poster

Hon na myš

 • USA

  Mousehunt

 • Slovensko

  Lov na myš

Rodinný / Komedie

USA, 1997, 94 min

 • Nonna
  *****

  Bláznivá komedie pro celou rodinu....by se dalo řící, ale rozhodně ne hloupá a plytká. Příběh dvou povahově odlišných bratrů, které donutí vzít na vědomí svou vzájemnou přítomnost dědictví po otci, je příběh ze života. Kolikrát se stane, že sourozenci, kteří se za celý život nestýkali, se náhle sejdou teprve nad rakví společného příbuzného a musí se utkat nad společným řešením pozůstalosti. Problém je, že bratři Ernie a Lars z filmu, se musejí potýkat navíc ještě s chytrou, drzou a neuvěřitelně vynalézavou myší. Myš jim nejprve nenápadně začne zasahovat do života, aby ho zanedlouho naprosto ovlivnila. Je jejich spolubydlícím, soudcem jejich ne vždy dobrých činů ,ale nakonec i spolčujícím článkem. Prima triky, skeče,skvělé obsazení (i ve vedlejších rolích - např. Maury Chaykin jako zájemce o koupi domu), zkrátka film na více podívání, který neomrzí.(7.1.2013)

 • Kingjiri
  ****

  Povedenej Verbinskiho debut a sympatická zábava pro celou rodinu. Dostatek gagů, kvalitní filmařina a herci dokážou udělat fakt hodně. Je pravda, že závěr s myškou na ramenu moh být o něco míň patetickej popř. uplně jinej, ale to už holt byla nutná úlitba dětskýmu publiku. Za Christophera Walkena čtvrtá slabší hvězda.(11.8.2014)

 • Cervenak
  ****

  Nadupaná, cynická (samozrejme len do istej miery) a vizuálne takmer burtonovsky štýlová zábava. Po rokoch som to znovu videl v telke, čakal som vypáchnutosť, ale opak bol pravdou, až teraz som to docenil. Najviac ma dostali gradované viaclevelové gagy. Keď Nathana Lanea výbuch plynu vystrelí z komína, je to sranda. Keď na konci balistickej dráhy dopadne do jazera, je to ešte väčšia sranda. Keď na dne pristane presne do tej vane s lepenkovou figurínou ženy, je to už nekontrolovateľný záchvat smiechu.(2.6.2007)

 • B!shop
  ****

  Film je takovej mix mezi Tom a Jerry a Sam doma. Coz dava prostor pro paradni blaznivou komedii, ale bohuzel je to taky nejvetsi problem. Sledovat dva typky, jak se snazi vyporadat s mysi by bylo zabavny, jenze to by ta mys nesmela delat naprosto nerealny veci a hlavni dvojka nesmeli bejt super vylizany dementi. Kdyz tohle ale clovek prekousne, tak se bude skvele bavit, protoze se furt neco deje, film svizne odsejpa a vtipnejch situaci tu je spousta.(15.7.2009)

 • DaViD´82
  ***

  Příjemný snímek, který ve své snaze stylizace do podoby starých animovaných grotesek ala honičky Toma a Jerryho celkem uspěl. Minimálně v některých scénách jde o podařenou taškařici. Vzhledem k tomu, že film je zaměřen na menší publikum, tak tomu někdy bohužel odpovídá i úroveň humoru. Přesto se to dá bez nějaké výraznější újmy přežít.(29.1.2007)

 • - Tento film spolu se snímkem Peacemaker stály při samém začátku studia DreamWorks Pictures. (fannah)

 • - K filmu byla natočena raritní upoutávka, kterou ale bohužel nenajdete na VHS ani na DVD. Na začátku je slyšet dramatický hlas: "Příběh o myši..." a ze stínu pomalu vystupuje obrys známé Disneyho postavičky Mickeyho Mouse. V dalším záběru se ale ukáže, že je to myš z Honu na myš, která drží blízko u hlavy párátka, na kterých má napíchnuté olivy. (HappySmile)

 • - V některých scénách, kde je kamera zaměřena na myš ve zdi se musela použít krysa jako "body doubler". (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace