poster

Casper a Wendy (TV film)

 • USA

  Casper Meets Wendy

 • USA

  Casper 3

Dobrodružný / Rodinný / Komedie / Fantasy

USA, 1998, 90 min

 • sinp
  odpad!

  Tak dětský kanál Fox kids zatím skutečně perlí. Po nechutném braku Muži v bílém přichází další zpracování ducha Caspera. Jenže narozdíl od příjemného filmu z roku 1995 přináší tahle slátanina pouze tragické herecké výkony, příšerného ducha Caspera který je tak hodný až z toho dostanete migrénu a vlastně žádný příběh.(18.7.2005)

 • kerkulka
  ****

  miluju tenhle film! jako malá jsem si ho pouštěla opravdu hodně často. Kouzla,zlý čaroděj, co dostane na frak, roztomilý duch a jeho 3 šáhlí strejdové - jojojo:) Podle mě je ten film milý a opravdu má něco do sebe. A když se podívám, jaké filmy se pro děti točí dnes, v mých očích ještě stoupá. Za mě to je prostě 4,4999 hvězdy:)(11.4.2013)

 • Pukancek
  ****

  Potešilo ma, keď som spoznala malú Hilary :) Túto herečku mám veľmi rada a ako sa ukázalo talent mala už ako malá :) + Rozprávka Casper tiež patrila stále k jedným z obľúbených rozprávok :))) No napriek tomu som z toho tak trošku vyrástla :) V tejto dobe by som asi dala 3* , ale ak sa presuniem do mojich detských čias, bolo by to za 4* ;) Preto 4 z 5 :))) Ešte stále sa rada stratím vo svete rozprávok :))(6.12.2010)

 • Marek1991
  *

  Ono to nebolo zas také zlé, Casper nebola jedna z mojich nejak obzvlášť obľúbených postavičiek, akurát som si na ňu sem tam spomenul v čase, keď v Amerike začína Halloween. A až teraz zisťujem, že som vlastne takpovediac vyrastal s jednou so svojich obľúbených herečiek Hilary Duff, len musím priznať, že ona má smolu na filmy, lebo veľa z nich sú slabé a mierne gýčové. Táto bola dosť nevkusná, najmä spojením animácie a reality to v tomto prípade nevyšlo.(2.9.2012)

 • ES13
  *****

  Nejdu s názory ;-) Na to kolik tam té Hilary bylo tak podle mého super výkon! Tenhle film byl částí z mého dětství, a milovala sem ho. Vždycky sem si přála mít takovouhle kouzelnou hůlku a červenej obleček. Je to vtipný, na odlehčení a na to jaký se dneska točej na Disney kraviny tak tohle je prostě jedna z neumírajících klasik! Pro mě = super film!(20.2.2013)

 • - Ben Stein byl jediný herec, který se objevil ve všech třech filmech série. (maluti)