Quincy Magor (Leslie Nielsen) je výstřední milionář s otevřeným srdcem, slabým zrakem a neuvěřitelnou klikou, bez které by se v životě neobešel. Pan Magor totiž zásadně odmítá nosit brýle. Přesto díky svému štěstí jako zázrakem bez úhony propluje každou nebezpečnou situací. A většinou ani netuší, na jak tenkém vlásku visel jeho život. Tentokrát se pan Magor náhodou zapletl do loupeže diamantu nedozírné hodnoty. Díky jeho pověstné klice odešli zloději s nepořízenou a drahokam se shodou náhod ocitl v jeho kapse. Krásná lupička Luanne LeSeur se ale nehodlá vzdát své kořisti a snaží se z popleteného milionáře učinit oběť svých rafinovaně ukutých piklů. Pan Magor a jeho synovec Waldo se navíc brzy ocitají ve dvojím ohni. V patách totiž mají nejenom padouchy, ale i agenty FBI, kteří se domnívají, že právě pan Magor je pachatelem mimořádně rafinované loupeže. Bláznivý rej nedorozumění, honiček a odvážných kaskadérských kousků může začít.

PAN MAGOR vznikl na motivy populárního animovaného seriálu Mr. Magoo. (oficiální text distributora)

corpsy

Poznám pôvodný kreslený seriál a v dávnejších dobách som ho aj sledoval a musím povedať, že sa do pôvodnej atmosféry tvorcovia trafili. A to všetko s veľkou podporou hereckého výkonu Leslie Nielsena. ()

MATADOR

Hrozná magořina. Pan Magor skoro nevidí a to způsobuje všechny pohromy ve filmu. Občas je to legrace, ale ubohoučká. Kdyby to bylo celé animované jako začátek a konec, mohlo to být zajímavější. ()

Jigy

Příšerná blbost, ale já se u toho bavil. Nielsen je prostě skvělý komik a měl jsem ho rád. A toho slepého magora jsem mu věřil. ()

Chen

I když se směji skoro všemu (a to neberu drogy:), tak tohle mi přijde opravdu děsivě nepovedené a jestli filmu něco chybí, tak je to hlavně humor. Pár světlých momentů je nekompromisně rozdrceno desítkami nevkusných pokusů o gagy. ()

cariada

Asi nejslabší film s Leslie Nielsnem. Tady je neskutečně rapný. A ještě ten jeho zjev tady. Co ,ale sedí na 100% je Pan Magor ten název je trefný. ()

Streeper

Hodně podprůměrná komedie, která nemá čím překvapit a bohužel ani pobavit. Zaujal mě akorát slušný animovaný začátek a konec. Leslie je fajn a do těchto rolí se hodí, bohužel film je spíše určený pro opravdu malé diváky, kteří mnoha věcem nerozumí a tak je nešikovný starý strejda pobaví. Mě to nebavilo vůbec. ()

otík odpad!

Jeden z těch naprosto nejblbějších a nejnudnějších filmů, jaké jsem kdy viděl. Leslieho Nielsena mám nesmírně rád, ale tohle byl největší omyl jeho kariéry. ()

tomeek

V americe možná populární postavička, ale hrdina, který hovno vidí a je tupý jak trojky vidle se nedá vydržet. Zajímalo by mě, kolik Lesliemu nabídli, aby to vzal. ()