Crime Traveller (TV seriál)

Zločiny v čase

Krimi / Sci-Fi

Velká Británie, 1997, 8x50 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (7)

Ako všetky filmy o cestovaní časom, ani tento seriál sa nevyhol viacerým nelogickostiam, no stále je to jedno z tých lepších diel o cestovaní v čase.(8.4.2004)

najlepšie spracovaný časový paradox aký som kedy vo filme či seriály videl ... škoda že sa natočilo len 8 častí ... ale zas na druhu stranu lepšie ako keby sa malo nezmyselne točiť už 120 časť 11 série(3.2.2013)

Možno bolo dobré, že nebolo nakrútených viac častí tohoto, podľa mňa, vynikajúceho seriálu. Takto sa stal jednym z mojich najobľúbenejších -hraných- seriálov. Tvorcovia mali veľmi dobre vymyslené cestovanie v čase, ktoré bolo prísne logické bez rôznych paradoxov a nezmyselných "objavení" alebo "zmiznutí" postáv v časovej osi (ako napríklad v Sedem dní).(17.1.2007)

Ak je to ono, čo myslím (cestovanie v čase, aby zabránili vražde a pritom sa so svojim realnym dvojnikom nesmeli uvidieť) tak je to celkom super seriál. Videl som všetky diely (bolo ich 8, či tak nejako, no proste normálne množstvo :D )(26.10.2005)

Kam sa podel ten cas ked som ocami hltal kazducky jeden diel (skoda ze iba 8 casti) a vytuzene cakal tyzden na dalsie pokracovanie,aaach jaj :-))(7.9.2010)

Najlepšia sci-fi detektívka, akú som kedy videl ! :-) Prečo nevzniklo viac dielov ? Veď Briti sci-fi aj krimi točiť vedia ! :-((11.8.2011)

Výnimočná séria. Pod nánosom sci-fi sú perfektné kriminálne príbehy, ústredná dvojka je dvojka na pohľadanie, nechýba napätie, akcia, dych vyrážajúce pointy. To všetko dokonale prekryje aj občasné logické prešľapy. Počet epizód (8) možno v dnešnej dobe naťahovaných a ždímaných seriálov vyzdvihovať ako pozitívum... no ja by som ešte ďalších osem (rovnako kvalitných) pokojne zniesol... ;-)(1.5.2010)