Agent v sukni

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

• woody

Může mi někdo se zdravým rozumem říci pro koho jsou tyhle skvosty filmového nebe točeny?Pro mě určitě ne!I filmy od Trošky a Olmera a nevím koho ještě jsou i o několik stupňů odpadu lepší než tento distributorův Kinohit u kterého prasknete smíchy.Já neudělal ani grimasu natož se pohihňal.CHACHA. 0/10(24.2.2003)

• Didon.pipi

Možná jsem divnej, ale nemám rád chlapy, co se převlíkají za ženský! Fakt se na to nedá dodívat do konce, někde v půlce buďto usnete, nebo s myšlenkou na idioty, co točí rádobyamíckékomedošky a myslí si, že vydržíte všechno, přepínáte rychlostí televizního maniaka kanály, chtějíc uniknout té hrůze a pokud se dodíváte, neuniknete, bude vás to pronásledovat a neznám zaklínadlo, co vás z toho dostane.......(29.11.2011)

• MarleyCZ

Na odpad to není, ale celý film se mi zdá být velice trapný. Člověk se sice u něho saměje, ale je to jedna vykrádačka filmu za druhou. Martin Lawrence si tu zahrál velice zajímavou postavu, nikdy by mě nenapadlo čeho může být schopen, chce být dobrým otcem a tak se převlékne a že mu to sluší, že? 40%(26.12.2009)

Velmi dobre si vybavuji tento film, ktery jsme si pousteli pri ceste na skolni lyzarsky kurz. Pamatuji si, ze jsem se opravdu nasmal a film se mi docela libil. Problem je v tom, ze mi tehda bylo nejakych 16 let, takze jsem jeste nebyl zcela mentalne dozraly a je mozne, ze v dnesni dobe bych se jiz priklonil k vetsinovemu nazoru zde na csfd. Ale to uz tak proste byva, ze filmy z detstvi vetsinou nevydrzi pres prerod divaka v dospeleho cloveka. Ja jsem se tento problem rozhodl resit tak, ze se na tyto filmy jiz nikdy nepodivam a v pameti si je uchovam tak, jak jsem je vztrebal v tom kouzelnem case detstvi.(9.9.2008)

Občas i vtipné, ale na tomhle filmu je znát, že do kin v Americe choděj hlavně chudší černoši, tak se pro ně natočil i tento trhák. Hvězdy nedávám ani tak za filmové řemeslo, jako za to obchodní - téměř zdvacetinásobit vloženou incestici zaslouží skoro vstup do učebnic - obzvlátě jedná-li se o takovou blbinu.(10.12.2014)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)

• - Natáčení s postprodukcí zabralo 5 měsíců. (HappySmile)

• - Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)