Vášnivá Isabella má zvláštní dar. Dokáže svým kulinářským uměním okouzlit a podmanit srdce mužů všude tam, kde se objeví. Když nachytá manžela s jinou, rozhodne se odejít. V San Francisku začne nový život s kamarádem z dětství, který jí pomáhá. Isabella však zjistí, že cestu ke štěstí si musí najít každý sám. (oficiální text distributora)

blackrain

Celý film je postavený na Penélope Cruz. To musí být všem jasné. Bez ní by nebyl tím, čím je. Zajímalo by mě, kdo vymýšlí ty české názvy. Takového člověka bych skutečně ráda poznala. ()

Damiel

19 % - Když se budu chtít dívat na krásnou Penelope, pustím si jistou scénu z ABRE LOS OJOS a uvidím tam všechno. Tohle je slizká nuda, kde se mi kromě Penelope (za ni tu 1*) nelíbilo už nic jiného. ()

Violeta

Chilli, sex a samba - to je ďábelsky ostrý koktejl namíchaný samotnou Penelopé. Příběh zdaleka tak ostrý není, vztah Isabelly a jejího nevěrného Romea je milý, plný vášnivé lásky, zkomplikované komickým psychickým blokem. Harold Perrineau je v roli transsexuálního kámoše Monici(y) vážně skvělý, těžko uvěřit, že je to ten samý chlapík, který na nás před nedávnem mrkal z obrazovky v seriálu Ztraceni. ()

balba

Bláznivá komedie o kuchařském řemesle a lásce , ale bez šarmantní P.Cruzové by tato komedie byla nejspíše jen propadák.Brazilská kráska to umí pěkně rozparádit. ()

Juto

Toto je zábavný film, ktoré sú. Po prvé, je to sexy a nevulgárne, čo dokazuje, že komédia bez vulgárnych výrazov je možná. Po druhé, je to ľahké pre oko (Penelope) a pre uši (latinské rytmy). Po tretie, je to rozprávka, čo sa týka obsahu aj formátu, a preto je úplne neuveriteľná. A ako všetky rozprávky, aj táto má morálnu morálku ... ktorú musia diváci objaviť. Najlepšie na filme je, že vás očarí starý svet, ktorý je tak roztomilý. 6/10 ()

Master19

Díky Penelope se na to dívat, ale samo o sobě to je jen podivně odfláknutá romance, která nemá (krom již zmiňované Penelope), co nabídnout. A ten český název? :-) To opravdu nezbývá nic jiného, než se nad tím pousmát... ()

Sany33

Od začiatku do konca to bola maximálne klišovitá, retardovaná a maximálne zaostalá romantická kravina. Celý príbeh sádzal na dáke nadprirodzené božstvo čo bola ďalšia blbosť. Ani vždy šarmantná Penélope nemohla tento film zachrániť a vyzdvihnúť ho z úplného dna medzi filmami s podobný romantickým nádychom. Navyše keď sa tam už začali diať všetky tie nadprirodzené kraviiny, ako napríklad keď sa vám na ulici zdvihnú tulipány tak viete že 15% je pre tento film poklona. ()

Autogram

Film dostane úvodným rozprávaním nejaký náboj, ale postupom času ho stráca až tak, že vzniká otázka, či má zmysel film dopozerať do konca. Mne sa to podarilo až na druhý krát a bolo to podľa očakávania, pričom záverečná voňavá romantika sa na mňa nepreniesla. Bez Penelopky by bol film absolútne nezaujímavý, jej čaro je nenahraditeľné. ()

wikus

Penelope krásna, film nič moc. Penelope točí dobré filmy,ale tento do tejto skupiny nepatrí. Nevadí, aj také sa stáva:) ()

cityman

Trailer na tenhle film vypadal opravdu zajímavě, nicméně hlavní hvězda tohohle filmu Penélope Cruzová nemohla sama samotinká svým půvabem utáhnout celý film a tak lze tento rádobyzábavný počin doporučit snad jen zbožným obdivovatelům právě představitelky hlavní role. Zn. Nebude se jí moci nabažit! :o) ()

xavierr13

Tak toto by so povedal, že je ceľkom známi film a preto som od neho čakal trošku viac. Ceľkom ma to zklamalo. Nič moc. Romantická vec, ktorá ničím neprekvapí, občas nudí. ()

Adm.Nelson

Dosť zmätená rozprávka o láske dvoch ľudí pod dohľadom jednej bohyne, ktorá by si zaslúžila citlivejšie režijné vedenie. Z trojice slov v názve si užijete jedine tú sambu, ktorá príjemne doprevádza prakticky celý film (len kvôli nej nehodnotím horšie). Zo začiatku to vyzeralo celé ako pocta Brazílii, postupne sa to ale zvrhlo vo veľkú filmovú frašku, ktorá pripomína guláš so všetkým možným, ale chilli, ktoré by mu dodalo tú pravú chuť, tam nenájdete. 3/10 ()

Brad Pitt dá ukřižovat Ježíše

Brad Pitt dá ukřižovat Ježíše

09.01.2013

Tedy v případě, že přijme nabídku studia Warner Bros. na hlavní roli v epickém dramatu Pontius Pilate. Jak název napovídá, zahrál by si Piláta, známou biblickou figuru, která poslala Ježíše směrem ke… (více)