Alexander Hesse je zapálený vědec, který v univerzitním centru pro porodnost pracuje na vývoji preparátu příznivě ovlivňujícího těhotenství. Úřad ale testování léku nepovolí a výzkum ukončí. Místo toho se bude financovat projekt dr. Diany Reddinové se zmrazenými vajíčky, která dostane i jejich laboratoř. Přesto se Alex rozhodne, že s kolegou gynekologem Arbogastem budou pokračovat na vlastní pěst, a začne testovat lék sám na sobě. Larry ukradne z Dianina projektu zmrazené vajíčko s označením Junior a oplodní ho Alexovým spermatem. Situace se jim však brzy vymkne z rukou a po čase se u Alexe začnou objevovat příznaky těhotenství. To všechno ještě zkomplikuje všetečná šéfka univerzitního výzkumného programu, Arbogastova těhotná ex-manželka Angela... (TV Nova)

kobejn

hodně hloupý pokus zopakovat úspěch Dvojčat...těhotný muž a navíc Arnold - to aspiruje na naprosto nechutnou a dementní záležitost...asi největší Arnoldův mistake. ()

MikO_NR_1909

Typický príklad, kedy amatérsky lacná nápaditosť béčkového filmového tímu získa áčkový rozpočet. Z toho sa nedalo vykúzliť ani zábavný podpriemer. Asi to najhoršie od Arnolda aj DeVita zároveň. ()

Orlau32

Filmy podobného druhu nejsou absolutně můj "šálek čaje", ale nebudu brát iluze těm, kterým se podobné imbecility líbí. ()

gogos

Příšerný film, stupidní téma, děj i scénář. Opravdu asi nejhorší film s Arniem. Zde se nadobro potvrdilo, že i přes pár světlejších komedií, to prostě není Arnieho parketa. ()

Dr. Hawkeye

Sranda? Jak kdy... Celkově se ale ukázalo, že tudy cesta nevede, a to i přes fakt, že se Arniemu dařilo v komediích o poznání lépe, než Slyovi... ()

Derek

strašne nevtipná, nudná akože komédia. arnie nemohl byť pri zmysloch keď sa rozhodol na takomto zločine proti komédii podielať. ()

Colonist

Co si budeme povídat, Arnold není komediální herec, ačkoliv má i své světlé chvilky (Pravdivé lži, Poslední akční hrdina). Junior je však tím naprosto nejhorším, co v tomto žánru natočil. Proti Juniorovi působí i Rolničky, kam se podíváš jako Oscarové veledílo. ()

Aleee89

Tohle je film, kterému musím strhnout body za více věcí. A to za prvé: hraje tu Arnold Schwarzenegger a jeho role je docela pitomá. Za druhé: celý námět filmu nemá moc inteligentního ducha a i když se sem tam pousmějete nebo máte při útoku hollywoodských filmařů na vaše citové buňky slzy na krajíčku, pořád to prostě nezachrání přitroublý film. ()

dyfur

Schwarzenegger - je tehotný - je to vtákovina a nechutnosť súčasne. Dá sa zasmiať občasne ,ale je to rozhodne jeden z tých slabších filmov od Schwarzeneggera. ()

MartinNDL

Arnie, už jsem ti řikal, jakej umíš být trapák? Prosím tě, nezkoušej už komedie. Trochu nechápu Dannyho DeVita, proč do toho lezl... ()

lekr odpad!

Příšerná blbost ve které se Arnie akorát zrapnil. Pro herce s tak dobrou pověstí a skvělou filmografií je to ostuda! ()

rakovnik

Asi jen ze soucitu k Arnoldovi...když pominu absolutně hloupou zápletku, tak těhotný muž nikdy nebude roztomilý jako těhotná žena. A asi nejen pro muže...nevím, jestli ženy cítí nějaké zadostiučinění, když koukají, jak Arnold paroduje jejich problémy, starosti i slasti, provázející těhotenství. Zde se podle mě tvůrci mýlili. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman