epizoda 3 (2023) (E03)

Příběh se dále rozvíjí docela humorné a i herci jsou na pohodu. Nečekal jsem, že postupem to bude koukatelna záležitost. Vzhledem k tolika odpadům dávám tentokrát za pět. ()

Epizoda 4 (2023) (E04)

A mě už to baví...  za 5. Ale Ema je vážně brutální omyl. To nebyl na tu postavu konkurz? I pod vlivem by jeden poznal, že si jen tak brblá pod fousy a emoce vyjadřuje kolebanim v pase v širokém rozkročení. No, co už fcil, ale kvůli tomu nezatratím celý seriál. Má pobavit a mě téma vyhovuje.A odpůrci tohoto žánru by asi měli hodnotit jinde, když tedy jsou intelektem výš. A neklesat na úroveň mě podobným. ()

Epizoda 5 (2023) (E05)

Zatím baví. Emma potvrzuje genetickou přízeň s Chuckem Norrisem... ()