Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

xaver

Tak tato komedie se nepovedla. Ten nápad s těhotným můžem je slabomyslný. Vzpomínám na jeden slušný snímek s tímto námětem s Marcelem Mastroianim ()

iXtr3m3

Trápne, ale úplná sračka určite nie. Arnie chcel znovu vyskúšať recept z dvojičiek, ale okorenil ho totálne debilnou originálnou myšlienkou, takže pri závere som už bol normálne znechutený. Ale čo k nemu viedlo, to pozerateľné bolo. Slabučké tri. ()

wosho

Taková ta neškodná komedie, jakých Reitman natočil spousty. Film je přímoukázkový výplod továrny na sny, ale fandům drsného Arnolda se z Juniora asi musí dělat fakt zle. ()

POciSEM odpad!

To byl spatnej vtip. Arnold v komedii mi nevadi ale co muze byt horsiho nez zakriknutej profesurek s postavou terminatora? Tehotnej terminator ()

Paity

Jsem Arnieho velký fanda, mám rád téměř všechny jeho filmy, ale bohužel Junior je právě ten jeden z mála, který rád nemám. Jako těhotného Terminátora mít skutečně na obrazovce nemusím. Ale asi si chtěl odskočit k něčemu méně vážnému, jinak tomu moc nerozumím a vlastně ani nechci. ()

AdamesWWE

[6.5/10] Príjemná a dobrá komédia s Arnoldom v hlavne úlohe. Popri akčných úlohách vyskúšal aj niečo iné a aj ked´ to niekomu nesedí, mne sa to páčilo. Dobre mu tu sekunduje Danny DeVito. Film sa nesie v takej dobrej rodinnej atmosfére, čo sa humoru týka tak niesú tu úplne výrazne smiešne scény ale po celý čas sa nato príjemne pozerá a pobaví to, pričom ani netreba výrazný humor. Dávam dobré tri hviezdičky. ()

AduskaV

Podle mě si film absolutně nezaslouží tak nízké hodnocení. Devadesátá léta přímo překypují podobnými absurdními scénáři a tento je tak příjemně průměrně povedený. Ovšem hvězda navíc za vždy skvělou Emmu Thompson :) ()

F.W.Colqhoun

Mám citlivé bradavky. Před pár dny zemřel Ivan Reitman. Když chci v rozhovoru s někým podtrhnout, jak nedostatečné mám filmové vzdělání, zmíním, že jsem nikdy neviděl Krotitele duchů. Je to pravda. Některé Reitmanovy filmy z devadesátých let jsem ale viděl mnohokrát. Junior je víc než co jiného dokument vlivu, jaký Reitman ve filmovém byznysu měl. Dokázat prosadit projekt, v němž největší akční hrdina všech dob (ostatní pánové a dámy prominou), odnosí dítě a absolvuje porod, znamená, že vás berou vážně. Samotná odvaha realizovat tak šílený nápad zasluhuje uznání. Některé scény (dechové porodní cvičení),  jsou v mé osobní kartotéce stejné milníky svérázného 'talentu' Arnolda Schwarzeneggera jako hasta la vista, baby. Junior je ve výsledku docela dobrá rom-com s rolemi naruby (matka Schwarzenegger, otcovská figura - Danny DeVito, nerd - Emma Thompsonn), ale to už dnes vlastně ani není komediální téma. Moje tělo, moje volba! ()

Wishkah

Arnold udělal několik pokusů o komedii a kromě výborných Pravdivých lží mu to moc nevycházelo. Tenhle film není jeho nejhorším počinem (pamatujte na Herkula v New Yorku), ale je dost příšerné dívat se na vašeho akčního oblíbence, jak se tu prochází v paruce a růžových teplákách a hraje si na ženskou. Myslím, že slovo ÚLET je pro tenhle film hodně slabým výrazem ()

Prochy38

Ano, všichni tady máte pravdu. Arnold šlápl vedle, kde se tam vzali D. DeVito a E. Thompson nechápu, ale já se místy i bavil. Zajímavý podnět. ()

Lefty86

Jeden z přitroublých filmů s Arnoldem . oproti Policajtu ze školky nebo Dvojčatech kde hrál také s De vitem naprostá blbost,ale pro fandy A.S. povinnost ()

Asmodin

Myslela jsem si, že není nic horšího než vidět těhotnou ženskou, ale jo je... vidět těhotnýho Schwarzeneggera. ()

Damielka

Od Barbara Conana k těhotnému vědátorovi - to je ale skok. Je to trochu dost blbost, ale když se občas zasmějete, není vám stydno a nerozhlížíte se kolem sebe, jestli vás při tom někdo nenačapal. ()

Matros

Vidět těhotného Arnolda a umřít..... Opravdu se mi moc nelíbí, když akční ikony hrají v dementních komediích. Scénu kde je Arnold převlečen za ženskou a je v růžových teplákách přiřazuji spíše k hororovému žánru....(no a ta hvězdička je za Dannyho). ()

gumolit

Podľa mňa je to na takej istej úrovni ako Dvojčatá v podstate nie sú tam až také vtipy vlastne skoro žiadne,ale ako rodinny film je to v pohode.Arnold sa nikdy nehodil do komedie a nikdy mu to neseklo ešte dobre že štandartný Danny de vito to v podstate zachraňuje vlastne tak isto ako v Dvojčatách. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman