Agent v sukni

Big Mamas Haus

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

Příjemná komedie pro celou rodinu, která rozhodně neurazí. Martin Lawrence je v hlavní roli v poho a navíc Petr Rychlý dobře napodobuje ženské hlasy, takže efekt Bábina byl dokonalý. Já jsem se bavil, hlavně kvůli těm situacím ,které hlavní hrdina natropí jako Bábina. Já myslím, že pokud se chcete odreagovat nebudete zklamaní, ale vy všechno berete hrozně vážně. 85%.(6.2.2012)

Nemůži si pomoct, ale černošské komedie mě prostě baví více, než někdy obzvláště vypečený sucharský humor snobských bělochů. A to že v americe na rasu dávají (i když neofiko) docela důraz. Vtipné scény, supr hlášky. Sice konečné vyvrcholení bylo hodně moc urychlené ale jako celek to bylo pěkný. Určitě stávíte tak pěkný, vtipný večer.(18.1.2010)

• SOLOM.

Dal jsem tento víkend poslední šanci tomuto druhu komedií a končím s nimi. To se raději podívám na Tátu v sukni, než na podobné koniny. Nejprve jsem dal šanci několika filmům s Eddie Murphym a teď ji dostal Martin Lawrence – a opět to byla hrůza. Oba pánové by se měli raději věnovat ujetým akčním detektivkám, než těmto až bizarním komediím, které jsou spíš než humorné, nechutně trapné. Občas se u toho sice člověk zasměje, ale jinak hlavně lituje ztraceného času.(2.7.2018)

Když tady čtu ten nakydanej hnůj, musím sé této ptákoviny trochu zastat. Nařehtal jsem se u toho jako blázen, oko spokojeně spočinulo na Nie long ve spodním prádle, takže o co jde? U mě to svůj účel splnilo, nenudil jsem se a jako divák byl vcelku spokojen. Jestli film byl vykrádačka, jakej byl nebo nebyl scénář, nebo jaké výkony podávali herci je mi celkem u zadele, protože tato bláznivá komedie neměla evidentně jiné ambice než diváka rozesmát a to se u mě povedlo - nejvíc asi při dvou baterkách :-)(3.12.2014)

• salahadin

Co to je za nechutnou "travesti show"? Existuje horší komik, než je Geňa? Existuje, je to Martin Lawrence. Při sledování mě bolela hlava, jak jsem s ní mlátil o zeď. Gosnell musí být šílený, točit nablblé, přiblblé, doblblé, nadblblé, přeblblé, vyblblé "komedie" může jen filmař nablblý, přiblblý, doblblý...však to znáte :)(13.9.2008)

• - Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)