Nikdo nerozumí romantice lépe než Mary Fiore. Díky této vlastnosti se stala nejlepší plánovačkou svateb v San Franciscu. Pravě když může oslavovat svůj nejnovější triumf - svatbu internetové magnátky Fren Donolly, zachrání ji nádherný doktor Steve Edison před řítící se popelnicí. Mary s ním zažije nejhezčí večer svého života a má konečne důvod věřit na lásku. Ale dvakrát měř, jednou řež! Maryin život se otočí vzhůru nohama, když zjistí, že Steve je budoucí ženich Fran Donolly a Mary má připravovat jejich svatbu! (oficiální text distributora)

blackrain

Jennifer Lopez má pěkný pech. Zamilovala se do muže, které mu připravuje svatbu. Nic pro ni nemůže být na světě horšího. Láska si nevybírá. Je dokonale nekontrolovatelná a občas postrádá logiku. Zasáhne vás vždy v pravou chvíli. ()

Aleee89

Na film jsem se původně chtěla dneska večer podívat v televizi, ale když dávali nějaké ukázky, najednou jsem zjistila, že jsem ho už viděla. To, že si jej moc nepamatuju svědčí o jediném, a to o tom, že mě prostě tehdy nezaujal a nebavil. J.Lo neuznávám a opravdu nerada se na ni dívám, filmy s ní nebývají lepší než průměr. To je i případ tohoto. Navíc je to tak ohrané téma, americké romantické komedie jsou povětšinou dost tupé. Na zabití času docela dobré, ale takové filmy nevyhledávám, já mám radši jiné žánry. ()

kajas

Tak vám nevím. Jennifer má hezký kukuč... ale to je asi tak všechno. Matthew je hezkej celej... ale to je asi tak všechno. Párkrát jsem se zasmála, ovšem některé myšlenkové pochody hlavních hrdinů mi braly dech. Opravdu hodně nenáročná oddychovka pro nedělní večer. ()

DruidKarel

Pokud máte rádi romantické filmy a Jenifer Lopezovou navrz, budete se tetelit blahem. Já se tetelil, ale jen kvůli ní, protože je to překrásná ženská. 2* ()

Trainspotter

"Jennifer Lopez vybudovala svou kariéru na svém zadku" A já se tedy ptám: Proč v každém jejím filmu, které jsem měl tu "čest" vidět, je zanedbatelné minimum detailnějších záběrů na její prcku? Protože to by drželo film jakžtakž nad vodou, ale bohužel se nedá svítit a dvě hvězdičky jsou kritické maximum, které může být uděleno. ()

carly

malo to zaujímavý nápad. aj sľubné herecké obsadenie. ale celkový dojem bol ako z vyšumeného šampanského. nebolo to to, čo to malo byť. ani zďaleka. ()

otík

Mám slabost pro romantické filmy a tento byl poměrně hodně romantický a navíc i pozitivní, takže jsem se zasnil a tak musím dát tři hvězdy. ()

Rockwood

Já tenhel film hodnostím spíš jako film na odreagovaní. Přišel mi jako příjemná změna po samých akčních filmech, nebo hororech. Jako nějaké ty fráze fakt byli k pobavení, ale když je člověk unavený a čeká až bude konec... (i přesto, že už byl konec očividný). ()

Radiq

Meťjů a Dženifr, jakej to roztomilej páreček, žééé?!?! Akorát že Matt vypadal jaxi divně, myslim, že měl něco hodně zvláštniho s vlasama. Jinak máme tam několik docela vtipnejch situací, ale koule do mrazáku si kvuli tomu dávat nebudu. Všichni totiž vime, že romanticky komedie jsou všechny skoro na stejny brdo. Prostě, tohle je klasickej film, na kterej vytáhnete aji ženskou... ()

Idego

K tomuto veledílu světové kinematografie jsem se dostal stejně jako k ostatním romantickým komediím podobného rázu, tedy když jsem večeřel, matka se na to v kuchyni dívala. Je to tradiční scénář - neviděl jsem víc než 20 minut a už v prvních vteřinách jsem byl schopen určit, jak to dopadne. Blbka je nešťastná a zamiluje se do prince. Princ má ale jinou blbku a první blbka je z toho smutná. Chvíli prince opruzuje a ten si pak uvědomí, že druhá blbka je opravdu blbá a že první blbka je úžasná osoba, zamiluje se do ní, druhou blbku opustí, vezme si první blbku a všichni jsou šťastní... Do toho pár opravdu velice trapných vtípků a seriálová hudba a voilà - máme dalšího zástupce typické americké romantické komedie pro široké publikum. Další z filmů, které mi hýbou žlučí a nutí mě zoufale vykřikovat: "PROČ? Proč jsou lidé schopni dívat se na podobné kraviny?"... ()

Tyny

Průměrná romantická komedie, která je sice už od začátku naprosto průhledná, ale za to zábavná. McConaughey je okouzlující a to prostě tak nějak stačí. ()