Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

duklak2 odpad!

Strašná parodie na Sněhurku, vůbec mi u toho neutíkal čas, ale nakonec jsem to dokoukal do konce a DVD navždy uložil do šuplíku. Nechápu, jak někdo si může dovolit použít tento název a udělat z toho takhle hroznej film. Trpaslíci zde nejsou vůbec trpaslíky, ba co víc, dokonce jsou větší než já!!! Dále je zde příšerná, škaredá, protivná královna a nesympatická Sněhurka. ()

Majrek

Výborná role mrzouta.... V kategorii "komedie" bych dal hvězdy dvě, v kategorii "německé komedie" by si film zasloužil čtyři hvězdy... Když přetrpíte začátek a rovnou to nevypnete, časem se z toho vyvine "koukatelná" záležitost (zvolnění tempa a méně viditelná snaha autorů být vtipní za každou cenu by snímku rozhodně prospělo). ()

DarkMatter

Tento film je naprostá hovadina. Jednoduše je tak příšerně stupidní až si ho zamilujete. Na něco takového je samozřejmě potřeba ta správná nálada. Onen motiv Sněhurky a sedmi trpaslíků je nakonec skutečně jen motiv. Neřekl bych, že jde o pouhou parodijní adaptaci pohádky, což je samozřejmě dobře. Děj totiž samotnou pohádku jen zdánlivě připomíná, ale jinak se drží svého. Humor je jednoduchý, ale za to účinný. Stačí debilní úsměv jednoho z trpaslíků nebo pošahaná písnička... Kulisy jsou líbivě pohádkové, herecké výkony někdy až obdivuhodné. Prostě jedna z nejlepších komedií podobného ražení. ()

slunicko2 odpad!

Ein echt Deutcher Spass. Začalo to jako německé porno ze 70. let. Znalci vědí, ostatní nechť závidí. Ale ouha. Ukázalo se, že nejde o porno, ale o "zábavu" podle vkusu německého lumpenproletariátu. Před obrazovkou sedí horda ožralých Skopčáků, kteří pokřikují oplzlé poznámky k "ději". Pivo teče proudem a po každém trapném pokusu o vtip slyším ten klasický komentář - Na ja, Spass muss sein. Němce mám docela rád, ale rozhodně ne ty, kterým je tento film určen. ()

uzzi

Neuvěřitelná německá blbost a pohádková obdoba českého Kameňáku (co do trapnosti). Divím se jen tomu, že jsem to vydržel do konce (na dva pokusy), ono to totiž má dva docela dobré vtípky (Gandalf ...) a ty dávají naději, že teď už to bude sranda, ale NEBUDE, ještě je tu něco nepředstavitelně odporného - titulní píseň (hej kluci jdou, kluci jdou..........-*-/+/--˘^ˇ~ˇ^~ˇ^˘ˇ^˘ a máte chuť vrazit pěst do monitoru a uškrtit ty malé hajzlíky). Celý film se však cítíte trapně, přitom z daného tématu šlo vydolovat daleko, daleko více. Hnus!!!!!!! PS: ideální fílm pro zhulenou partu, domácího mazlíčka, nebo za trest ()

• Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)
  • Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)