Nikdo nerozumí romantice lépe než Mary Fiore. Díky této vlastnosti se stala nejlepší plánovačkou svateb v San Franciscu. Pravě když může oslavovat svůj nejnovější triumf - svatbu internetové magnátky Fren Donolly, zachrání ji nádherný doktor Steve Edison před řítící se popelnicí. Mary s ním zažije nejhezčí večer svého života a má konečne důvod věřit na lásku. Ale dvakrát měř, jednou řež! Maryin život se otočí vzhůru nohama, když zjistí, že Steve je budoucí ženich Fran Donolly a Mary má připravovat jejich svatbu! (oficiální text distributora)

Pavlínka9

Zcela předvídatelná TYPICKÁ ROMANTICKÁ KOMEDIE , kdy se jeden bezchybný fešák zamiluje do krásné a velice sympatické ale maximálně naivní dívky, ale ouha - ten fešák již jednu krásnou a milou a velice bohatou dívku již má a má se ženit :D :D Typická zápletka, která je opepřená příšerným hereckým výkonem Jennifer Lopez. ()

lennyd

Pokud chcete mít opravdu perfektní svatbu bez jakéhokoliv zádrhele, pravděpodobně zavoláte profesionální plánovačce svateb Mary Fiore (Jennifer Lopez). Sama ale nemá na lásku vůbec štěstí, a jediný kdo se kolem ní ochomýtá, je kamarád z dětství, Massimo (Justin Chambers). Nyní se ale může vše změnit, když Mary potká Steva (Matthew McConaughey) a po jednom společně stráveném večeru je si Mary jistá, že Steve je pro ni tím pravým. Jaké je ale její překvapení, když zjistí, že právě Steve je ženichem na svatbě, kterou právě připravuje?... Ajaj, už hrozně dlouho jsem neviděl tak strašně předvídatelný film. Je mi jasné, že cílové publikum takovýchto filmů není pravě tím pravým na velké přemýšlení, ale takhle přímočaře vše nalajnované se jen tak nevidí (a nebo tady je fakt někdo, kdo čekal že by se J.Lo s M.McConaugheyem nedají dohromady?). Jinak film přináší přesně to co od něj člověk mohl čekat, spoustu romantiky (včetně, jak už jsem psal, očekávaného závěru, při kterém slabší povahy určitě i slzu uroní), hereckých výkonů odpovídající výše zmíněným jménům, kde mne bavil snad jedině Justin Chambers, a naopak odpuzovala Bridgite Wilson - fakt se mi vůbec nelíbí.. ()

nevermore

Ten, kterýho si Lopezka nakonec vzala, byl otřesnej, tisíckrát radši bych byl, kdybych si vzala toho původního:) A teď po pravdě,, je mi to úplně volný. Tohle je jen nepovedená telenovela z amerického prostředí. ()

Master19

Postavíte-li u toho manželku k žehlícímu prknu, dejte pozor, ať nesjede i vaši kočku, jablka z mísy na stole, nebo něco podobného. Bohužel chlapa do takového tranzu tímto filmem nejspíš nedostanete. :-) ()

cross

Na romantickou komedii až příliš romantické a až příliš málo vtipné. Autoři nám ve scénáři předkládají jeden profláknutý milostný patos za druhým, čemuž bohatě pomáhají až přímo směšné dialogy a převídatelné, málo pravděpodobné scény. Až na pár chvil jsou nudní i představitelé, takže Marry se může jít zahrabat i se svými retro-filmy, italským nápadníkem a osudově zamilovaným doktorem! ()

herr_carter

Slaďárny s J-Lo já celkem ocenit dokážu, člověk u toho příjemně vypne a jinak tomu nebylo ani u téhle průměrné záležitosti.................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Matts

Neskutečně stupidní. Ten scénář musel vyprodukovat nějaký automatický generátor. Špatně naprogramovaný. ()

Lencha

Tenhle film je tak jednoduchý, až je prostě kouzelný. Pro mě. :-) Někteří tvrdí, že Lopez neumí hrát, ale mně se prostě líbí, jak hraje. A miláček Matthew je tady taky kouzelný (až na ty divné kalhoty, co má povětšinu fimu na sobě). :-) Vždyť je to tak krásně sladké. ;-) A ten krásně romantický hepáč, nádhera. Možná to zní ironicky, ale já to myslím opravdu vážně. Prostě další oblíbený film, který jsem viděla hodněkrát a klidně se na něj kdykoliv podívám znovu. :-))) ()

reditelka

Typická romantická "komedie". Takže téměř žádný humor, snad jen dojatý úsměv nad tím, že "už mezi nimi přeskočila jiskra". Krásná osamělá svatební agentka, krásný zasnoubený doktor a hlavně velmi předvídatelný děj. Nuda. ()

Paity

Opět jedna naprosto zbytečná romantická komedie, která měla za úkol jen vydělat na jméně Jennifer Lopez, která z toho měla hezké finance. Film je ale otřesný. ()

kaygen.it

Jsem asi hloupý, nekultivovaný a nechutně povrchní, ale mně se tenhle film docela líbil (a mé přítelkyni taky). Nevadí mi ani prvoplánovitost, ani klišé - je to prostě romantická komedie! TU té se dá prominout cokoliv... ()

Damielka

Hm. Lopezová byla sladká, McConaughey byl sladkej, scénář byl sladkej...trochu mě z těch sladkostí na konci bolelo bříško, ale nebylo to zas tak strašný, protože mi velmi rychle vytrávilo. Lopezová není žádná herečka, ale do téhle přeromantizované rádoby komedie s hloupým scénářem docela dobře zapadá. Každopádně, ke Člověče, nezlob se je to docela dobrá kulisa. ()