Agent v sukni

Agent v sukni

Komedie / Akční / Krimi

USA / Německo, 2000, 98 min

• Specs

Hlášky: John: - "Jsem ženatej. Nejsem zvyklej na tolik pozornosti." & Malcolm Turner: - "Už jsem viděl hodně hroznejch věcí, ale takovouhle prdel ještě ne!" & (Mamina najde Bena a Sadie ve své posteli.) Mamina: - "Vy dva? V mý posteli? Tak to teda ne!" Ben: - "Hattie Mae, já ti to vysvětlím." Mamina: - "Vysvětluj to tlustýmu konci basebalový pálky."(15.9.2008)

• Hal_Moore

Nevím, jestli mají v poslední době Američané vkus, co se týče komedií, když u nich zaboduje pomalu jakákoliv, kde se černoch převléká za velkého černocha, nebo dokonce častěji za velkou černošku. Jestli jim už jen fakt, že místo Martina Lawrence vidí Martinu Lawrenceovou, stačí ke štěstí... tak potěš koště. Zaplaťpánbůh je Agent v sukni ještě docela snesitelná komedie, co se tohoto velmi specifického podžánru týká. Za nic na světě však nemůžu podobnému výtvoru dát větší než podprůměrné hodnocení.(13.10.2011)

Velmi dobre si vybavuji tento film, ktery jsme si pousteli pri ceste na skolni lyzarsky kurz. Pamatuji si, ze jsem se opravdu nasmal a film se mi docela libil. Problem je v tom, ze mi tehda bylo nejakych 16 let, takze jsem jeste nebyl zcela mentalne dozraly a je mozne, ze v dnesni dobe bych se jiz priklonil k vetsinovemu nazoru zde na csfd. Ale to uz tak proste byva, ze filmy z detstvi vetsinou nevydrzi pres prerod divaka v dospeleho cloveka. Ja jsem se tento problem rozhodl resit tak, ze se na tyto filmy jiz nikdy nepodivam a v pameti si je uchovam tak, jak jsem je vztrebal v tom kouzelnem case detstvi.(9.9.2008)

• salahadin

Co to je za nechutnou "travesti show"? Existuje horší komik, než je Geňa? Existuje, je to Martin Lawrence. Při sledování mě bolela hlava, jak jsem s ní mlátil o zeď. Gosnell musí být šílený, točit nablblé, přiblblé, doblblé, nadblblé, přeblblé, vyblblé "komedie" může jen filmař nablblý, přiblblý, doblblý...však to znáte :)(13.9.2008)

• Segrestor

Chtěl bych být shovívavý, ale nejde to. To je tak blbé, že jsem nenašel sílu to dokoukat. Kdyby se možná jednalo o nějaký amatérský počin, tak bych asi pochopil, že si kluci u toho užili nějakou legraci a schválně natočili blbost, ale on je to velkofilm. Mega pecka do kin. Hnus je to a nic víc. Mělo se to jmenovat Debil ve filmu. Teď jsem se tak rozčílil, že nemám chuť k tomu něco dál psát.(21.6.2011)

• - Scénárista Darryl Quarles přišel s nápadem, aby se hlavní postava jmenovala "Velká máma," protože přesně tak říkaly děti ze sousedství jeho matce. (HappySmile)

• - Natáčení s postprodukcí zabralo 5 měsíců. (HappySmile)

• - Film byl vydán na Enhanced Versatile Disc (EVD), což je digitální audio. (Terva)