Agent v sukni

Big Mamas Haus

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

Když jsem tuto komedii viděl poprvé, tak jsem z ní byl unešen. Po téměř 6 letech jsem se k ní vrátil a stále se mi líbí a hlavně se mi potvrzuje, že tam kde je Martin Lawrence, tak to je většinou záruka příjemné zábavy. Přiznávám, že Agent v sukni je poněkud blbost a hlavně nepřináší nic nového, protože komedie o tom, jak se někdo za někoho převlíká jsme měli možnost vidět již několikrát. Ovšem u této komedie jsem se vážně bavil a tu hodinu a půl jsem ztrávil skvěle. Samozřejmně je pravda, že ke konci je to hodně slabý a hlavně závěr je velmi trapný. Martin Lawrence je prostě komik, ten dokáže pobavit. Terrence Howard ve své roli parchanta je perfektní a je hlavně cool ( např. scéna kdy si kupuje zbraň ). Dále mně potěšili dobrý hip hopový songy. Myslím, že 3 * jsou právem zasloužené a že by si tato komedie takových 50-60% zasloužila, protože je dost podceňovaná. Teď už jen doufám, že druhý díl nebude pokažený, jak to většinou u pokračování býva.(19.5.2007)

• peetriss

Typický problém komedií dnešní doby - přitupělé grimasy, prdy, puchy, přerostlé zadky a podobné "bonbónky" ještě nedělají samy o sobě komedii vtipnou. Dnešní tvůrci by si konečně měli uvědomit, že prasárny a hnusárny nejsou totéž jako humor! Největší zásluhu na dvou hvězdičkách mají půvabná Nia Long a fakt, že mám safra dobrou náladu!(19.1.2010)

Nechutná do očí bijúca hovadinka všetkých hovadín.Ani sa ale nedivím,že Martin Lawrence zobral túto rolu,on bol vždy blázon a humorný herec(Bad Boys).Možno že sú 3 hviezdy priveľa,ale bavil som sa a ten koniec bol fakt dobrý.Keď to zoberiete ako zábavu,ktorá proste nemá hranice,budete sa kráľovsky baviť.Čo tí Američania ešte nevymyslia,nakrúcajú stupidity všetkých stupidít.Toto je ešte americky nechutnejšie a zvrácenejšie,ako Zamilovaný Profesor s Ediem Murphym.55%(17.1.2010)

Takéto prezliekacie komédie sú veľmi záľudné. Môže to dopadnúť bláznivo, ale i trápne. Agent v sukni je taký priemer. Samozrejme, už sme videli lepšie kúsky s chlapmi v ženskom kostýme, ale Martin Lawrence je sympaťák a zábavný chlapík, takže som sa párkrát celkom zasmial. Potešili aj vedľajšie postavy (Anderson)... 55%(7.10.2016)

• Hal_Moore

Nevím, jestli mají v poslední době Američané vkus, co se týče komedií, když u nich zaboduje pomalu jakákoliv, kde se černoch převléká za velkého černocha, nebo dokonce častěji za velkou černošku. Jestli jim už jen fakt, že místo Martina Lawrence vidí Martinu Lawrenceovou, stačí ke štěstí... tak potěš koště. Zaplaťpánbůh je Agent v sukni ještě docela snesitelná komedie, co se tohoto velmi specifického podžánru týká. Za nic na světě však nemůžu podobnému výtvoru dát větší než podprůměrné hodnocení.(13.10.2011)

• - Natáčení probíhalo v americké Kalifornii v lokalitách Burbank, Orange, Glendale, Beverly Hills nebo Piru. (Terva)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)

• - Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)