Kultovní komedie Karla Janáka o teenagerech Rendym a Jáchymovi, kteří hodlají pokořit zasněžené horské svahy a získat obdiv půvabných dívek. Rendy a Jáchym jsou v počítačové herně snowborďáckými rekordmany. Na opravdovém prkně dosud nestáli, ale věří, že v povánočním týdnu pokoří zasněžené svahy a udělají dojem na skvělé sexy dívky. K jejich zděšení je ale na hory doprovází neskutečně jedovatá Jáchymova sestra Marta. Bratranec a správce chaty, kde jsou zadarmo ubytováni, si je plete s námezdními silami a spolu s Martou se jim snaží udělat z pobytu peklo. Neodolatelné bohyně, do kterých se Rendy s Jáchymem zamilovali, obletuje drsná trojice místních snowborďáckých suverénů... Veleúspěšná teenagerovská komedie plná kiksů, trapasů, ale i splněných snů je filmovým debutem režiséra a scenáristy Karla Janáka a proslavila se v ní mladá herecká dvojice Vojta Kotek a Jiří Mádl. (Česká televize)

BigBrother

Film pro teens, který pochválila Mirka Spáčilová. Co dodat? Prostě k uzoufání krotká zábava pro celou rodinu. Málo fekálních historek, skoro žádné ostré debaty o sexu, špatně gradované scénky bez pointy, stálé nelogičnosti a pomalu se vlekoucí děj. Na druhou stranu to fakt není trapné, místy je to dokonce zábavné a hlavní hrdinové jsou skvělí. Na Prcičky to nemá ani náhodou, ale čeští teenagerové jsou podle návštěvnosti velmi nenároční. ()

vlada-xxx odpad!

Velice slabe!!!! Komedie ktera neobsahuje snad ani jeden vtip ci alspon zabavnou scenku...skoro neobsahuje herce...a obsahuje neskutecne mnozstvi trapnych scen a nedotazenych vtipu..... ()

Sekel

Zacatek a vlajkova lod vsech ceskych teenagerskych komedii. Duo Madl, Kotek se skvele doplnuje, devcata jsou prijemna, vtipy vtipne a celkove jde o prijemny film. ()

Teron odpad!

Schematické, nechutné, předvídatelné, idiotské, fasádovité, dementní...no ve čtrnácti bych to asi trochu i bral i když bych nevěděl proč, ale když jsem šel nedávno ke kolegovi na kafe, chtěl jsem si rychle umejt ruce. On na to proč. Já ,,Držel jsem divko s Kotkem a Mádlem. A co mě naštvalo nejvíc, když mi zařvala půlka filmů a tyhle dva blbci to přežili.GRRRhhh ()

Danielitto

Kdo má rád sníh, hory, lyže a snowboard, tak pro toho je tento film průměr. Kdo má rád jen filmy, tak doporučuji zapomenout že jste o Snowboarďácích byť jen slyšeli. ()

MAST3R

Skvělí film pro teenagery, k nimž jsem i já patřil když tohle to vyšlo. Takže sám vím jak to bylo návykové a někdy i kolikrát denně jsem to sjížděly. Ale jak sem vyrostl tak už mi to tak vtipné nepřijde, ale pořád je to velmi slušná česká komedie. ()

Morkysak

Tento film jsem viděl ve 14 letech, tedy v pubertě. Byl to po dlouhé době vtipný český film. Co se týká děje, tak spíše podprůměrné, ale to v žádném případě nezkazilo, že jsem z kina odcházel v dobré náladě. Vtipy a takzvané hlášky z filmu slýchávám dodnes, což je jistě tím nejlepším výsledkem. ()

Loki137 odpad!

Škoda že se při natáčení nezabily. Kdyby se třeba to samé stalo Lunetikům tak by se aspoň pár holek nestidělo za jejich minulost spojenou s touto mentalní kapelou - ANO - srovnávám Ko(ko)tka a Mádla s Lunetiky ()

Gooran

No, čekal jsem od toho dosti víc, pár vtipných scének, několik povedených hlášek, ale jinak? Oceňuji hudbu, tu si pustím, ta se mi zalíbila. Až se k tomu filmu skoro nehodí. Dávám tak 2*, třetí pak za onu hudbu. ()

laurence

V době natočení této 'cool' komedie jsem byl přesně v té věkové kategorii, na kterou filmaři cílili. Říkejte si co chcete, ale drtivé většině puberťáků se to líbilo, mě nevyjímaje. ()

Bathory – velkofilm po Československu

Bathory – velkofilm po Československu

25.02.2007

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006

Český lev je za námi