Epizody(7)

Chvíle slávy pominuly a přisprostlý medvídek Ted se přestěhuje zpět ke svému nejlepšímu kamarádovi Johnovi a jeho dělnické rodině v Bostonu. (SkyShowtime)

Trailer

morbn

Je možnosť seriál priviesť k svetlejším zajtrajškom, zatiaľ nemastné - neslané, ale je to zábavné. Extrémne sympatická Giorgia Whigham je asi to, prečo sa na seriál budete pozerať (chlapi, ale aj ženy - narážky tam sú, dnes bez toho už ani minúta filmového času v USA produkcii).Ale aj pre štipku nekorektného humoru, ktorého tam mohlo byť oveľa viac a reprezentoval ho predovšetkým otec rodiny, ktorý si väčšinu hlášok ukradol pre seba. Zatiaľ mi to pripadá ako pilot a iba sa to rozkukáva, kde a kam sa to bude uberať,aj keď cieľ je jasný a nastavený vo filmoch. ()

okkac

Koho velmi bavily film, tak toho bude bavit i seriál. Má to spíše více do sit-comů jako třeba Alf, než k filmovému médiu (není to plně sit-com, ale ta forma tam vidět jde). Vtipy jedou od takových normálních, až 1x nebo 2x za epizodu přijde přímo skvělý (věčně horká jablečná taštička od McDonalds nebo oživlý rasistický náklaďáček). Klidně bych bral druhou sérii. 7/10 ()

BestRanger

Seth MacFarlane má humor, ktorý má vždy rozosmeje, nevynecham ani jednu jeho novinku. Mám rád humor, ktorý sa nedrží žiadnej morálky, je to kombinácia čierneho humoru a parodie, obohatená o sexuálny a vulgárny kontext. Na seriál TED som sa neskutočne tešil a musím uznať má to svoje grady. Drží sa to skoro rovnakých vtipov ako pôvodný film Macík (2012), úprimne má veľmi dostáva aký absurdný a nadrealistický humor, teda príbeh plyšového medveďa, ktorý ožije a vedie život dospelého človeka dokáže Seth vyprodukovať. Je výborné, že TEDa dabuje sám Seth. A najlepšie je, že to má 7 časti a skoro každá má necelú hodinu ! Verím, že to neskončí pri prvej sérii. ()

TheEvilTwin

Když jsem zjistil, že tohle vzniklo, ani chvíli jsem neváhal. Seth MacFarlane a Ted jsou oba moje srdcovky a byl by hřích si na tomhle neujíždět. A výsledek se povedl. Není to možná tak drsně sprosté jako původní filmy, ale tahle forma sitcomu seriálu neskutečně sedí - 7 dílů a 7 různých motivů každého z nich dělají z Teda zábavnou, sprostou, ulítlou záležitost plnou drog, nadávek a komických situací okořeněnou navíc o výborné charaktery (otec rodiny je nejlepší a takový tupý vidlák s jeho hláškama tady krásně sedl.) Výsledkem jsou velmi dobré odpočinkové díly, které si všechny drží svou kvalitu a všechny baví rovným dílem - na filmy to sice kvalitativně nedosahuje, ale pro fanoušky je tohle i tak povinnost. PS Dočkali jsme se i originu "hromové písničky"!:D ()

blackkocour

Chvíli to potrvá, než přistoupíte k humoru Setha MacFarlena, a ono vám ten trapný Griffinovic humor přiroste k srdci.. no a tady je jádro pudla. Griffinovi jsem celý život nesnášel, přesto jsem si je občas sem-tam pustil, protože přes svůj opakující blbo-humor to obsahovalo skvělé vzpomínání shoty bez kontextu. Sesbírejte si to, udělejte z toho dobrou kompilaci, a člověk se o to víc ujebe smíchy, protože to nepotřebuje žádný smysl, a rozumíte o čem věc jedná, proto v tomhle ohledu vede Robot Chicken, který se v posledních letech bohužel zhoršil. Naopak Family Guy, tam kde Simpsonovi shořeli už dávno, z nějakého důvodu Griffinovi válí, že to není jen trapný animák pro děti, ale do určité míry ten trapný humor pro dospělé sbírá grády, a stal se z toho můj oblíbenej seroš pro dospělé. Teď je na řadě Ted. Filmy s Měďou jsou snesitelnou hranicí, kdy Family Guy humor ožívá s kreseb do reálných postaviček, a dvojka přirostla k ekzému na patě ještě víc. Tam se tak dobře robia žarty na celerbrity, světové problémy a společenské události, že to má svůj drajv. Seriál je hodně mimo tenhle klasický standart, a opět jede na vlnu Griffinů, a když každou chvíli čekáte, kdy si ze Shotu Adolf Hitler s Evou Braunovou dají sebevražednou pilulku, ale oba dva se nechytaj navzájem, je tady něco špatně. Škodí tomu dlouhá délka, kreslené to není a s takovým humorem nedokáže utáhnout ani celovečerní délku. Nejsem poďobaný pubescent, abych se vtipu o hulení smál po 150x. Je to tak zkurveně uřvané. Update: Druhý díl byl o trochu lepší ()

• V televizi je sledován seriál A-Team (od r. 1983) a dále se zde objeví narážka na seriál Flintstoneovi (od r. 1960). (Duoscop)