Nikdo nerozumí romantice lépe než Mary Fiore. Díky této vlastnosti se stala nejlepší plánovačkou svateb v San Franciscu. Pravě když může oslavovat svůj nejnovější triumf - svatbu internetové magnátky Fren Donolly, zachrání ji nádherný doktor Steve Edison před řítící se popelnicí. Mary s ním zažije nejhezčí večer svého života a má konečne důvod věřit na lásku. Ale dvakrát měř, jednou řež! Maryin život se otočí vzhůru nohama, když zjistí, že Steve je budoucí ženich Fran Donolly a Mary má připravovat jejich svatbu! (oficiální text distributora)

Lumpus

Můj oblíbený film ten mě nikdo nevezme. Já vím je to kýčovité,převídadelné s neskutečným happy endem , ale pro mě i tak roztomilé krásné a přijemný film který podle mě stojí aspon za shlédnutí,nepopírám že jej ocení vice dámy. ()

Lennie

Tento film jsem viděla víckrát a to z jednoho prostého důvodu: nikdy si nejsem jistá, jesti ho znám nebo ne. Prostě ve mně nezanechal nějaký hlubší zážitek a řadí se k těm desítkám dalších filmů, které jsou sice hezké, trošku přihlouplé a ale hlavně "na jedno brdo". ()

kubilov

Kdybych byl sprosťák, napsal bych, že je to totální píčovina, ale jelikož jsem slušný člověk, napíšu jen: donebevolající blbost + dementní kravina. Tak, když jsem si ulevil, snad mi půjde lépe konstruktivní kritika, i když.. ne. O Svatbách podle Máry se nedá napsat nic moc pochvalného, tak snad jen, že díky těm pár netrapným vtipům tam tu 1* přeci jen dám. ()

natalanka

Vcelku milá komedie. Mozek bude mít hoďku a půl svátek. Nic vás nebude trápit, usmějete se, zasníte si a už navždy budete vybírat barevné buráky ze směsi a necháte si jen ty čokoládové. Protože to tak dělá Matthew. :-)) ()

honzic

Příjemná romantika s hezkými herci, která sice trapnými dialogy ani dějem moc nepotěší, ale dá se to odpustit. Hodnocení: 55 % ()

Vivian

Jedna hvězdička za hezký očička a prdelku J.Lo., jinak fakt špatný. I jako oddechovka pro ženskej mozek. Tak klišovitej film se jen tak nevidí. Scénář je jak podle notně použitý šablony, člověk v každým okamžiku ví, co bude následovat, z cukerínové romantiky se mu navíc po nedlouhé době začne dělat šoufl... ()

Domas88 odpad!

Tohle se fakt líbí? :D Matthew kde ses to namočil? Lopezko Lopezko... ty asi, možná na diskotéce jsi krásná bohužel mně to tvoje kouzlo míjí, což je skéda taky bych chtěl mít tak v hlavě na..., vidím že spousta lidí kolem je díky tomu štastná :) ()

AndrewNewman

Začiatok je originálny no postupom času sa to už len oroginálne tvári. Ale Je-Lo je veľmi pekná žena a Matt je sympaťák, takže slušné 3 hviezdy :) ()

SonyLucy

Celkem podařená komedie, nejlepší je scéna s odpadlým pinďorem jedné sochy! To jsem se opravdu nasmála, když ho JLo přilepila k Matthewovi. ()

LarryW

...prostě slušnej zamilovanej oddych pro holky, který si žadné vysoké ambice nekladl, co všichni čekáte?...(: ()

Minolovka

Nevěřím tomu co jsem právě viděla... Tohle snad ani nikdo natočit nemůže... Většinou nemám problém skousnout jakoukoli sebehloupější komedii, ale tato mi skutečně dala zabrat. Do konce sem přetrpěla jen abych zjistila co všechno dokážu přetrpět… ()

Veeria

Pěkný romantický příběh, na který se ráda podívám víckrát....a vysvětlení, že hnědá lentilka obsahuje nejvíc čokolády - nemá chybu :D ()

tatka

Tento filmík si dávali Nemčúri naraz asi na troch staniciach. Tak jedného večera, keď som už ani žehliť nemala čo a na búranie jadra bolo už neskoro, som si to kukla. No, pseudohviezdne obsadenie, ale zato sračka riadna, poctivá. Len by ma zaujímalo, kto v tom páriku je za maminku a kto za otecka. ()

unclejack

Pri slovnom spojení romantická komédia si je možné predstaviť veličo a aj tak na tri pokusy trefíte 60 percent zápletky. Dobré čo? Nuž, Svadby podľa Mary som zobral ako čiste oddychovú záležitosť a v tomto zmysle sa nijako vážnejšie neprehrešili voči mojich očakávaniam - v dobrom, ale ani v zlom. Scenár bol pomerne plochý a najlepší nápad je zhrnutý v sekcii Obsah. Jednotlivé repliky sú - zvlášť v prípade postavy, ktorú hrá McCaunaghey - na pováženú a vyústenie je trochu nedotiahnuté. Pomerne rutinérska práca je narušená až výkonom Jennifer Lopez, ktorá sa mi ako Mary celkom pozdávala a zanechala vcelku slušný dojem. Z môjho pohľadu jej Shankman môže dakovať, že nespadol do pásma podpriemerného hodnotenia. ()

Kybela

Tenhle film je šlehačkovej dort. ALE! Věřím, že je to opět z těch filmů, kde dabing zkazí, co může. Měla jsem dost rozumu na to, abych si to dala v originále a rozhodně to dělá hodně. JLo totiž není upištěná, ale má sametovej romantickej hlásek. Italský přízvuk tatínka a ostatních v češtině chybí a McConaughey? Z něj bych taky omdlela, jakej je to slaďouš! Ale hlas prostě dělá hodně. Stejně jako je třeba hrozně sexy Zuzana Šulajová v Příbězích obyčejného šílenství s hlasem Zuzany Stivínové - bez předabování je to docela obyčejná vychrtlina. Proto bych zavedla pravidlo, aby se všichni v komentářích přiznali, jestli to viděli v originále nebo ne. A dávám hvězdičku navíc za nespravedlivé zdejší hodnocení! :) ()