Reklama

Reklama

Hustle a Flow

  • Česko Snaž se a jeď (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Pouliční podvodník a pasák DJay v sobě objeví nadaného rapera. S pomocí starého kamaráda ze střední - Keye, talentovaného nahrávacího technika a nejrůznějších lidí ze svého memphiského okolí se rozhodne od základů změnit svůj život. DJay je memphiský pasák, který tráví většinu času přemítáním o životě ve svém zaparkovaném Chevy, na jehož zadním sedadle si to mezitím prostitutka Nola rozdává se zákazníky. Kuplířství mu zrovna moc nejde, ale protože dokáže vydělat téměř na čemkoli nebo komkoli, nedělá mu problém schrastit tolik peněz, aby udržel sebe i své tři dívky spokojené a ubytované v pronajatém domku. DJay však prožívá krizi středního věku - tiše sní o tom, že se stane uznávaným raperem. Když se od majitele místního klubu Arnela dozví, že se do města chystá raperský magnát Skinny Black, DJay se rozhodne natočit vlastní nahrávku v naději, že ji dostane až ke Skinnymu. S malou pomocí přátel a "rodiny" se mu podaří rozehrát největší partii svého života a vyburcovat všechny lidi kolem sebe. Je totiž jasným důkazem toho, že "každý musí mít svůj sen". (Cinemax)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (67)

Mírouš 

všechny recenze uživatele

Yeah, nigga, yeah !!! Možná jsem si měl dát předtím špeka, asi by se mi to líbilo víc. Fandil jsem D-ímu, i když občas mi přišlo, že se ke svejm ovečkám moc hezky nechoval. Vlastně já zapoměl, chtěl podle nich pojmenovat svůj první song. Mělo se to jmenovat "Prašti tu čubku" , nakonec to změnili...Howard se mi ale líbí čím dál víc, i tady předvedl slušnou práci. ()

BS 

všechny recenze uživatele

Film o afroameričanovi, který se chce prosadit v rapové hře a uniknout z pozice nepříliš úspěšného pásáka lehkých děv na předměstí Memphisu. Příběh je vcelku uvěřitelný, Whoop that trick! Get 'em! je chytlavá záležitost a Howard sice místy trochu přehrává, ale jinak je jeho výkon vážně dobrý, takže bez debat 4*. ()

Reklama

Shaqualyck 

všechny recenze uživatele

Doporučuji jako instruktážní video panu Rytmusovi a jemu podobným kašparoidním panákům, kteří kolem sebe rozhazují eura, rádoby drsné rýmy a tváří se u toho zarputile jak předsedové JZD. Ono hip hop to měl coby těžký underground vzklíčivší v 70tých letech ze sociálně-patologického podhoubí vždycky blíž do kriminálu než k pobočkám Louise Vuitona či Gucciho. Craig Brewer to moc dobře věděl a do filmu dostal právě onen kýžený feeling, který toho dokáže divákovi zprostředkovat mnohonásobně víc než stovky stran odborných textů nebo hodiny strávené před MTV... ()

Jackmesrine 

všechny recenze uživatele

Kam sa hrabe Rabbitov 8 Mile,alebo Zbohatni a chcipni od 50 centa.Terence je herec ktory zakaždym nadchne,v jeho podaní bol tento film ožiarujuci priam radioaktívne a vdaka tomu by sa ľudom mali otvarať oči a chapať realitu spojenu s hudbou ktora je v tomto filme nezabudnuteľna,nie len nadšencov hip hopu.Rozjazd filmu bol o sile človeka ktora drieme v každom z nas. ()

Spacecore 

všechny recenze uživatele

Špička v žánru. Mám sympatie k tomuhle filmu, protože popisuje příběh, který je společný všem, včetně mě, kteří makají na své hudbě, na svém rapu, ke kterému ten hustle patří taky. Když trávíte svůj čas s klávesy, mixákem a mikrofonem, denně škrábete "puzzle" na papír, snažíte se prosadit a pustíte si tenhle film, je to jakoby Vám někdo postavil zrcadlo. Zkrátka režisér moc dobře rozumí tomu "started from the bottom". Jsem rád, že tenhle film je a je skvělý. Zesnulý Isaac Hayes a Ludacris ve vedlejších rolích moc potěšili. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (5)

  • Skupina "Three 6 Mafia" obdržala za titulnú skladbu "It's Hard Out Here for a Pimp" Oscara ako vôbec prvá hip-hopová skupina v histórii. (Ludo444)
  • Slovo "fuck" ve filmu zazní 186krát, což je 1,61krát za 1 minutu. (Dixxx)
  • Film byl financován J.Singletonem. (Pumiiix)

Související novinky

Plavecký tým z ulice

Plavecký tým z ulice

14.02.2006

Černošský komik Bernie Mac je v jednání o první vážnou roli své herecké kariéry. Producenti z Lions Gate ho chtějí postavit do dramatu PDR vedle Terrence Howarda, nominovaného na Cenu Akademie za… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006

18.01.2006

Dne 16. ledna proběhlo v Los Angeles slavnostní udělování cen Hollywoodské zahraniční tiskové asociace, Zlatých glóbů. Podle očekávání letos dominovalo drama o homosexuálních kovbojích Zkrocená hora,… (více)

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006

14.12.2005

16. února 2006 proběhne v Los Angeles 63. ročník slavnostního udělování cen Hollywoodské zahraniční tiskové asociace, Zlatých glóbů. Těm letošním zřejmě bude dominovat (alespoň, co se počtu nominací… (více)

Reklama

Reklama