Olivera a extravagantní Emily spojí náhodný milostný románek, který prožijí na palubě letadla při cestě z Los Angeles do New Yorku. Oliver by záhadnou a bystrou dívku rád blíže poznal, Emily však bere sex s cizím klukem jako nezávazné dobrodružství, a tak se po příletu do New Yorku jejich cesty rozcházejí. Během následujících let je však osud svádí znovu a znovu dohromady. Při náhodných setkáních a neplánovaných schůzkách začnou jeden druhého blíže poznávat. Oba zoufale hledají lásku a vztah, který by nebyl odsouzen ke katastrofickému konci. Jejich sedmileté přátelství je dovede ke zjištění, že je mezi nimi možná něco jako láska. (TV Nova)

Denczii

Chápu že tento film je zde nedoceněn, jediné co v sobě má je Ashton Kutcher a kdo jeho stylu neholduje na moc si zde nepřijde. Každá dívka, která dala víc než 3 hvězdičky by si přála aby se jako Amanda Peet v tomto filmu s Ashtonem "sem tam" potkávala.. ()

P@\/EL

Ucházející komedie s romantickým námětem, který se více méně táhne celým filmem. Na můj vkus mi tu chybělo více scén a situací, kterým bych se zasmál. Ikdyž to dějově není nic převratného a originálního, tak se na tento film, když sečtu všechny klady i zápory, dalo dívat. ()

Mar_Mar

Nejdřív jsem byla rozhodnutá pro čtyři hvězdy, přece jen klasická komedie, nic moc originálního.... ale pak jsem své rozhodnutí přehodnotila. Asi budu jeden z mála lidí tady, kteří prostě Kutchera milují v těch jeho "toporných" rolích a škatulích romantického blázna. Ale proč ne? S Amandou Peet tvořili naprosto super dvojici, která zdánlivě obyčejné komedii dodávala neuvěřitelnou jiskru. A v neposlední řadě, kdo by nechtěl prožít výlet bez plánování s autem plným chipsů a vína a s člověkem, který je váš parťák a zároveň ho v hloubi duše milujete? .... Já tedy ano..... A tenhle film mi ten můj výlet připomněl :) ()

lubica1995

Tak priehladné a od začiatku jesné, že sa to vlastne ani nemuselo natáčať. Ale som rada, že sa to natočilo. Mne sa to páčilo, oddychovka. ()

Bodega_Bay

Nevím, jestli je to počtem vypitých piv během sledování, ale jako jo...ten film je asi dobrej. Ze začátku jsem jen pokukovala očkem a na konci zjišťuju, že to hltám. Dokonce ani Kačer tentokrát nevadí, Amanda Peet je krásná holka, pár docela dobrých hlášek do toho, plus fajn hudba. Jo, jednoznačně doporučuju jako dobrou jednoduchou zábavu na večer, případně pro všechny, kteří si něco podobného žijí (beztak jich pár je). ()

BobinoZH

V poslednej dobe som videl lepšie romantické komédie, čiže viac ako 3 hviezdy pri porovnaní dať nemôžem. To je možno najväčšia smola tohto milého filmu. Ústredná dvojica je sympatická, ladí im to spolu a tie spoločné úlety ma fakt rozosmiali. Jediné, čo mi vadilo boli tie neustále zmätočné rozchody, odluky a ostatne veci na od- a roz-. Ak by toho bolo trochu menej, tak by bola 1 hviezda viac... ()

Alexis

Teen-age verze Harryho a Sally, která se taktéž rozhodla těžit z neustálého míjení se obou hlavních hrdinů, ale činí tak se zřejmou vypočítavostí a bez jakékoliv vypovídací hodnoty, pročež se celý film stává jen natáhnutým čekáním na to, až si konečně padnou do náruče. Tohle čekání je bohužel dost zdlouhavé, protože vtipných situací a dialogů je vážný nedostatek. Scénáristova bezradnost je s blížícím se koncem stále patrnější, závěrečné překvapení v podobě sestry mohlo rozhodit snad jen filmového začátečníka, neznalého fíglů hollywoodských rutinérů. Jako samotný voják v poli tak působí Amanda Peet, která je jediným důvodem, proč vydržet do konce. Nejen, že je nádherná (nelze přehlédnout), coby bezprostřední Emily navíc úžasně přirozená, s pomocí šarmu a úsměvu, který láme ledy, dokáže ze svých scén vymáčknout maximum. Takže – jako film na první (druhé, třetí) rande to ujde, v momentech, kdy na plátně zrovna není sladká Amanda, je třeba věnovat se spíše partnerce a hlavně nad filmem moc nepřemýšlet. ()

ghostwo

Velmi nečekané příjemné překvapení. Pustil jsem to hlavně kvůli Amandě Peet. Ano, hlavně kvůli jejím výrazným očím ( trochu přízemní, přiznávám ).Celý film pěkně nenásilně plyne, oba aktéři jsou velmi příjemní, dobře to mezi nimi funguje. Trochu mě ze začátku zklamalo, že Amandu dabuje Lucie Vondráčková, která je podle mě trapná ve všem co dělá (zpívání, tanec, hraní..), ale dabing jí celkem jde a ještě tím podle mě dostala film o kousek výš ( trochu si i zazpívala - If You Leave me Now- jinak super scéna ). ()

Bblondie

Tenhle film mě hodně zaujal a ani jsem se nenudila ... konec byl velmi předvídatelný, jak to u amerických filmů bývá, ale já jsem se bavila, zvlášť pohledem na mladého Ashtona :D ()

k.rakonos

Příjemná záležitost, dobré herecké výkony a i na Amandu bylo hezké pokoukání, myslím, že určitě nadprůměrná záležitost v oblasti romantických komedií, lehce řízlých dramatem. ()

TUDYzNUDY

Průměrná komedie, ale se skvělým obsazením - na Ashtona Kutchera i Amandu Peet se dívá opravdu dobře a oba podali velice dobrý výkon. A ten konec za to rozhodně stál. :-)) ()