poster

Modrý blesk

 • USA

  Blue Streak

 • Německo

  Der Diamanten-Cop

 • Německo

  Der Diamantencop

 • Slovensko

  Modrý blesk

Komedie / Akční / Krimi / Thriller

USA / Německo, 1999, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martin79
  ***

  Pohodový film s Martinem Lawrencem, na kterém film doslova stojí i trošičku padá. Každopádně je to, to lepší co tento sympaťák natočil. Já jsem se bavil v podstatě celou dobu. I když je pravda, že na další projekci byl si dal trochu odstup. Nicméně, když se řekne film Modrý blesk už asi navždy budu mít v paměti, že je to ta nadprůměrná komedie s bezvadným hrdinou, trochu proti své vůli. A to není pro mně málo.(5.3.2011)

 • plsek45
  ****

  Bankovní lupič ukradne diamant ale jde po něm policie tak ho ukryje v klimatizaci rozestavěné budovy ... Když ho po letech pustí z vězení tak je ona budova policejní stanicí a on se musí vydávat za policistu aby se do ní dostal a svůj lup si mohl odnést . Myslí si že to bude jen otázka pár hodin ale vše se zvrtne a začne řešit komplikovaný případ proti své vůli , vše svím nekonvenčním zločineckým způsobem ... Bomba jakou jsem od tohoto filmu nečekal ... Celí film jsem se smál a nejvíc při scéně jak nese na policejní stanici pizzu v převleku to jsem měl přímo křeče . Tohle si nesmíte nechat ujít ! ;)(6.5.2012)

 • kenkaku
  ****

  V Modrém Blesku je znát, že Martin Lawrence na sebe strhává veškerou pozornost (není tam nikdo kdo by to "ředil") a to hlavně tím jak "přehrává a tlačí na pilu". Díky tomu je ve filmu plno situací, které pokud se neberou s patřičnou nadsázkou místo očekávané zábavy jen iritují. Já si nadsázku při sledování zachoval a proto si dovolím dát 4 hvězdičky. Kdokoli kdo toho není schopen musí z mého hodnocení srazit jednu hvězdu a ten kdo doslova nemá rád Marina Lawrence ať hned odebere druhou.(28.6.2012)

 • Kjůkíí
  ***

  Co by byl filmový svět bez Martina Lawrence a jeho stvárnění policejních strážníků. Přišli bychom o hodně, je pravdou, že film je o ničem, ale vše závisí na Martinovi, který správným dávkováním vtipu a kombinací černošské drzosti a hlášek drží film nad vodou, skvělá záležitost na nudný a zdlouhavý sobotní večer, pokud máte rádi černošský humor a utahování si z policejního sboru. Kdo jiný by si mohl schovat diamant přímo v šachtě policejní stanice že? Lawrence mám rád, vždycky mě rozesměje, má prostě něco do sebe jako každý správný negr-borec.(15.3.2008)

 • genetique
  ****

  Priemerná oddychovka od mierne, pre mňa nadpriemerného Lawrenca. Zaujímavý nápad, celý film sa opiera o Martinov, pre niekoho niekedy až prehnaný výraz v tvári. Niekomu často vadí, ale do komédií tohto typu je ideálny. Ale kto by vedel do tejto role šaška obsadiť lepšieho herca? Vtipíky sú síce obohrané, ale pokiaľ od filmu nečakáte nominácie na oscara, dočkáte sa solídnej zábavy. Rozhodne to ale nieje film pre milovníkov psychologických drám s hlbšími zmyslami. Martinovi úloha sekla nadmieru a myslím si, že tohto fajn komika v iných rolách ani čakať nemôžeme. 75%.(8.3.2006)

 • - V počiatočných fázach projektu sa predpokladalo, že film bude hodnotený ratingom R, avšak po rokovaniach štúdia sa rozhodlo, že podstúpi korekcie, aby mu bol zmiernený na PG-13. Na starosti to mal John August. (vander19)

 • - Plánovalo sa pokračovanie, ale napokon nebolo natočené. (rador)

 • - Ve scéně, kdy jede Miles Logan (Martin Lawrence) autem se svým podřízeným a řídí, auto v plné rychlosti skočí. Když však následuje záběr na interiér vozu, za okýnkem je jasně vidět zábradlí, které dokazuje, že vozidlo je na zemi. (vyfuk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace