Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

Asertio

Po tomto filmu jsem zařadil J.L. Hewitt mezi mých TOP 10 oblíbených hereček. Ani ne snad kvůli jejímu hereckému umění, ale spíš kvůli... však všichni pánové vědí. Jinak to vůbec není špatný film, jak jsem se obával. Milostný příběh s barmanem je sice nemastný-neslaný, ale kvalitní duo Weaver-Hackman vše vynahradí. A závěrem snad jen - pokud jste žena či gay, uberte od mého hodnocení jednu hvězdičku. ;-) ()

anitae

Tak přesně takhle si představuji romantickou komedii - skvělá Weaver a Hewitt, úžasný Hackman. A hlavně to není přeslazené! ()

pepa3rd

Velmi dobře zvládnutá klasická romantická kostra, podaná v originálním balení s lehkou nadsázkou a trochou černého humoru, takže si nezbytného přeslazení v závěru ani nevšimnete. 65 % ()

cerbygerby

Tak to bavilo.. dobrá komča s pěknou Jennifer L. H. a její matkou podvodnicí Sigourney W. ... na tyhle dvě tedy raději nikdy nenarazit, protože tě oškubou za živa!!! Povedená zábava která lahodí mužskému oku - za mě 4* a 75% ()

dakarin

Svižná komedie o dvou intrikářskách s velmi drsnými metodami holení movitých mužů. Pro mě svým způsobem nový způsob zpracování tohoto tématu. Každopádně film má své místo v proudu komedií a nejméně na první zhlédnutí je trochu objevný. ()

PavelZava

Dvě krásné podvodnice Max Conners (S.Weaver) a její dcera Page (Jennifer Love Hewitt) chtějí odřít hlavně prokouřeného multimilionáře Williama B. Tensyho (Gene Hackman). Olga Jevanová (Max) ho balí, ale hnusí se jí s ním líbat a vymlouvá se : Bůh být tady všude! William: To teda jo viď, prachant vlezlej. Page přijde na schůzku do baru a myslí, že jí nějakej otrava se snaží klofnout A proč Vás tolik zajímá, jestli si nedám něco k pití ? Barman Jack : No asi proto, že jsem číšník! ()

Torgal

Spravidla nemám rád filmy so zmrdami ako hlavnými postavami. Jednoducho nerád sledujem ako vypočítaví amorálni vychcanci okrádajú počestných ľudí (kvôli tomu nemôžem ani takému Vlkovi z Wall Street prísť na meno). V tomto prípade som ale kvôli vyprsenej Jennifer Love Hewitt blahosklonne ochotný prižmúriť oko. Sigourney Weaver je v tomto filme tiež najatraktívnejšia za celú svoju kariéru (ku krásnej jej ešte kus chýba, ale môžeme sa dohodnúť na šarmantnej). Navyše ciele ich svadobných podvodov sú idioti. Medzi nimi vyniká tuhý fajčiar Genea Hackmana, ktorý dymí ako komín - v dnešnej dobe veľmi príjemné spestrenie. Napriek dĺžke kvitujem dobré tempo, filmu sa darí často obmieňať premenné tak, aby nezačal nudiť. Napokon aj napriek hendikepu silný priemer. 6+/10 ()

Odpadlik

Překvapivě dobrá komedie, i když ne na příliš originální téma (matka se ožení s chlápkem, dcera ho svede a matka pak u soudu vymůže tučné odstupné), která ale dokazuje že Sigourney Weaverová je stále pěkná žena. Pokud jde o další herecké výkony, J.L.Hewitt hraje přesně to, co se od ní čeká, tj. ukazuje svůj hluboký výstřih, dlouhé a krásné nohy a pochopitelně půvabnou tvářičku. Zajímavý a posléze (i když to zezačátku nevypadá) i sympatický je Ray Liotta v jedné ze svých mála kladných postav. největším osvěžením však pro mě byl Gene Hackman, v roli starého a slizského milionáře - jeho nalíčení, ten červený nos a to neustále kašlání ... byl prostě k sežrání. ()

haWranka

Vcelku povedená romantika a hlavně opravdu vtipná komedie. To se moc často nevidí... A všichni tu opěvujou Gena Hackmana, ale mně mnohem víc zaujal Ray Liotta. ()

Colour

Mám rada čierny humor, a preto mi koniec urobil radosť. Film má pár veľmi vydarených momentov, na hlavné hrdinky sa dalo pozerať, no niektoré scény sa sa mi zdali zbytočné. Je to milý film, od ktorého netreba veľa očakávať. 65% ()

josieaddms

Ani nevím jak se mi povedlo tuhle, s prominutím, sračku vidět, ale stalo se. Jennifer Love Hewitt je odporná, nesympatická a neumí hrát. Zato Sigourney je hvězda, perfektně hraje, není sice krasavice ale její herecké výkony jsou obdivuhodné, jen za ni je ta jedna hvězdička, všechno ostatní je na odpis. Hackmana jsme už viděli v lepších rolích, a takových stupidních snímku jako jen tento uvidíme ještě spousta, Weaverová skutečně drží celý snímek. ()

dawnie

Tuhle komedii můžu vidět kdykoliv... Všichni hrajou náramně, věvodí jim hlavně Sigourney Weaver jako matka-potvora, která ale chce pro svou dceru jen to nejlepší, Ray Liotta jako proutnickej zlodějíček se zlomeným srdcem a samozřejmě kouřem prolezlej tabákovej magnát Gene Hackman. ()

mira.l

Překvapivě dobrá komedie na téma povedené maminky a dcerušky, které si vydělávají poměrně promyšleným systémem sňatkových podvodů. Výborné výkony Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt, vcelku kvalitní český dabing a řada dobrých hlášek způsobily, že jsem to jistě neviděl naposled. Za tu výborně sehranou dvojici Sigourney - Jennifer dávám tu čtvrtou hvězdičku navíc. ()