Komedie o bombě v kufříku, lásce a mladíkovi, který se připlete do cesty nájemným zabijákům. Středoškolák Matt se v žertu chystá stříkací pistolí ?zastřelit? spolužačku Jenny. Souhrou okolností se ve stejnou chvíli skuteční zabijáci chystají zabít jejího otce Arthura, který zpronevěřil peníze svého zaměstnavatele. Je z toho zmatek, do něhož se zapletou nejen policisté a tajní agenti FBI, ale také Mattův otec Eliot, který se okamžitě zamiluje do Arthurovy manželky. Aby toho nebylo málo, objeví se v domě kufřík s jadernou bombou, který Arthur omylem obdržel od ruských obchodníků se zbraněmi. Statečný Eliot pronásleduje padouchy s bombou až do letadla a nad mořem se mu podaří nebezpečnou výbušninu zlikvidovat. (Nova Cinema)

Trailer

Falko

70%. Toto bola tak uletena komedia, ze jej proste musim odpustit nerealne situacie, hlavne s tou bombou na letisku, inac nazvanou drvic odpadkov. Mnoho postav, ktore sa dostanu do virusu nedorozumeni a chaosu ma pobavili tak, ze musim dat stvrtu * a cudujem sa, ako ma mohla tato blazniva komedia s hviezdnym obsadenim obchadzat az 8 rokov... 17.10.2010 _______ Tim Allen - (Eliot Arnold) +++ Rene Russo - (Anna Herk) +++ Stanley Tucci - (Arthur Herk) +++ Tom Sizemore - (Snake Dupree) +++ Johnny Knoxville - (Eddie Leadbetter) +++ Dennis Farina - (Henry Desalvo) +++ Jack Kehler - (Leonard Ferroni) +++ Ben Foster - (Matt Arnold) +++ Zooey Deschanel - (Jenny Herk) +++ Jason Lee - (Puggy) +++ Produkcia: Barry Sonnenfeld +++ Hudba: James Newton Howard +++ Nemecka Cinema - 75% ()

Jino

Docela vtipná komedie s perfektními herci.. bohužel je tam hodně hollywoodských klišé, ale zasmál jsem se dobře. Hlášky jsou podávány s přijatelnou kadencí.. -"Potřebuju jména pasažérů." --John Smith. -Další pasažéři? --John Smith. -Kolikrát? --Čtyřikrát. -Nějaké průkazy s fotkou? --Tady jsou (dá ji prachy). -Dobře, takže rodina Smithova. 70% ()

lennyd

Osudy skupiny zcela nesourodých elementů - tulák Puggy (Jason Lee), bývalý reklamní agent Elliot (Tim Allen) a jeho syn Matt (Ben Foster), dva zlodějíčci (Tom Sizemore a Johnny Knoxville), mafiánští nájemní vrazi (Dennis Farina, Jack Kehler), podivná rodinka (Stanley Tucci, Rene Russo a Zooey Deschanel) spojí jeden malý kufřík s atomovou bombou. Každý z nich má s bombou své vlastní plány a tím pádem se snaží plány těch ostatních překazit ... Už od začátku jsem s otevřenou pusou koukal, co si zas Barry Sonnenfeld šlehl. Takovýto mix událostí a vtipných scén (i když pravda, některé byly kapku křečovité) jsem v jednom filmu snad ani nezažil. Sonnenfeldovi šli na ruku taky jednotliví herci, kteří jsou (a to všichni!) ve svých rolích parádní - ať už frustrovaní nájemní vrazi, kterým neustále někdo hatí plány, nebo třeba ušmudlaní zlodějíčci, kteří vidí ve všem příležitost, jak se dostat k penězům. Bez něčeho (halucinogenní ropucha) bych se ale asi i obešel. Jinak perfektní! ()

Skleni

Skvelé prekvapenie. videné náhodou v televízií. Film s úžasným dejom ako priam od Guya Richieho. S perfektným (ako vždy) Timom Allenom. So super scenárom a mojim obľúbeným rozprávačom. S klasickou americkou kamerou v komédiách. Strihom a fotografickými pasážami. Neuveriteľné ako takáto,m ináč kravina vie zabaviť a zahriať na srdci. To sa mi stalo. spomenul som si totiž na starí dobré komédie. 83% ()

Pythonator

Tento film patří k tomu nejlepšímu, co může Barry Sonnenfeld nabídnout. Zápletka je skutečně zapletitá a postavy jsou dokonale vypilované. Navíc je to tu pěkná hromada známých herců a jeden lepší než druhý. Vlasatý Jason Lee je perfektní a Johnny Knoxville hraje stejné pako jako vždycky. Sem tam se člověk zasměje, ale po celý film musí mít dobrou náladu a potutelný úsměv na rtech. ()

• Film měl mít původně premiéru koncem roku 2001. Kvůli teroristickým útokům z 11. září byla ale premiéra posunuta na duben 2002. (montana_cz)
  • Režisér filmu Barry Sonnenfeld propůjčil hlas otravnému fanouškovi fotbalového týmu Gators v rádiu, které poslouchají najemní zabijáci v autě. (montana_cz)