Špičková newyorská manažerka Jessie je vzdělaná, krásná, úspěšná a - provdaná za svou práci. Zpráva o dědictví po vzdáleném bratranci v Evropě ji poněkud zaskočí, to však ještě netuší, že si jede vyzvednout - malou holčičku. Jessiin rozplánovaný život se rázem sesype, ale mladá žena je odhodlaná dostát závazku a stěhuje se s děvčátkem na venkov. Zoufale se tu nudí a navíc jí začínají docházet úspory. A tak začne vyrábět jablečnou výživu a po počátečních potížích se dočká úspěchu svého výrobku na všech trzích.  Teď se může konečně znovu vrátit do velkoměsta ke svému původnímu způsobu života. Nebude jí ale něco chybět? (TV Prima)

moviepill

Jednu hviezdičku dávam za hudbu, jednu za Diane Keaton. Inak tomu filmu uberá jeho dĺžka a hlavne to decko je odporné. A piatu hviezdičku by som sa ani nepokúšal hľadať... 30%. ()

biletarka

Tenhle film je mým evergreenem. Můj miláček Diane Keaton s dalším oblíbencem Samem Shepardem, to je vražedná kombinace, které opakovaně nechci odolávat. Líbí, líbí, líbí. ()

Luccy007

65% ..Docela obdivuji matku, která propůjčila své (extra roztomilé) dítě do této role sirotka. Když jsem viděla, jak J.C. (D. Keaton) s ní zachází, tak to byla síla:-). Ale o to byl film vlastně vtipnější a konec dojemnější, když v sobě našla konečně mateřské pudy...Hezké. ()

COLOR

Nadpriemer, ale stále nič moc a hrozne z toho filmu páchnu osemdesiate roky, žiaľ, pre mňa skôr z horšej stránky. ()

Patr1k

Asi jeden z mojich najoblúbenejších filmov vôbec čo sa týka komediálno/romantického žánru, Elizabeth je strašne zlatá a milá tak ako aj myšlienka filmu...skvelý český dabing ()

nolme

Jedna z nejpovedenějších komedií s Diane Keaton. Film "hltám" už tolik let a ještě mě neomrzel. Komicko/tragická situace průbojné workoholičky, která zdědí dítě a romantika ještě k tomu, co víc si přát? ()

Aidina

Diane Keaton, přezdívaná tygřice, je emancipovaná kariéristka a má přesně nalinkovaný pracovní život (i na sex má 4 minuty). Jenže pak se objeví malá Elizabeth, která přišla o rodiče a její žebříček hodnot se zcela změní. I když práci zcela nezavrhne a vrhne se do podnikání. A tak její "ovoce" přináší opět úspěch. "Jsem zpátky". Ale malé Betty se už nikdy nevzdá. Krásná červená knihovna, jak schopná žena se chopí příležitosti a postaví se tak svému osudu. ()

Veber

Tenhle film jsem viděla hrozně dávno, ale zápletku si pamatuji a budu asi pamatovat navždy. A i u nás se dost matek na rodičivské vrhlo na podnikání :-) ()

janucha

Diane Keatonová měla určitě mnohem lepší role než tuhle. Dá se na to koukat, ale jeden večer vidíte, druhý nevíte,co jste to vlastně viděli.... ()

cachanell

Skvělá komedie. Workoholik v ženském podání, který zdědí dítě. Ztratí práci, odstěhuje se na venkov. A samozřejmě po spoustě trápení a trablů najde svou cestu. Mám ráda Diane Keaten a její komediální talent. Její trable se starým domem a starousedlíky je skvělé. A tak, když je tento film v TVnabídce, nikdy neodolám. ()

althinka

film takmer taký starý ako moja maličkosť si napriek určitým nedostatkom našlo cestu medzi moje obľúbené kinematografické počiny:) miestami síce trošku unavené, ale stále neuveriteľne milé, uveriteľné a s veľkým posolstvom, že ak človek / žena stavia na láske a rodine .. ostatné úspechy sa môžu ruka v ruke dostaviť, ale nezatieniť to ozaj podstatné. Asi som strašná tradicionalistka, ale veru mi mnoho raz vyhŕkli slzy .. a vždy som túžila mať takú dcérku :) akú zdedila Diane Keaton :) príjemné strávené bezmála dve hodiny .. občas si film pustím na zlepšenie nálady .. ale stále a znovu si ma získava svojim nenásilným humorom, romantikou a atmosférou :) ()

FilmZwerg

Neeskutečná nuda. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale nakonec dvě to jistí, dýchá z toho totiž nějakým způsobem příjemná atmosféra.. Avšak Charles Shyer je příšerně slabý režisér. Při zjištění, že natočil ještě sto dalších nudofesťáků (Hlava Rodiny, Dvě Hlavy Rodiny atd.), byl jsem hned doma. Jeho úporně dlouhé záběry jsou devastující, a proto Diane Keaton přehrává jak blázen.. Vždyť co tam má taky chudák hrát?!? Já bych při tak dlouhým záběru už explodoval:D Hawk!! ()

Mamazec

Zdědit děťátko je komplikací pro sterilně kariéristicky smýšlející ženu. Kvůli dítěti se tedy rozhodla změnit veškerý svůj život, musí. V práci s ní už nejsou spokojeni, tak co se nepřestěhovat do zapadákova a koupit tam ruinu? Kde tam bude pracovat? Ne, to není nutné řešit předem. Úspory jsou v tahu a tak si madam vymyslí, že bude vytvářet dětské příkrmy. Kdo by to tušil? Vychází to. No velmi předvídatelný film. Plný nepromyšlených situací. Kolikrát ve filmu bylo batole samo doma jsem ani nepočítala. Nebo to bylo v osmdesátkách běžné? No, za pár úsměvných scén dvě hvězdy. ()