poster

Něco jako láska

 • USA

  A Lot Like Love

 • Slovensko

  Niečo ako láska

 • Slovensko

  Takmer ako láska

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2005, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shushika
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale připadalo mi to dobře napsané a jemně vtipné. A co na filmu cením, tak taky "odžité", protože znám pár párů, kde ten vývoj vztahu byl taky na pokračování:-) Věkovou kategorii bych tedy směle protáhl až k šedesátce. Kdo ví, co nás v budoucnu čeká:-) IMHO umí Kutcher překvapit, jeho klackovité herectví-neherectví se pro tohle skvěle hodí. (70%)(27.6.2005)

 • Kingjiri
  ***

  Po delší době zase nějakej romantickej film, o kterym lze říct, že byl vcelku zajímavej. Hlavně díky příběhu, kterej působil jako ze života (ačkoliv mně se něco takovýho (zatim) nestalo). Pravda je, že se děj občas trochu vlek, ale nehty jsem si nudou neukousal a několik očekávanejch klišé, který se objevily, jsem přežil. Trochu mě mrzí, že se nepodařilo líp obsadit hlavní role. Kutcher a Peet jsou sice hodně velký sympaťáci, ale herectví jim opravdu moc nejde (předevšim Kutcherovi). Nenáročná zábava a sympatická jednohubka, tři silnější hvězdy.(8.6.2012)

 • Narciska
  **

  Jak už to bývá, na originál (Když Harry potkal Sally) to nemá. Asi to bude tím, že herectví dneska není o hraní a přestalo se točit podle scénářů. Je stokrát lepší sledovat Meg Ryan, kterak předstírá orgasmus, než herectví těchto usoplenců. Když je oba srovnám z hlediska toho, že filmy odráží a tvoří společenské hodnoty, pak konstatuji, že první verze byla o přátelství, druhá verze o sexu, jestli vůbec o něčem. Ale nesoudila bych tak přísně, že je film plytký? Který film 21. století plytký není?(28.4.2013)

 • Darth Vader
  ***

  Nebyl jsem zklamán ani extrémě nadšen. Romantický film (trochu) odlišný od ostatních. Nic mě v něm nevyvedlo z míry a čas mi příjemně uběhl, otázkou zůstává zda je dobře, že mě nic tak extra nezaujalo?! Ústřední dvojce vypadala celkem zajímavě a nutno podotknout, že já se zamiloval do očí Amandy Peet! Laská zde pro mě vygradovala asi v půlce filmu pak to bylo slabší, asi to bylo tím, že jsem už byl spokojen a nic jsem nečekal. Já nevím můj komentář je stejně zmatený jako já sám! Dávám velmi slušné 3*, ale v podstatě nevím za co.(20.8.2011)

 • Al Majda
  ****

  Opravdová romantika s velkým R. Jestli jsem někdy uvažovala o romantických chvílích , tak tohle je velmi výstižný film. Rozkošná Amanda Peet, řekněte mi děvčata, která by nechtěla vypadat jako ona nebo hoši, kdo by jí nechtěl. Ukaží , jak se bavit i ve chvílích , kdy vám zrovna do smíchu neni , jak nechat všechno za hlavou a žít život. No jo , jsem velký snílek a romantik. Ale sama si myslím, že je dobré si těch pár let počkat než někoho opravdu dobře poznáte a dokážete o něm říct, co se vám na něm líbí a proč ho máte rádi. Nebude to asi z důvodu, že se vám líbí jeho muzika nebo, že je bohatý a úspěšný :-).Určitě se tento námět opakoval milionkrát, ale to je tím , že láska je mnohotvárná a že se nám líbí a chceme být milováni, ale jde o to jak.Vždyť každý z nás uvažuje o každém detailu a pokaždé je jiný a nečekaný.(27.11.2005)

 • - Pro režiséra Colea je snímek vykročením směrem k Hollywoodu. Doteď má za sebou jen televizní produkce, nebo komedie Bílá vdova a Holky z kalendáře. (imro)

 • - Kutcher vlastní produkční společnost Katalyst Films, která vytváří pro hudební stanici MTV úspěšný pořad Punk´d. Formou skryté kamery v ní nachytávají celebrity v různých zábavných situacích. (imro)

 • - Scénárista Colin Patrick Lynch filmem Něco jako láska debutoval na tomto postu. Jako herec se však již objevil například ve filmech Terminátor 2: Den zúčtování, nebo v seriálech Jossa Whedona Firefly a Angel. Je také uznávaným divadelním hercem a autorem několika her. (imro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace