70%.. Naprosto pohodová komedie konce 80. let, která s postupem času nabírá na tempu a ke konci skvěle graduje. Za pochvalu stojí zejména herecké obsazení (Lloyd, Boyle a Keaton jsou užasní..), hlášky a soundtrack (mj. kouzelné intro "Dream A Little Dream For Me" hraje na harmoniku a zpívá Bill Goffi).(4.12.2007)

"Je skvělý bejt mladej a šílenej." A jelikož svět je místo, ve kterém se nekontrolovaně pohybuje mnoho šílenců, tak jeden násilnický fantasta, jeden paranoidní schizofrenik, jeden baseballový idiot a jeden Ježíš se v něm teoreticky hravě ztratí. Oni by to asi zvládli i prakticky, ale léčba svobodou a záchranou akcí jim dala dostatek příležitosti k tomu, aby mne svými diagnózami dokázali pobavit. A oni tuto šanci nepromarnili.(9.11.2015)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $28,890,240Tržby Celosvetovo $-(5.3.2009)

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $28,890,240(13.2.2007)

Vtipná a velmi zábavná komedie o partě psychicky nemocných pacientů, kteří si za dohledu doktora vyjedou na basebalový zápas. Doktora však napadnou záporní policisté a naši psychouši se musí postarat nejen o sebe, ale také o doktorovo bezpečí. Dobře seskládaný herecký tým v čele s uvolněným Keatonem a skvělým Lloydem předvádí skutečně vtipné scény.(13.7.2005)