Herkules v New Yorku

• USA Hercules in New York

Diův syn Herkules žije na hoře Olymp, ale začíná se tu trochu nudit. Napadne ho, že by mohlo být zajímavé navštívit svět obyčejných smrtelníků. Zeus z toho není zrovna nadšený, ale nakonec se Herkules přece jen vydává do New Yorku. Svým zjevem a hlavně silou budí pozornost všech lidí, se kterými se setká. (Vapet Production)

Xmilden

Jedna za Arnolda, ale nechci vidět už nikdy více. Nečekal jsem filmový zážitek, který by dopadl uspokojivě, čekal jsem hroznou hovadinu a ono se to potvrdilo. Je to dost úlet natočít o synu Dia, kterak vyrazí na zkušenou do New Yorku. Dialogy typu: - "Nesměj se." - Arnoldova odpověď : - " A proč bych se neměl smát?" A to diváka čeká každé asi tři minuty. Nezábavné. Blbé. ()

salahadin odpad!

Herkules se nudil, Seidelman se nudil a my...se nudíme jakbysmet. Takhle odstartovat kariéru bych věru nerad...ale začít se nějak musí no... ()

Stegr

Někde mezi 0%-100% podle hladiny alkoholu a jiných omamných látek v krvi sledujícího - Tenhle film je pětihvězdičkový odpad a pěti hvězdičkami hodnotím jen kvůli tomu, že odpadů je tu už dost. Pro fanoušky Arnolda must see šílenost... ()

HAL

Jak natočit neskutečnou srágoru a přitom se zapsat do historie tak, že lidé se na váš film dívají i padesáti letech? Stačí mít neskutečné štěstí na to, že ta hromada svalů, kterou obsadíte do role hromady svalů, má překvapivě i velmi bystrý rozum, netušený talent, a neskutečnou cílevědomost. Zajímalo by mě co se režisérovi honilo hlavou v těch dekádách po tomto svém debutu, když sledoval karieru člověka kterého takto "objevil". ()

Tsuki

Jedna hvězda za film jako takový (na nízkorozpočtový film to přece jenom mohlo být ještě o dost horší, i když je fakt, že některé efekty jsou opravdu směšné) a jedna hvězda za Arnolda, který sice ve svém historicky prvním filmu hraje naprosto příšerně, ale nebýt něj by tam nebylo na co koukat. Je to sice hrozná blbost, ale na druhou stranu se člověk aspoň zasměje. ~(2,2)~ ()

Fingon

Tenhle film je ve své neskutečné nablblosti a hereckým "výkonům" všech zůčastněných v čele s jistým Arnoldem Strongem neuvěřitelně zábavný, bohužel jen prvních dvacet minut, zhruba do zápasu Arnieho s chlapem převlečeným za medvěda. Pak už je to bohužel jen těžká nuda. ()

Campbell

Rozhodně špatný film, ale ze začátku mě poměrně bavil a už jenom Arnold v hučce stojí za podívání. A též jeho scény na lodi stály za to, upřímě byly tak trapný až k zasmání. Ale jelikož je to první film Švarciga tak hodně přimouřím oči a budu dělat že se mi to jakž takž líbilo. ()

Zodd

Ultralevné, ultranaivní, bez triků (off-screen akce a vyjevené pohledy jako záplata), s Olympem v parku a doprovázené repetitivní řeckou hudbou. Ale mnohdy vtipné. Záměrně i nezáměrně. Samozřejmě brak je to neskutečný, ale svým způsobem je to milé. Svojí fyzičku tu Arnie vzhledem k notorietě filmu moc neprodal, i když se nabízela opravdu hodně, včetně lulz scény s medvědem. Guilty pleasure potential granted. A o 15 let později is back jako Terminátor. Takže řádka přispívající mýtu o americkém snu hrdě doplněna. ()

Chrustyn

V dobách, kdy ještě Arnie předváděl svou muskulaturu na kulturistických pódiích si na chvíli odskočil aby se předvedl i na velkém plátně. "Herkules v NY" není plnohodnotný film a v každé minutě je vidět, že vznikl jen proto aby Arnie mohl předvést svoje namakané bicepsy (svršek sundavá za každé příležitosti). Film je tak neuvěřitelně stupidní až je vyloženě vtipný a z jistého úhlu pohledu je to někde mezi odpadem a 5*, takže to dávám za 2*. ()

Ištván87

Ta jedna hvězdička je za to, že jako malej jsem ještě nechápal jak velká chujovina to je a neuvěřitelně jsem ten film žral... A chtěl jsem být jako Arnie... :D ()

Bauer

Mr. Olympia Arnold Schwarzenegger spadl z hory Olymp dolů na zem do New Yorku! Teda, jako tohle je kravina, ale na čistý odpad to nevidím. Cílem bylo proslavit kulturistu Schwarzeneggera a to se podařilo. Nevím, kdo jiný by měl hrát právě Herkula, než on, protože vzhledem k jeho obrovitosti a hroudě svalů se na to hodí pouze jen a jen Arní! Snímek působí strašně levně a je to vidět v každém záběru. Vtipné to taky není a ty tupé a idiotské dialogy. To bolelo nejvíc. Scéna kdy se Herkules prohání na kočáru po New Yorku je celkem dobrá. Začátky každého herce jsou těžké a je jasné, že první film bude katastrofa. V případě Arnolda Schwarzeneggera to platí na 100%. Ale kdo ví, kdyby nehrál právě v tomto filmu, tak by na sebe neupozornil a kdo by potom hrál v kultovní záležitosti Terminátor? Bruce Willis, Van Damme, Stallone a nebo nějaká jiní akční ikona filmu?! Takže za tento film by měl být každý fanoušek Arního rád, že vůbec Herkules v New Yorku vznikl! Těch 88 minut jsem mohl ztrávit i hůř, takže toho času ani nelituju, co jsem s tím ztrávil! ()

slatkac

No jo, každý musel nějak začínat. Arnieho nasadili do téhle frašky plné laciných triků a nehereckých výkonů, díky Arniemu to ale nestálo zas tak za vyliž drát. ()