poster

Něco jako láska

 • USA

  A Lot Like Love

 • Slovensko

  Niečo ako láska

 • Slovensko

  Takmer ako láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • spaceboyCZ
  **

  Do komedie to ma celkem daleko, bouzel :(. Jedinymi svetlymi misty celeho filmu je muzika a Ashtonuv pevecky vyjev skoro na konci filmu...jinak se film placa jak velryba na melcine a nic dobreho pro nej z toho nekouka...skoda, potencial na to mel (a nutno rici, ze tento potencial nezabili herci!! nybrz scenariste)(16.5.2010)

 • Rosaviva
  ***

  Vlastně docela milé a docela se lišící od ostatních romantických komediích (aspoň svojí filmovou strukturou, která přece jen nebyla tak stejná jako u většiny filmů tohoto druhu). Ústřednímu páru to docela slušelo, film rychle uběhl, já se neměla čas nudit a dávám slušné 3*(23.2.2011)

 • Vodnářka
  ***

  První "normální" film po spoustě historických musela být romantická komedie. A musím přiznat, že docela mile překvapila. Děj se sice táhl, ale vzhledem k mému nepříjemnému zlozvyku kompletně se vžívat do hlavních hrdinů happy end vždycky dost zahřeje u srdce:))(13.5.2011)

 • jojinecko
  ***

  Ideálny ľahký film na príjemné "dokreslenie" romantického večera s priateľkou...:)))(6.6.2006)

 • rikitiki
  **

  Romantická komedie má předem daný děj, tudíž musí, pokud chce zaujmout, sázet na jeho ozvláštnění, aby se odlišila od druhých. Musí disponovat zajímavě napsanými charaktery (aspoň ve vedlejších rolích), důvtipným scénářem (originální nebo minimálně neotřelé situace seznamování a sbližování) a vtipnými dialogy. V ideálním případě má romantická komedie všechny tři tyto ingredience, ale snést se dají i takové, které zvolí aspoň něco z toho. Něco jako láska nedokáže nabídnout ani jedno.______ Hlavní pár nemá žádnou společnou chemii - ona je protivná, on je protivně matný a nerozhodný, jejich vztah a setkávání je naprosto rutinní a dialogy jsou k smíchu povrchní.______ Potkávání se po letech je motiv mnohých filmů, ale v Když Harry potkal Sally to bylo svěží a občas to dokonce neklouzalo po povrchu, ve Čtyřech svatbách a jednom pohřbu to bylo občas hravě vtipné a v Příští rok ve stejnou dobu to občas vyznělo překvapivě hluboce. Ve snímku Něco jako... vlastně nemá letité odloučení žádný motiv, hrdinové se povahově vůbec nevyvíjejí, jen si prostě tak nějak uvědomí, že patří k sobě. Nejspíš proto, že jsou oba takové nezajímavé figurky._____ Častý příkaz hlavní hrdinky: Mlč, ať to nezkazíš, platí pro celý tenhle film. Nepouštěj ho, ať si nepokazíš náladu. /5. 2. 12./(5.2.2012)

 • - V čase debutu snímku na 3. místě amerického žebříčku měl Ashton Kutcher v Top 10 ješte jeden snímek. Konkrétně to byla komedie Hádej kdo? na 8. místě. (imro)

 • - Pro režiséra Colea je snímek vykročením směrem k Hollywoodu. Doteď má za sebou jen televizní produkce, nebo komedie Bílá vdova a Holky z kalendáře. (imro)

 • - Komedie stála producenty přiměřených 30 milionů. Během prvního víkendu (22.-24.4. 2005) vytáhla z amerických diváků 7,5 mil. dolarů a za dva týdny promítání necelých 19 milionů. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace