Agent v sukni

Big Mama's House

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

Když jsem tuto komedii viděl poprvé, tak jsem z ní byl unešen. Po téměř 6 letech jsem se k ní vrátil a stále se mi líbí a hlavně se mi potvrzuje, že tam kde je Martin Lawrence, tak to je většinou záruka příjemné zábavy. Přiznávám, že Agent v sukni je poněkud blbost a hlavně nepřináší nic nového, protože komedie o tom, jak se někdo za někoho převlíká jsme měli možnost vidět již několikrát. Ovšem u této komedie jsem se vážně bavil a tu hodinu a půl jsem ztrávil skvěle. Samozřejmně je pravda, že ke konci je to hodně slabý a hlavně závěr je velmi trapný. Martin Lawrence je prostě komik, ten dokáže pobavit. Terrence Howard ve své roli parchanta je perfektní a je hlavně cool ( např. scéna kdy si kupuje zbraň ). Dále mně potěšili dobrý hip hopový songy. Myslím, že 3 * jsou právem zasloužené a že by si tato komedie takových 50-60% zasloužila, protože je dost podceňovaná. Teď už jen doufám, že druhý díl nebude pokažený, jak to většinou u pokračování býva.(19.5.2007)

• lennyd

Agent FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) je mistr převleků, čehož nejednou využil při řešení svých zapeklitých případů. Tentokrát bude mít celou situaci mnohem složitější - musí nahradit tlustou "Big Momma", aby mohl zblízka sledovat Sherry a jejího syna. Ta se dostává pod ochranu FBI poté, co z vězení utekl její bývalý manžel... Kdysi dávno jsem měl filmy s Martinem Lawrencem docela rád (aspoň některé). Ale poslední dobou mi přijde, že klesá hlouběji a hlouběji do bahna stupidních komedií - které nejenže nejsou nikterak zábavné, ale naopak se vyžívají v trapnosti nad trapnost. Ještě víc než přítomnost Martina Lawrenceho mne mrzí i přítomnost Paula Giamattiho - toto si určitě nezaslouží. Fakt nevím co bych na filmu pochválil - snad jen to, že se o chloupek udržel na hodnocením - odpadu...(24.5.2011)

Celkom pozerateľná americká komédia, s Martinom Lawrenceom v hlavnej roli. Nájde sa tu aj zopár scén pri ktorých sa dá pobaviť a hlavne tento typ humoru neurazí. Takisto tomu nechýbal dobrý nápad. Vyzdvihol by som aj skvelý slovenský dabing Daniela Dangla, ktorý daboval Lawrencea. Nechápem akurát ľudí čo tomu dávajú odpad. Nebolo to nič extra, ale zas také hrozné to nebolo. Existujú omnoho horšie "komédie". A nedá mi to neokomentovať, ale prečítal som si najdebilnejší komentár, aký som kedy čítal. "Víte, já tenhle film vůbec neviděl. Ale o tom, že jde o odpad není pochyb. Stačí pouze jednoduchá matematika." Kriste pane, keď to takýto idioti hodnotia, čo to ani nevideli, tak nečudo že to má 45%.(5.6.2015)

Další průměrná americká komedie... Nic k vytržení, ale dívat se na to rozhodně dá. Zasmějete se. 😁 Ale obávám se, že takovéto typy filmů se nebudou vysílat v televizi nikdy jindy, než o víkendu dopoledne či odpoledne a zároveň se krýt s Ordinací nebo Klukama v akci. 😅 Proto uděluji náležitých 53%. 👍(25.4.2020)

• Han22

No už to tu bylo a jmenovalo se to Mrs. Doubtfire: Táta v sukních. Tenhle film za ním ve všech ohledech zaostává, navíc Martin Lawrence ani náhodou není Robin Williams a některé scény jsou příšery (třeba porod, vaření), ale jiné scény mě dokázaly dostat (hodina karate), takže na úplný odpad to nevidím.(24.10.2008)

• - Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)