Quincy Magor (Leslie Nielsen) je výstřední milionář s otevřeným srdcem, slabým zrakem a neuvěřitelnou klikou, bez které by se v životě neobešel. Pan Magor totiž zásadně odmítá nosit brýle. Přesto díky svému štěstí jako zázrakem bez úhony propluje každou nebezpečnou situací. A většinou ani netuší, na jak tenkém vlásku visel jeho život. Tentokrát se pan Magor náhodou zapletl do loupeže diamantu nedozírné hodnoty. Díky jeho pověstné klice odešli zloději s nepořízenou a drahokam se shodou náhod ocitl v jeho kapse. Krásná lupička Luanne LeSeur se ale nehodlá vzdát své kořisti a snaží se z popleteného milionáře učinit oběť svých rafinovaně ukutých piklů. Pan Magor a jeho synovec Waldo se navíc brzy ocitají ve dvojím ohni. V patách totiž mají nejenom padouchy, ale i agenty FBI, kteří se domnívají, že právě pan Magor je pachatelem mimořádně rafinované loupeže. Bláznivý rej nedorozumění, honiček a odvážných kaskadérských kousků může začít.

PAN MAGOR vznikl na motivy populárního animovaného seriálu Mr. Magoo. (oficiální text distributora)

Barak

Tohle je opravdu magořina.... Leslie Nielsen je perefektní, ale ten zbytek dost zaostává. Pár dobrých gagů, ale jinak takové, jak říká samotný název - hloupé, blbé, špatné.... ()

kamil0606

Zas až tak hrozne by som to nevidel. Samozrejme že je to veľmi slabé ale určite nie na odpad. Jedine Leslie Nielsen tam mal zopár vtipných scén ale to celý film nezachráni ... Stanley Tong sa triu Zucker - Abrahams - Zucker nemôže rovnať a vidno to dosť jasno... Za Nielsena (slabšie) 2 hviezdy ... ()

foundation

Leslie je proste Nielsen a ja ho mam rad vsade kde sa objavi aj ked toto je jeden z filmov ktory urcite nepatri medzi jeho najvydarenejsie ()

AxelWers

2* s neuveriteľne odretými ušami, tento film Lesliemu nevyšiel, pravdupovediac som sa trochu nudil, nezáživný humor. ()

Hever odpad!

Slovo "neuvěřitelná hovadina" zdaleka nevystihuje ubohost této "komedie". Leslie Nielsen má rozhodně své silnější momenty, ale rozhodně ne v tomto "filmu", jehož prachsprostá existence přímo uráží každý atom mého bytí. Určitě se to bude líbit malým dětem, pro nás ostatní jen další způsob jak poblít obrazovku. ()

Mitopus odpad!

Ukázky vypadaly docela vtipně, nicméně v kině jsem si hned při úvodu z hrůzou uvědomil, že jde filmovou verzi mého velmi, velmi neoblíbeného kresleného serálu. Nuda při předvítatelných, pitomých scénách následovala. ()

Martell47

Tento film išiel na Silvestra takže mám dobré spomienky....Leslie Nielsen hraje síce v samých somarinách ale tento charizmatický pán ich aspoň ťahá z kategórie totálny odpad do primitívnych komédií, ktoré vedia občas pobaviť, hlavne ak dáte svojmu rozumu dovolenku;) ()

Allegro.g.

Tak já pro tenhle film tolik opovržení jako ostatní mít nebudu. Ne že by to nebylo totální volovina, to byla. A mizerně natočené k tomu. Jenže ... už jsem viděl tolik komedií, u kterých jsem ani neměl šanci se zasmát - a u téhle jsem se docela i smál. A filmařské neumětelství mi přitom ani tak nevadilo. Leslie Nielsen je asi ten nejvíc zničený komediální talent všech dob. Ale talent. ()

DjMetal

Neviem preco, ze odpas...Ved Leslie Nielsen je peckovy herec na parodie ,komedie a blbosti.Mne sa to velmi pacilo.A smial som sa celu dobu. ()

Salus

Všeho dočasu a ani Leslie Nielsen nemůže dělat Bláznivé střely donekonečna. Vzhledem k jeho věku snad už toho nechá a vyhne se tak odpadové kategorii. ()