poster

Hon na myš

 • USA

  Mousehunt

 • Slovensko

  Lov na myš

Rodinný / Komedie

USA, 1997, 94 min

 • Kingjiri
  ****

  Povedenej Verbinskiho debut a sympatická zábava pro celou rodinu. Dostatek gagů, kvalitní filmařina a herci dokážou udělat fakt hodně. Je pravda, že závěr s myškou na ramenu moh být o něco míň patetickej popř. uplně jinej, ale to už holt byla nutná úlitba dětskýmu publiku. Za Christophera Walkena čtvrtá slabší hvězda.(11.8.2014)

 • Grafito
  ****

  Na tomhle filmu mě sere snad úplně všechno.. infantilní příběh.. oba hlavní představitelé.. nutno podotknout zcela dementní (zvláště Lee Evansovi chvílema přeju, všechno co se mu na plátně děje zlýho).. jejich šklebící se filmový otec William Hickey.. ten hnusnej barák a snad ze všeho nejvíc mě sere ta zkurvená zasraná myš.. když jsem si tohle uvědomil.. pochopil jsem, že Hon na myš je vynikající film.. :-)(19.12.2006)

 • JirkaLexa
  ****

  Ucházející komedie k pěknému večeru s rodinou u filmu. Po komediální stránce splňuje zásadní pravidlo - pobavit. Způsobem zpracování mě dost připomíná film "Sám doma". Na dobu vzniku asi typická kvalita, která mě ale téměř odradila a je mi líto, že díky kvalitě filmu musí klesnout i mé hodnocení. Na druhou stranu je ale velmi dobře zvolená hudba a k tématu se hodí. Dále pak musím zmínit smělý příběh, který je obsáhlý, nápaditý a skládá se z mnoha fází. Když jsem to ale viděl před deseti lety, byl to mnohem větší zážitek... 65%(11.7.2013)

 • Mat21
  ****

  Továrník Schmutz umírá, aby svým dvěma synům po sobě zanechal neprosperující továrnu na motouzy a taktéž chátrající vilu z minulého století. A jelikož Ernieho vyhodí manželka z domu a Lars coby šéfkuchař nepřímo zaviní smrt starosty, oba končí na mizině před prahem vily. Pod hávem prachu se však skrývá dílo velmi ceněného architekta a potenciál dražby stoupá do miliónů. Vila však má jednu vadu na kráse, nezvaného návštěvníka v podobě malé myšky, kterou je nutné co nejdříve odstranit. Po vzoru kultovního filmu Sám doma všechny nastražené pasti a pokusy o chycení však končí zkázonosně pro naše dva aktéry, až vše vyústí v celkovou destrukci domu. Poslední šancí tak zbývá Schmutzova motouzovna, kterou zamýšleli prodat... ● Originální komedie, která Vás osloví nejenom zajímavou kamerou a během které si myšku bezesporu zamilujete. ║19.4.2009║(19.4.2009)

 • Elfias Dóže
  ***

  Film ve mě evokuje vzpomínky na Toma a Jerryho a ostatní animované grotesky, kde proti sobě stojí dva sílou nesrovnatelní soupeři, z jejichž duelu vyjde jako vítěz ten slabší ale zároveň chytřejší. Tyto (bohužel) pohádky mám moc rád, takže proto musím hodnotit kvalitně. Na druhé straně ale nemohu hodnotit nadprůměrně, jelikož animované seriály s podobným motivem zacházejí ještě dále (nápaditostí a četnosti pastiček - pochopitelné, animace je animace a herci jsou herci) a pro mě jsou daleko vtipnější a tím pádem snáz sledovatelné. 65%(23.9.2012)

 • - Ve scéně před dražbou domu pozdraví Ernie Smuntz (Nathan Lane) arabského šejka slovy "Hakuna matata". Nathan Lane daboval v originálním znění postavu Timona ve filmu Lví král (1994), ve kterém tato fráze proslula. Pod stejným názvem pak nazpíval i píseň. (ing.Frosty)

 • - K filmu byla natočena raritní upoutávka, kterou ale bohužel nenajdete na VHS ani na DVD. Na začátku je slyšet dramatický hlas: "Příběh o myši..." a ze stínu pomalu vystupuje obrys známé Disneyho postavičky Mickeyho Mouse. V dalším záběru se ale ukáže, že je to myš z Honu na myš, která drží blízko u hlavy párátka, na kterých má napíchnuté olivy. (HappySmile)

 • - Tento film spolu se snímkem Peacemaker stály při samém začátku studia DreamWorks Pictures. (fannah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace