Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

kritiklon

Taková nenáročná, oddychová hloupost :) V dětství mě to docela bavilo ale dnes musím uznat, že je to opravdu spíše pro dětského diváka. Dobrých vtípků co za to stojí tam není mnoho. Pro dospělého je to příliš jednoduché a infantilní! Nevím jak do takového filmu získali hvězdy typu Arnold Schwarzenegger a Danny DeVito ale alespoň o tom se dá říci, že se Ivanu Reitmanovi povedlo na 100%! Za mě 2,5* za 51% ()

mira007

Těhotnej Arnold - tak to si šli jeho skalní fanoušci hodit mašli. Jako komedie to nedosahuje prvního filmu ani po kotníky. ()

Kroupa

Na první pohled by člověk mohl čekat, že v tom filmu bude i myšlenka, když už je tam i Emma Thompson, ale opak je pravdou. Znamení hanby za tenhle film se asi ani ona, ani její matka do nejdelší smrti nezbaví. ()

klokyn

Vždy keď tento film ide v telke a celá moja rodina sa na tom smeje, nikdy nepochopím, čo môže byť do kelu smiešne na tehotnom Terminátorovi, barbarovi Conanovi, Californskom guvernérovi, atď... ()

hellequine

Ano, vím. Je to naprostá slátanina. Je to nechutně stupidní. Je to příšerné, hnusné a nepřekousnutelné. Ale je to film mého dětství.. Nějakou křečí osudu jsem jako malá Arnieho milovala.. A rodičům přišlo lepší nechat mě koukat na Juniora, než na Terminátora.. Teď nevím co by pro mě bývalo bylo lepší.. Ale tak z nostalgie-4*. ()

Eva_D666 odpad!

Tahle věc se neměla dostat do vysílání! Ještě budou chtít malý kluci otěhotnět. A co se týče Arnýho, tak ten ať se drží u svých Terminátorů a nedělá ze sebe šaška. ()

rotel odpad!

No to sa nedá ani popísať ako som pri tom trpel.Keby pri pozeraní záležalo odo mňa tak po desiatich minutách končím.Treba čo najskôr zabudnúť. ()

Rondell

Jedna hvězda za absurdní spojení rakouského kulturisty a těhotenství. Povedlo se jim vystihnout jedinou vtipnou kombinaci v celym širym vesmíru. Zbytek stojí samozřejmě za shit. ()

Berry

Arnold vypadá jako těhotný chlap snad ještě hůř, než jako těhotný transvestita. A taky by si měl uvědomit, že jediná role, která mu kdy opravdu vyšla, byla ta terminátorská. Tak by se jí měl držet. Kromě pár skorovtipů to opravdu nestojí za vidění. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman