Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• Jara.Cimrman.jr

"Já jsem chtěl tichou a nenápadnou svatbu." Touhy pana inženýra však nejsou důležité, neboť Eva chce svatbu velkou, s vyhrávající kapelou a když bude pan Ing. hodný, tak se během obřadu může leccos dozvědět o existenci strategicky utajovaného dítěte nevěsty. Na mne to tedy působilo jako nepříliš povedená povídka z Bakalářů a ač má chutné jídlo mé nekonečné sympatie, tak bych raději držel hladovku, než se nechal krmit vyčůranou budoucí první dámou.(12.1.2016)

Žádná sláva ani průšvih, ale co mě vyloženě rozčilovalo, to byl mimo obraz pronášený komentář Dagmar Veškrnové, která ho četla stylem žákyně páté třídy vyhnané před tabuli. Možná to byl úmysl, možná ne, ovšem vadilo mi to o dost víc než velice slabá, takřka žádná pointa.(3.1.2014)

Manžel nechtěl být nenápadný, manžel chtěl být idiot. Ono je to častokrát mnohem pohodlnější být za ovci. Na druhou stranu, když na sebe člověk pořád upozorňuje, tak to taky není dobře.Taky jsem si myslela, že jde o jednu Bakalářskou povídku. Písnička od ABBY mě mile překvapila. Daše Havlové to v závodní kuchyni slušelo.(25.2.2015)

• LadyPupu

Dagmar Pohlreich Veškrnová jako bojovnice za kvalitní stravování. Hm. Jediným výsledkem sledování této inscenace bylo to, že jsem dostala hlad.(28.3.2016)

Snad jen pro Němce vtipná inscenace o tom, že nejen láska, ale i kariera prochází žaludkem.(21.8.2015)

• vitekpe

Uchazejici jakoze komicka studiova aktovka. Dasa se dala prezit. Ale ze bych to nekomu doporucoval...to nevim. Za me 2+.(25.5.2014)

• Pitryx

Kdo vymyslel to stupidní komentování, ten by zasloužil nakopat do někam. A ještě to nazývání manžela příjmením, to byl děs. Ona vůbec hlavní hrdinka kráva jak vůl. Je to dost škoda, protože jinak to bylo vcelku zábavné.(9.2.2018)

• PetrJulian

Ale jo. Párkrát jsem se zasmál. Inscenace byla neobyčejná v tom, že zde zazněla píseň od ABBY, bylo zde vidět plakát na Coca-colu, nechyběla zmínka o Floridě... Jen je mi divné, proč v roce 1978, kdy už se běžně natáčely barevné pořady, ještě vznikla černobílá tv inscenace. Kdyby zde existovaly půlhvězdy, dostal by pořad 2,5. Takhle by bylo značně nefér dát tři hvězdy, proto dvě. Prostě 50%, takže pod průměr to nejde.(29.5.2010)