Komedie o bombě v kufříku, lásce a mladíkovi, který se připlete do cesty nájemným zabijákům. Středoškolák Matt se v žertu chystá stříkací pistolí ?zastřelit? spolužačku Jenny. Souhrou okolností se ve stejnou chvíli skuteční zabijáci chystají zabít jejího otce Arthura, který zpronevěřil peníze svého zaměstnavatele. Je z toho zmatek, do něhož se zapletou nejen policisté a tajní agenti FBI, ale také Mattův otec Eliot, který se okamžitě zamiluje do Arthurovy manželky. Aby toho nebylo málo, objeví se v domě kufřík s jadernou bombou, který Arthur omylem obdržel od ruských obchodníků se zbraněmi. Statečný Eliot pronásleduje padouchy s bombou až do letadla a nad mořem se mu podaří nebezpečnou výbušninu zlikvidovat. (Nova Cinema)

cab

Svizna komedie preplnena znamymi hereckymi tvarickami pri ktere se na tvari vyklube nejeden usmevny usklebek. 70% ()

dopita

Taková řekl bych zběsilá komedie. Film nemá jednu hlavní postavu, ale hned několik a ani to moc nevadí. Jenže velká spousta postav má za následek, že film se vlastně půlku filmu rozjíždí a druhou půlku už zase zběsile míří k závěru. Je to taková jedna velká groteska vystavěná na jednej zápletce, s minimem příběhu. Ale je to chvílema docela sranda, takže budiž bavil sem se. ()

Marys

Hm, nič výnimočné. Nápaditosťou sa to dá vyrovnať pubertálnym pokusom dvoch stredoškolákov s mierne bujnejšou fantáziou, k tomu naplácať filmárske triky a bum akože bláznivá komédia. Ale svojou dĺžkou mi nakoniec neprišla až taká protivná. ()

Yardie

Lepších 70%. Byla to taková šílenost, až to bylo sakra vtipné. Sled naprosto absurdních situací, přehršel šílených lidí a obrovské množství pekelných hlášek z toho udělalo vynikající komedii. Jde vidět, že od začátku to bylo točeno s neskutečným nadhledem. Protože pokud ne a chtělo by se to tvářit jako nějaká "seriózní" komedie, tak by to dopadlo katastrofálně. Ale tady je od začátku jasné, že je to tak absurdní a na nic si to nehraje, že je to prostě vtipné. A i plejáda známých herců svědčí o to, že si to prostě šli užít. A povedlo se. Několikrát jsem se fakt šíleně zasmál, spoustu krát normálně a párkrát jen pousmál. Celek výborný! Tohle se povedlo! Howgh! ()

klokyn

Takmer vôbec som sa nezasmial. Hnevá ma to, pretože som podľa ostatných hodnotení čakal úplne odlišný film. Možno sa to môže debilný dabing slovenskej televízie, ktorý mi už pokazil veľa filmov. ()

nonick1

Zábavná "coenovsky" laděná záležitost. Ačkoliv na laťku nastavenou bratrskou dvojicí tak úplně nedosáhne, na čtyři hvězdy to s přehledem stačí. ()

Chevees

Dneska jsem tento film viděl po delší době a musím změnit svoje dřívější hodnocení přidáním jedné hvězdičky, protože jsem se neuvěřitelně dobře bavil. Film má poměrně vysoké tempo a je nabitý gagy a hlášky typu "vypadá nebezpečně, jako člen skupiny Back Street Boys..." ()

TomasKotlant

Po perfektních cca 20 minutách přichází menší rozpaky až se z toho stane prvoplánová komedie. Závěr to zas trochu pozdvihnul, ale očekávaní ze začátku to naprosto nenaplnilo. Puggy je jednou z nejzajímavějších postav co jsem kdy ve filmu viděl, bohužel nedostal moc prostoru a v druhé polovině z něj udělali šaška. Celá hlavní zápletka s bombou mi přišla hodně ubohá, kdyby se ve filmu místo ní více rozvinuly jednotlivé postavy, líbilo by se mi to o dost víc. *** Ve zkratce: Jsem Puggy. Žiji na stromě. ()

Johnny

Bláznivá komédia, ktorá bola bláznivá dosť ale vtipná už menej. Herci odviedli dobrú robotu, tak to muselo byť scenárom, niektoré vtípky proste nevyzneli vtipne. Pobaviť sa ale dalo, takže tak 3,49*. ()

Skleni

Skvelé prekvapenie. videné náhodou v televízií. Film s úžasným dejom ako priam od Guya Richieho. S perfektným (ako vždy) Timom Allenom. So super scenárom a mojim obľúbeným rozprávačom. S klasickou americkou kamerou v komédiách. Strihom a fotografickými pasážami. Neuveriteľné ako takáto,m ináč kravina vie zabaviť a zahriať na srdci. To sa mi stalo. spomenul som si totiž na starí dobré komédie. 83% ()

candy_daze

Strašná prdlost, která se dá ze začátku sledovat s poměrně (ne)klidným svědomím a pár výbuchy smíchu, protože něco tak absurdního už jsem delší dobu neviděla. Ale v půlce, kde by právě měl být film zajímavější, moje pozornost začala opadat. Každopádně jsem to čekala horší a přidávám mini bod za chudáčka psa Rogera :-D ()

pepa3rd

Vtipně napsaná, klasická, trochu bláznivá komedie, která si vystačí s tradičním modelem sázejícím na náhody a honičky, bez berliček v podobě obhroublého a fekálního humoru. Herci mají co hrát, množství postav je i přes krátkou stopáž dostatečně dobře prokresleno a v neposlední řadě film svižne ubíhá a nenudí. Skoro by si zasloužil i tu čtvrtou hvězdu. Uvidím příště. 70 % ()