Christina Waltersová a její přítelkyně vyznávají pravidlo nevázaného života. Prostě se nikdy nezadat. Muži jsou tu k tomu, aby se s nimi pobavily. To nejhorší, co vás může potkat je, citově se na ně vázat. Jednoho dne však Christina potká na diskotéce Petera. Vzájemné sympatie však skončí s koncem večera a zdá se, že Peter s Christinou se již nikdy nesetkají. Sebevědomá dívka však nemůže dostat blonďatého chlapíka z hlavy, a tak její nejvěrnější kamarádka Courtny vymyslí bláznivou cestu na svatbu Peterova bratra. To už je dost dobrý důvod k setkání. Výlet je však jednou velkou pohromou, která vyvrcholí ve chvíli, kdy se zjistí, kdo se to vlastně žení! A to není zdaleka všem trablům konec. (oficiální text distributora)

Almásy odpad!

absolutne trapne COSI co sa zufalo snazi hrat na Sex v Meste a tisic dalsich FEMALE ONLY serialoch... zeny degradujuca sracka ktora sa mala natocit pred dvadsiatimi rokmi a mala sa zabudnut do piatich minut. NIKDY VIAC. ()

blixadovan

Ošklivé kačátko Cameron Diaz v roli sexy kočičky? Tak to jdu na casting na Rockyho 74! Ne, vážně, tahle herečka skutečně nemá kousíček sex-appealu a ani charismatu. Nejen z tohoto důvodu film nemůže fungovat, je to zfilmovaný kýč a balast ()

spikey1

předzvěst Sexu ve městě ve více vtipném a odvázanějším kabátku, humor tu není tolik žensky inteligentní a netočíme se kolem módy, zajímají nás vztahy a sex. všechny tři dívky Vám dají přesně to co chcete, svá těla, svůj vtip a vy si vyberte jestli je příjmete, já se u toho filmu bavím. ()

LadyVader

A kde byla ta romantika? Mi to přišlo jako úplnej patos o třech pobouchaných ženských co se baví tím, že v restauraci zpívaj o penisech.. No jednu hvězdičku za Christinu Applegate, té to v těch šílených modrých šatech slušelo :-). ()

Lencha

Film za moc nestál, ale některý momenty s holkama mě rozesmály:-))) Cameron moc nemusím, ale tady mi nevadila. Ptákovina, lehce zábavná... ()

masr odpad!

Jasnej odpad od první vlezlé "cool" minuty, najisto potrvzený ukrutnou scénou v kavárně či kde, v níž mladé "dámy" vyřvávaly, co všechno by se jim kam do jejich děr vlezlo či nevlezlo. Já vím jen jedno - celej vesmír by se jim vlezl do palice, ale pořád by tam bylo monstrózní, zcela reální hovno. ()

Hopper odpad!

Dielko, ktoré je utrpením vôbec dopozerať a to aj napriek tomu, že som vydržal sedieť pri TV len v nemom úžase a z perverznej zvedavosti čo všetko ešte tvorcovia vymyslia a čím sa budú snažiť byť vtipný. Neviem, ktorá z týchto troch šušiek je otravnejšia ale určite bude mať pred zvyšnými dvoma náskok len o prsia Rogera Kumblea. Výsledok je nuda, nevtipnosť a neuveriteľný "opruz". ()

joshula

Tak takhle má vypadat komedie? Já teda nevím, kromě slibného začátku a pár dobrých scének na diskotéce se film dostávalk postupem času do čím-dál větší krize... a z té už se nedostal. Škoda. ()

wosho

Dost ubohá, vulgární romantická komedie. Po většinou je to průser, ale pár vtipů je k pobavení a ani to herecké obsazení není bez potenciálu. ()

eagle-eye odpad!

Jáj boha proč? Co jsem komu udělal? To si takhle z nudy doma montuju nábytek z Ikeji a tenhle film se k tomu naprosto hodil, ještě větší kokotina než ty jejich kokotský manuály... ()