Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Malcolm Turner patří s parťákem Johnem ke špičkovým agentům CIA. Je pověřen případem zločince Lestera Vesca, který se před dvěma lety během brutální loupeže zmocnil dvou milionů dolarů a nyní uprchl z vězení. Vedení FBI předpokládá, že o penězích by mohla vědět jeho tehdejší přítelkyně Sherry, a pověří Malcolma jejím sledováním. Po odvysílání zprávy o Lesterově útěku sebrala syna Trenta a opustila byt. Agenti odjedou do malého jižanského městečka, v němž žije její jediná příbuzná, babička Hattie. Rázná žena jim zkřížila plány, protože odjela na několik dnů za nemocnou přítelkyní. Malcolm si však ví rady a rozhodne se za ni vydávat. Sotva na sebe natáhne komplikovaný převlek, objeví se u dveří Sherry. Úspěšně se s vnučkou i Trentem přivítá, poté však musí čelit řadě komplikací. Tou první je neodbytný nápadník Ben, druhou skutečnost, že je Hattie vyhlášená porodní bába, a třetí je samotná Sherry. Malcolm se totiž do ní zamiluje. Dlouho se mu daří balamutit Sherry i celé městečko, jenže pak se objeví Lester. A zároveň dorazí skutečná Hattie. Jak jen může tohle všechno Malcolm zvládnout... (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (223)

lennyd 

všechny recenze uživatele

Agent FBI Malcolm Turner (Martin Lawrence) je mistr převleků, čehož nejednou využil při řešení svých zapeklitých případů. Tentokrát bude mít celou situaci mnohem složitější - musí nahradit tlustou "Big Momma", aby mohl zblízka sledovat Sherry a jejího syna. Ta se dostává pod ochranu FBI poté, co z vězení utekl její bývalý manžel... Kdysi dávno jsem měl filmy s Martinem Lawrencem docela rád (aspoň některé). Ale poslední dobou mi přijde, že klesá hlouběji a hlouběji do bahna stupidních komedií - které nejenže nejsou nikterak zábavné, ale naopak se vyžívají v trapnosti nad trapnost. Ještě víc než přítomnost Martina Lawrenceho mne mrzí i přítomnost Paula Giamattiho - toto si určitě nezaslouží. Fakt nevím co bych na filmu pochválil - snad jen to, že se o chloupek udržel na hodnocením - odpadu... ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Dvě hvězdičky za dobře udělanou převlekovou komedii, i když (jak všichni okolo trefně poznamenávají) je to jen vykradení Mrs. Doubtfire obohacené o "detektivní" zápletku. "Obohacení" o lobotomizační "humor" je ale zase minimálně na mínus jednu hvězdu. A díky jedné plusové za krásnou Niu Long (kdepak je téhle divožence z Fresh Prince asi konec?) jsme na "solidních" dvou, vyhrazených pro naprosto zbytečné záležitosti. 40% ()

Reklama

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Jestli někomu připadal Eddie Murphy se svými XXXXL kostýmy trapnej, tak proti Martinu Lawrencovi je to pořád parádní komik. Agent v sukni totiž není nic jiného než trapná komedie. Policajt Martin Lawrence se v klidu nastěhuje do baráku zdejší 150 kilové ženské. Vyrobí si takový kostým, že jej ani dcera té tlustoprdky nepozná. Dialogy k tomu jsou příšerně trapné a nevkusné. Sranda žádná. Jediné, co se dá ocenit, je skutečně jen ten kostým. [12983. hodnocení, 219. komentář, 46%] ()

peetriss 

všechny recenze uživatele

Typický problém komedií dnešní doby - přitupělé grimasy, prdy, puchy, přerostlé zadky a podobné "bonbónky" ještě nedělají samy o sobě komedii vtipnou. Dnešní tvůrci by si konečně měli uvědomit, že prasárny a hnusárny nejsou totéž jako humor! Největší zásluhu na dvou hvězdičkách mají půvabná Nia Long a fakt, že mám safra dobrou náladu! ()

zbysik 

všechny recenze uživatele

Velmi dobre si vybavuji tento film, ktery jsme si pousteli pri ceste na skolni lyzarsky kurz. Pamatuji si, ze jsem se opravdu nasmal a film se mi docela libil. Problem je v tom, ze mi tehda bylo nejakych 16 let, takze jsem jeste nebyl zcela mentalne dozraly a je mozne, ze v dnesni dobe bych se jiz priklonil k vetsinovemu nazoru zde na csfd. Ale to uz tak proste byva, ze filmy z detstvi vetsinou nevydrzi pres prerod divaka v dospeleho cloveka. Ja jsem se tento problem rozhodl resit tak, ze se na tyto filmy jiz nikdy nepodivam a v pameti si je uchovam tak, jak jsem je vztrebal v tom kouzelnem case detstvi. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (7)

  • Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)
  • Natáčení s postprodukcí zabralo 5 měsíců. (HappySmile)

Reklama

Reklama