Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Otto Pilich intenzivně pociťuje na vlastní kůži moudrost lidového pořekadla "Každý je sám svého štěstí strůjcem". To, že se na něho vrhají neznámí lidé na ulici, spolupracovníci i sousedé, mu nevadí. Co je horší, manželku Zdenu nemůže přesvědčit, že je radši metařem Pilichem co rád čte, než slavným člověkem z televize. Z domu v Brixiho ulici se stěhuje pryč první obyvatel - Slovák Bednár se vrací do Bratislavy. Eva a Slávek, kteří se scházeli v jeho garsonce, tak přijdou o svůj azyl. Jejich vztah ostatně prochází krizí, po Slávkově nevěře Eva prohlásila, že svatba nebude. Otec a syn Dandovi vymysleli past na svého podnájemníka Radka Zezulu - bývalá Přemkova přítelkyně Alena se ho má snažit svést a dát mu za vyučenou. Stavbyvedoucí Bohumil Panc nabídne důchodci Petrbokovi, aby pomáhal u nich na stavbě. Ten je bez sebe štěstím, že může být ještě užitečný. Zato Vojtěch Klimt má smolné období. (TV JOJ)

(více)

Recenze (5)

javlapippi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Je chyba, že ty děláš čerta a já, neznaboh, dělám světce." Menšíkova rezignácia na desiaty stupeň je veľkou udalosťou, manželka Hlaváčová to len ťažko predýchava, deti sa uchyľujú k násiliu a jeho samotného si vedenie verejnoprospešného podniku predvolá na koberček. Pántik sa sťahuje aj s klarinetom a Hanzlík s Kolářovou prichádzajú o šmajchelkabinet. Nachytaný Cupák sa spamätá z vážnej hudby aj hôrlezenia a vracia úder. Dôverník Somr inkasuje jednu ranu za druhou a prepadá alkoholu. Růžek s Filipovským aj v paneláku udržujú kresťanské tradície. "Tady už v ničem není žádnej pořádek, všichni táhnete na a5!" Štyri strhnuté vyhlášky o domovej schôdzi. ()

Padme_Anakin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Báječně to rozehráli Vladimír Menšík s Janou Hlaváčovou, úžasné výměny a obdivuhodné herectví, radost pohledět. No a Josífek Abrhámů se nám zamotal do boudy číslo dvě, kde mu parádně nahrával skvělý Eduard Cupák, moc pěkné, potutelný úsměv z tváře mi nezmizel ani po závěrečných titulcích.. ()

mchnk 

všechny recenze uživatele

Otto Pilich tímto aspiruje na pozici v top desítce nejsilnějších charakterů celé československé kinematografie a Menšík skromně potvrzuje místo na mém soukromém stupni vítězů našich nejlepších dramatických herců. ()

Zajímavosti (2)

  • Sicilská obrana je šachové zahájení tahy 1.e4 a c5. Zahájení je velmi populární a je také ze všech nejhranější. (sator)

Reklama

Reklama