poster

Shrek 2

 • USA

  Shrek 2

 • Slovensko

  Shrek 2

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Komedie

USA, 2004, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • golfista
  *****

  Znáte tu situaci, když se na film těšíte a pak jste zklamáni. Většinou to tak bývá (zvlášť u pokračování), protože když se na něco těším, tak se očekávání jen těžko naplňuje. .... Tak jsem si přinesl domů DVD "Shreka 2" a -- jsem absolutně spokojen !! Splnil naprosto dokonale moje očekávání a to se mi zase tak často nestává. ... Výborně jsem se bavil, ani chvilku nenudil a dost často kroutil hlavou nad dokonalostí animací (déšť, stíny). Doufám, že ta spousta nápadů nevyčerpala tvůrce natolik, aby jim nezbyly další na pokračování přinejmenším stejně "nadupané". Už teď se zase těším :)(3.11.2004)

 • Jhershaw
  *****

  Už první minuty, kdy se každou chvíli objeví parodie známého okamžiku ze známého filmu, dávají tušit, v jakém duchu se Shrek 2 ponese - už to není parodie na pohádky, jako spíš parodie v hávu pohádky. Zůstaly pohádkové bytosti a prostředí, ale to, co zažívají, by klidně mohlo zářit ve Žhavých výstřelech. A mně se líbily jak Žhavé výstřely, tak Shrek 2 - který je vtipný i právě díky tomu, že se vše odehrává v pohádkovém prostředí, které samo ještě navíc umožňuje vytvářet další a další komické situace.... Vlastně Shrek 2 je non-stop zábavná jízda, kdy opravdu nemá cenu počítat výbuchy a záchvaty smíchu. A Antonio Banderas jako kocour v botách je k sežrání:-) Čistých 5* to sice není, ale 4* jsou málo.(28.7.2004)

 • svik
  *****

  NAPROSTO A JEDNOZNAČNĚ KULTOVNÍ FILMEČEK I KDYŽ ANYMOVANÝ JE SQUELÝ VE VŠECH SMĚRECH MÁ V SOBĚ KOUZLO , KTERÉ MNE VŽDY PŘIPOUTÁ K OBRAZOVCE KDYŽ SI HO MLADŠÍ BRÁCHA PUSTÍ MÁM SHREKA MOC RÁD .MYSLEL SEM SI ŽE TRŮRCI SHREKA HO POKAZÍ PO TOM CO VYŠLA JEDNIČKA ,ALE JE TO PRÁVĚ NA OPAK DRUHÝ DÍL...........JE NAPROSTO GENIÁLNÍ A NENAPODOBYTELNÝ .............SHREK JE KING ................SVIK(10.2.2006)

 • Brouk
  *****

  Shrek.... kdo by si to pomyslel, že ho budu tak prožívat... A dvojka? Jsem značně skeptický v pokračování něčeho perfektního a bojím se jak malej,zklamání a rozčarování (např. Matrix apod.) ala nastavovaná kaše, ale Shrek 2??? Jupííííí, nejsem a nebyl jsem zklamán!!! Naopak. Shrek 2 je po všech stránkách (humor... a inteligentní !!!! ,muzika, svěžest) rovnoceným partnerem jedničky a v mnoha ohledech jej předčí... A co trojka???? Bojim bojim, moc se bojim....ale doufám a věřím, že to bude minimálně na stejné úrovni....(27.2.2005)

 • Scrytcher
  *****

  Ani horší ani lepší než jednička, prostě stejná porce zábavy a humory, která vás baví celých 105 minut. Jsem rád, že jsem šel na verzi s titulkama, protože druhou jsem viděl na svém PC a musím říct, že byl dost nepovedený....Příjemným překvapením byl kocour v podání Antonia Banderase. Soundtrack jsem si také přehrával několikrát, protože Livin La Vida Loca...;)(7.11.2004)

 • - Bylo natočeno více než 43 000 záběrů podle nákresů scén na panelech. Celková délka těchto panelů by se rovnala 47mi násobku délky mostu Golden Gate Bridge v San Franciscu. (HappySmile)

 • - Moderátor Larry King poprvé propůjčil hlas někomu jinému než sobě. Konkrétně jde o Doris – nevlastní sestru Popelky. (imro)

 • - Conrad Vernon, jeden ze tří režisérů, opět namluvil postavičku Perníčka (původně ji namluvil jenom jako vzor, který měl být později nahrazen hlasem skutečného herce). (duklak2)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace