Ona je drsná policistka bez slitování, on dobrosrdečný učitel, který jen pronásledoval zloděje ukradené dámské kabelky. Na policejní stanici ale skončil on. A právě na základě těchto událostí vznikne životní pouto dvou mladých lidí, kterým život zrovna dvakrát nepřeje. Jak se dá vypořádat s nepřízní osudu? A vyplatí se vůbec bojovat? Režisér Jae-young Kwak (My Sassy Girl, The Classic) i do třetice originálním způsobem obohacuje vody romantického filmu. (numi)

Kimm2

Ta téměř poslední scéna (řekněme s nebem) celý film naprosto shodila. Jinak to byl hodně příjemný film a konec, který navazuje na My Sassy Girl byl dokonalý. ()

Tumáš

Teď abych přehodnotil všechny filmy! Přiznám se bez mučení, neudržel jsem se a koulely se mi hrachy po tváři... ()

elea

Za nádherný příběh, nádhernou hudbu, skvělé herce, scénář, posmrkané kapesníky... musím dát 5*. Samozřejmě však nepočítám mírně zmatený začátek a drsnou "copku" Ji-hyun. Jinak takhle jsem si dlouho nepobrečela. "Myung-woo, I'm sorry!" "My name's not sorry. I'm Myung-woo." ()

Colleague

Sorry, ale nemůžu dát pět. Po první půlce jsem si říkal, že maximální hodnocení už snad ani nejde zvrátit, bohužel režisér nepochopitelně obrátil kormidlo a ze skvělé romantické komedie udělal v druhé půli hroznou patlaninu, která asi měla být strašný doják. Přesto např. scéna kdy Ji-hyeon Jeon promlouvá k dívčí třídě (první půlka filmu) je přesně to, co očekávám od komedií, kdyby režisér udržel stejnou laťku, mohl by film možná kandidovat na oscara. 80% ()

kubka4

Hodně zajímavá směsice žánrů... Jednu vtipnou scénku ihned vystřídala vážná a naopak... Začátek byl z mého pohledu trochu slabší, protože mi někdy nesedly ty "přechody žánrů". Druhá polovina mi to ale vynahradila, i když ani tam to nebylo na 100 %. Nehledě na to jsem si ale vše velmi užil, takže to nepokládám za velký prohřešek. Herecké obsazení se tvůrcům povedlo. Ostatně Jeon Ji-hyeon je neskutečně dobrá herečka a v každém filmu přímo vyniká. U Jang Hyeoka mi ze začátku trochu vadil způsob, jakým mluvil, ale nakonec jsem si na to zvykl. Abych to nějak shrnul: Velmi kvalitní film, při kterém se stejně tak zasmějete, jako popláčete. Původně jsem chtěl dát jen 4*, ale díky Jeon Ji-hyeon a úžasnému OST jsem si to nakonec rozmyslel. - 90 % ()

loki5

Tohle je jako dva hodinové filmy za sebou. První je velmi podařená komedie kde si velmi rychle zamilujete tuhle roztomilou policistku. V rámci žánru 75%. Co bohužel film sráží je druhá půle, která je jednak příliž dlouhá a na můj vkus až přehnaně melodramtická 55%. Obě poloviny ale drží Ji-hyeon Jeon která drží nad vodou druhou půli a exceluje v té první. Objektivně je to asi na 3* ale nebudu objektivní. ()

luccash

V tomhle filmu je tolik zanru, ze to snad ani neni mozne. Ze zacatku mi to prislo trochu zmatene, ale postupem casu jsem si jednotlive postavy oblibil a soustredil se uz jen na dej filmu. Windstruck je trosku slabsi nez My Sassy girl, ale i tak je to vyborny filmek s uzasnou Ji-hyeon Jeon v hlavni roli. ()

tompaulman

FIlm se snaží být vším možným - komedií, dramatem, akčním, romantikou, pohádkou, krimi. Nic z toho, vyjma akčních scén, se mu ale nedaří a jako celek to působí jako jeden velký, nesourodý, nevěrohodný kýč, u kterého jsem se každou chvíli musel ptát, jestli to myslej vážně. ()

sehe

Neviem,či som videla ten istý Windstruck,ktorý tu dosahuje 78%,ale táto kórejská,zo začiatku potrhlá komédia s hrdelno-ziapavými výkrikmi,prudko sa zvrtávajúc do strašnej drámy,kedy on skoro umiera,ale ona ho zachraňuje,aby vzápätí umrel a následne skoro umiera aj ona,a potom prichádza rooomantika a zabudla som samozrejme na krimi,dosiahla u mňa 2*.Uznávam,že hlavná hrdinka,policajtka je fešanda a použitá hudba mala zaručene vtlačiť aspoň slzičku do môjho oka,ale vôbec nič to nespôsobilo,iba zabilo 123 minút zo života. ()

Sykon

První polovinu filmu jsem si v duchu gratuloval, že jsem měl docela šťastnou ruku při výběru. Mělo to spád, humor, originalitu i příjemné romantické chvilky. Jenže pak se romantická komedie přesunula do (melo)dramatu. Samo o sobě by mi to ani tak nevadilo, protože to bylo natočené natolik dobře, že se to dalo zvládnout a stále ještě jsem mohl uvažovat o pětihvězdičkovém hodnocení. Problém nastal v okamžiku, kdy jsem už už každou chvílí očekával závěrečné titulky a on namísto toho konec teprve začal. A že to byl konec. Dlouhý, utahaný, zbytečně vydírající a nevěrohodně ubrečený. Jinými slovy přesně takový, jaké ve filmech nemám rád. Nebýt toho konce, asi bych měl nový oblíbený film. ()

Mik_e

V první zhruba polovině není o vtipné a bláznivé momenty nouze. Ale pak se najednou otočí a film začne hrát úplně na jinou notu, vážnou a dramatickou. Plus dojde i na nějakou tu duchařinu. Tahle změna rozhodně nemusí sednout každému, ostatně dle některých místních komentářů ani nesedla. I mě trvalo než jsem se aklimatizoval, ale ten konec mě rozebral. Kouzelné. ()

Nijura

Po shlédnutí tohoto filmu jsem byla trochu na rozpacích jak ho mám ohodnotit. První půlka se mi líbila opravdu hodně a už jsem plánovala 5*, ale pak přišla druhá půlka, která byla o dost slabší. Nakonec jsem se rozhodovala mezi 3 a 4, protože konec se mi vůbc nelíbil, bylo toho až moc, ale nakonec jsem dala 4* právě kvůli té vynikajicí první půlce a skvělým hercům v hlavních rolí. ()

sawyer5200

Krasny film s nadhernym dojemnym pribehom s mojou oblubenou Jun Ji-hyun. Ale bohuzial ku koncu mi to pridalo dost utahane a v niektorych okamihoch som si prial vidiet zaverecne titulky a zbytocne to nepretahovat. Taky slabsi odvar My sassy Girl. Nebyt tej finalnej casti mohlo to byt kludne na 5* ()

wege

Jako vážně ne. Zase nevycházím z údivu, jak jeden film (i klidně od stejných autorů) skvělý a další je totální propadák. Je to uřvané, profesně odfláknuté, v akčních scénách (jestli se tak dají nazvat) skoro až amatérské. Zároveň skoro jako obvykle nevycházím z údivu z výše hodnocení zde, a to mám korejské filmy fakt rád. Mají snad ony apriori nárok na vyšší počet hvězd? Vždyť to za těch 76 procent rozhodně nestojí. ()

E-Fox

Konec byl až příliš dramatický a slzy ždímající. Tak a tím jsme vyčerpala výtky k tomuhle dílu. Nepřestane mě fascinovat, jak Korejci s klidem natočí něco, co je nejdřív bláznivá a trochu akční komedie (opravdu jsem se nasmála), pak se to postupně mění v romantickou tragédii a vyústí v (lehce fantasy) slzavé drama. A celou dobu to dokonale funguje. Definitivně jsem si zamilovala "drsňačku" Ji-hyeon Jeon. Stejně jako v Yeopgijeogin geunyeo jsem si hned zkraje její nesympatickou postavu oblíbila a prožívala pak odkrytí jejího jemnějšího nitra. A co se týče náznaků souvislosti děje právě s Yeopgijeogin geunyeo , ty mi přišly zajímavé, ale myslim, že není třeba je brát nějak vážně. Film je totiž krásný sám o sobě. S okamžitou platností je potvrzeno, že jsem ufňukaná bačkora vyžívající se v těch největších dojácích :-) ()

blackout

Videno po Sassy girl, film bych ohodnotil jeste hure, ale ke konci mne dostali, kdyz jsem zjistil ze se jedna o prequel od Sassy girl. Bohuzel trochu nedustojny... ()

ZUPA

Opět výborný film s Ji-hyeon Jeon (Daisy, My Sassy Girl, Il Mare) z prvu tvářící se jako komedie se proměňuje v akční a romanticky dramatickou podívanou. Scéna, kdy hlavní hrdinka Kyungjin Yeo běží se zbraní v ruce a pronásleduje nějakého toho záporáka a je dopněna hlasy z minulosti a podtržena vynikající hudbou, opravdu stojí za to. Ostatně jako celý soundtrack, což u korejských filmů bývá zvykem. Lepší hodnocení bohužel pokazil závěr, jeho délka, konec byl trochu roztáhlý a tím mne dost zklamal, takže jen 75%. ()

nefersobek

Mohlo to být 5 hvězdiček, pokud by děj skončil u skoku hlavní hrdinky z mrakodrapu, maximálně u jejího zachycení do vznášející se žluté ruky, škoda, ... takhle natahovaný, až stupidně a kýčovitě provedený konec jsem nečekala:-((( ()