Traja mladí ľudia Jason, Cassidy a Patrick sa náhodne stretnú na prípravnej škole. Neskôr sa ukáže, že stetnutie nebolo až tak náhodné. Všetci traja majú v hlave veľa plánov, ako zarobiť peniaze na stávkach "kto s kým" a okolo nich je veľa nevinných a naivných ľúdí, ktorých je škoda nevyužiť. 80 minút podvodov, zrád a zamotaných koncov môže začať. Skôr samostatný film, než voľné pokračovanie CRUEL INTENTIONS 2. Režíroval Scott Ziehl, ktorý vystriedal na režisérskej stoličke autora prvých dvoch dielov Rogera Kumbla. (fishki)

Hapretor

Velmi nebezpečné je na to akorát koukat. Můžete totiž buď dostat záchvat vzteku z té blbosti, kterou na Vás film valí, nebo usnout. ()

Adm.Nelson odpad!

Jednička sa mi páčila, dvojku som nevidel, a toto je bullshit. To ozaj niekoho zaujíma, ako sa niekoľko bezcharakterných a absolútne nezaujímavých postáv j**e medzi sebou? 0/10 ()

BOURQUE

Na tomto snímku je už vidieť veľkú zúfalosť, ktorý sa snaží nadväzovať na úspechy predchádzajúci dielov, ale zlyháva na plnej čiare. Nesympatický charakter v podaní N. Wetheringtona. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Jeand´Boa

Chce se mi až brečet, kam se dá zajít při ždímání nějakého toho předchozího snímku ... když už se nedá navázat na dřívější hrdiny - neb je jeden mrtev a druhá v léčebně, najde se jim nějaký ten vzdálený příbuzný, který se má chovat podobně a bla bla bla ... hrozné!!! Vždyť to vůbec není zajímavé ... řekl bych, že fantazie při balení slečen se dá zapojit kreativněji ... ()

pepa3rd

Jednička byla vynikající, na dvojku se dalo koukat, ale trojka? Ta by nefungovala ani kdyby předchozí dva díly nikdy neexistovaly a ona vznikla jako samostatný film. Vlastně se skoro divím, že jsem to dokoukal. ()

Mr.FreeZer

S nebezpečnými známostmi už to opravdu nemá co dělat, takže podprůměrný snímek, který nějak nevybočuje. Trochu ho zachránily jen zajímavé lechtivé scény.) ()

Pekisan

Do tretice vsetko najhorsie. Dalsi film o problemoch znudenych zbohatlikov. Co dodat. Vizualne krajsie ako dvojka, co sa tyka prekvapujuceho konca viac "ma dostal" prave druhy diel. Inak vseho vsudy kravina ako cela mini seria. ()

ljukyljuk odpad!

Nevidím rozdiel medzi dvojkou a trojkou, akurát že tu som už nemal toľko strpenia a dal som odpad už asi po 25 minútach. Takéto hrozniacke pokračovania by mali byť zakázané, už len pre dobrú povesť jednotky ()

Mitopus odpad!

Vůči prvnímu dílu byla dvojka sice sračka, ale mělo to stále tu příjemně nepříjemnou atmosféru snobský školy a intrikujících bezskrupulózních šmejdů s přebytkem peněz, s - v porovnání s jedničkou - lehce nevhodnejma, ale přesto zábajvnejma prvkama komedie. Tohle je takový nudný plážový BéHáčko s naprosto nezajímavejma postavama a naprosto o ničem, něco jako S-Club 7. ()

KdG

Celkem slušná kombinace vztahů a poměrně zábavný konec. Co mě naštvalo, jsou velmi zjednodušené sexuální scény, to fakt odflákli. ()

Shanen29

Samozřejmě první film byl akceptovatelný a dalo se čekat,že kvalita půjde u dalších dílů dolů a přesně to se stalo. ()

Ceja

Zapoměl jsem, že na této planetě žíjí akorát modelky a playbojové a že jsme všichni hrozně bohatí... ()