Nick Wild pracuje jako bodyguard v Las Vegas. Zároveň ví jak být profesionální zabiják a má tak trochu problém s gamblerstvím. Když mu kamaráda zmlátí sadistický gauner, Nick zasáhne a zjistí, že onen násilník je synem mocného mafiánského bosse. Nick se tak ocitne v podsvětí a na stopě mu je jak policie, tak i mafie samotná. Na Nicka tedy čeká sázka nejvyšší, hra o život začíná. (Filmbox)

iXtr3m3

Seagal po Stathamovsky, či Statham po Seagalovsky? Skrz naskrz priemerný krimi akčný výplach, nič viac, nič menej. Kvôli pár slušným bitkám a slušným krvavým stretom dávam tri hviezdy, ale je to fakt 50%. Statham má na ďaleko viac. ()

Hanys_

Ohraný příběh by až tak nevadil, horší na tom je, že se Wild Card snaží tvářit jako vážné drama a na to fakt nemá. Navíc toho jediného, co film táhne nahoru (akce), je tady strašlivě málo. Takže další tuctový Statham. ()

tom.nosek

Na tenhle film jsem šel s tím, že uvidím klasickou akčňárnu se Stathamem. Statham, ultimátní good guy, pomlátí pár generických bad guys, já dám 4* a jde se spát... Wild Card se ale snaží být zvláštní, takže se formule změní na: Statham, gambler závislák, bojuje s týpkem a jeho gorilama, protože ho citově vydírá jeho "kamarádka". Už z toho je patrné, že tento pokus neskončí tak úplně dobře. 2* + 1 bonusová za těch pár akčních scén. ()

ti88na

Tak to bolo teda poriadne retro a ešte k tomu tak obsahovo chudobné, že to viac už asi ani nešlo. Jason Statham síce pobavil aj tie súboje boli fajn, ale vzhľadom na tú scenáristickú prázdnotu, ktorú si dnes už nedovolia ani v epizóde priemerného seriálu a absolútna neschopnosť byť akokoľvek originálny si Pomstiteľ tie dve hviezdy ani nezaslúži. ()

kolemjdouc

scénář dodal spoustu abstraktních,labilních postaviček.Které dostaly něco výprasku a potoky krve...to už mě fakt nebaví ()

Lefty86

Chvílema i docela zabavny. Ale vetsinu casu se resi karty a film je takovej prazvlastni. Tri bitky presne jak nekdo rekl. Jedna blba, druha dobra a treti jeste lepsi. Pribeh je nulovej. Dost slaby a zacatek vypadal nadejne. Film je jak poslepovanej ze tri ze ctyr scenaru. 40% ()

peetriss

Jason Statham opět se točící ve škatulkovité roli neohroženého rváče, tentokráte s gamblerskými sklony a s marnou snahou o vyšší úroveň herectví. Navíc zápolí v roli nalinkované nevýrazným scénářem a vedené v průměru se utápějícím akčním režisérem, který se sebe to nejlepší vydal hned ve svém debutu před mnoha lety. ()

dormouse odpad!

Béčkový film, pokud nejsou ještě nižší kategorie. Děj debilní, dialogy debilní, závislost na hazardu debilní. A protože už nebylo co vymyslet, tak se to bez dějového vypointování ukončí. Postava mladého ajťáka totálně nepřesvědčivá. Jediné, co za něco stálo, bylo zabití platební kartou a knoflíkem. To bych se ráda naučila. ()

vander19

Kto má rád Stathmovky tak ten si príde na svoje. Po minuloročnej len jednofilmovej ukážke svojho hrdinstva a frajerstva hneď z kraja roku pána 2015 na nás prichystal film. Obnovil spoluprácu s režisérom Westom, zmenil zapadákov, v ktorom prevažne hrá za Las Vegas a obmedzil prítomnosť zbraní vo svojom repertoári. Musím priznať, že Jason je oveľa zábavnejší ak nebojuje zbraňami, ale všetko svoje umenie predvádza hlavne s kuchynskými potrebami. Ako skrachovaný osobný strážca sa pretĺka život v tomto púštnom meste a dozerá na platiacich klientov, ktorí si prišli užiť svoje prachy do kasín. On osobne toto mesto nenávidí a sníva svoj sen o malebnej Korzike. Ale aby sa dopracoval ku tomuto svojmu snu by zrejme nemal byť závislým od blackjacku a hlavne šetriť. A keď ku tomu prirátame jeho trhlú kamošku, ktorá ako kunda sa nedá ošukať v Las Vegas bárs kým tak nie je núdza o tom, že statočný Jason ako Nick Wild sa dostáva do problémov. No odmietnite pomoc kurve, ktorú pri práci zmládili? To proste by nebol Jason, keby netasil päste. Našťastie príliš hlúpy dej je vyvážený akciou v štýle osamelého samuraja proti armáde mafošov z NY čo sa prišli baviť do mesta nererstí. A tu prichádza práve Jasonova statočnosť a umenie, aby sa pomstil. Kto má rád Stathamovky ako pohoďácke nenáročné filmy, či už na jednoduchú zápletku alebo časovú dĺžku doporučujem, ale tento film určite nie je tým, čo by si mohol dať ako drahokam na pomyslenú korunu. Čím ďalej sú jeho filmy na jedno kopyto a možno by sa mal so zvyšujúcim vekom poobzerať po serióznejšej roly. Taký D. Washnington by mu mohol ukázať cestu ako na to....Inak to bude zrejme stále horšie a horšie. A možno by mal oprášiť spoluprácu s Guyom Ritchiem a vrátiť sa do vlasti. Predsa UK má lepšiu atmosféru pre jeho filmy ako USA. Jedine scéna po úniku z bufáča za rohom stála ako tak zato. Ako porovnanie s Equalizerom je to ako piť slovenskú vodku a potom si dať panák kvalitnej Ľvovskej vodky. ()

ondrula

O dost lepší než několik předchozích stathamovek, ale kvalit Kurýra to bohužel nedosahuje. Kvalitně provedené jsou tedy samosebou hlavně fighty (všehovšudy tři), ale je třeba se oprostit a přivřít oko nad hloupostmi typu vržená platební karta apod. Gamblerská část filmu, jakkoliv tedy skvěle natočená, mě otravovala, protože pravidla Black Jacku neznám. ()

Perverz

Přesně to co od filmů s Jasonem čekám, to dostanu. Pohled do života borce, který má zajímavou prácičku, občas někoho sejme, občas někomu pomůže, tam bitka a tak, dostane keš.. Ale hraje, Statham aka Nick čeká na to štěstí ve hře, na tu svojí karetní jednadvacítku. Není to akčnák nadupaný akcí, jede to v pohodovějším stylu. Mě prostě Statham baví a čumím na něho rád, je to jediný chlap kterého bych vyhulil, kdybych musel, i kdybych nemusel, kecám, já péra nerad, prostě je to borec, a jen díky němu film, který by mě nudil, mě baví, a baví! Máme tu bitky, kamera si pohrává, slušná žánrovka, a ani ten příběh není tak debilní jako u jiných story s Jasonem, vlastně ten příběh není vůbec debilní. Vsadil jsem na správnou kartu, když jsem si vybíral na který film dneska kouknu.. ()

woodsman

Statham pecka akcna naloz dobre sceny hento bol riadny srac co ju znasilnil poserko proste pekne ich na konci rozobral proti kasinu nikdy nevyhrate ()

Wancohoff

film nebol vobec zly a celkovo sa mi pacil, a stvrtu hviezdu nedam len preto, ze mi to prislo neukoncene, cakal som nejake vacsie finale... ()

BlackHood

Zajímalo by mě, jaký zhulenec tomu dal žánr akční. Byly tam je tři souboje. Jeden 15 vteřinový, druhý a třetí půl minutový. Tento rok nic moc :( ()

Illy

Dokonalá ukázka průměrnosti. Vše jsme viděli, vše jsme čekali, ale i tak se stejně podíváme. Je to kurva Statham, ne? ()

majec4

Stathamovi fandim vzdy, no toto bolo strasne plytke. Niektore sceny boli uplne o nicom. Zaverecny fight bol rychly, ale celkom efektny. Uroven Stathamovych filmov je slabsia a slabsia. ()

TheSpearCZ

Já prostě mám rád tenhle typ Stathamovek, které utečou jako voda, jsou jednoduché na příběh a přitom ho stále mají, jsou zábavné s nějakou tou nabombenou hláškou, jsou vyplněné akcí, při které bych mohl sledovat Stathama, jak válcuje svoje nepřátele s naprostým klidem celý den. Divoká karta je přesně takovým příkladem. Dříve to kosil Segal s Willisem, já si užívám dnešního Stathama se zkrvaveným popelníkem v ruce. Za mě by takhle mělo vypadat akční béčko. Lepší 3* ()

Statham předává kurýrskou štafetu

Statham předává kurýrskou štafetu