Nikdo nerozumí romantice lépe než Mary Fiore. Díky této vlastnosti se stala nejlepší plánovačkou svateb v San Franciscu. Pravě když může oslavovat svůj nejnovější triumf - svatbu internetové magnátky Fren Donolly, zachrání ji nádherný doktor Steve Edison před řítící se popelnicí. Mary s ním zažije nejhezčí večer svého života a má konečne důvod věřit na lásku. Ale dvakrát měř, jednou řež! Maryin život se otočí vzhůru nohama, když zjistí, že Steve je budoucí ženich Fran Donolly a Mary má připravovat jejich svatbu! (oficiální text distributora)

aLPaC

Ze začátku to není špatné, ale postupně převládá stále více trapnějších momentů a závěr je na pěst (krom scény na motorce, tam jsem se zasmál). Škoda, že začátkem nového tisíciletí se McConaughey v romantických filmech objevoval stále častěji, protože v 90. letech a dramatických snímcích jako Čas zabíjet, Kontakt, Amistad či U-571, které byly všechny skvělé je to škoda. Snad se s LINCOLN LAWYER blízká na lepší časy. ()

suzanne1997

Tenhle film byl poloromantická slaďárna s chybým dějem, které nejde nic nevytknout, resp. pochválit. Zpočátku působí dobře, ale čím déle se díváte, tím více vám připadá jako klišé. Není na něm nic reálného, nic co by stálo za pozornost, tedy kromě výkonů herců, které nebyly nejhorší. Námět tu byl, nápady na vylepšení taky, jen je tvůrci nedokázali dotáhnout do konce. Kdyby tu sem tam zazněly nějaké lepší hlášky nebo vylepšené dialogy, bylo by to fajn. Divák se však po celou dobu nedozví nic závratného, nepobaví se, ani nic dalšího. Nechci psát, že to byl propadák, protože nebyl, ale strašně moc toho tomu filmu chybělo. Tvůrci z nápadu mohli vytřískat daleko víc. Proto film doporučuji-nedoporučuji, ale zvažte sami, jestli mu opravdu ony skoro dvě hodiny chcete věnovat. ()

FunThomas

Lehká a nenáročná romantická komedie. Nešokuje diváka žádnými fantastickými výkony (Jennifer opět podala svou tradiční roli...:/), ale snad se aspoň trošku zasmějete... ()

Emzet

Vždycky je na pováženou, když těch pár několikavteřinových úryvků starého snímku, na který někdo v aktuálním filmu zajde do kina, je v celém filmu nejlepši :-) (zde Two Tickets To Broadway). Ne, Lopezová opravdu NENÍ herečka. Už to samotné tento film dost ošklivě poznamenává. Přičteme-li si fakt, že se divák nezasměje ani jednou a zvratů by se v TWP nedořezal (takže od začátku je jasné, jak bude film pokračovat a jak skončí), absenci čehokoliv, co by tento snímek jakkoliv ozvláštňovalo a všehovšudy průměrnou řemeslnou stránku, i ty dvě hvězdy jsou možná až příliš štědré. ()

crozet

Sázku na žánrovou jistotu rozleptává truhlářsky sklížený scénář a rutinérsko-liknavá režie. Doporučuji tímto neztrácet čas. ()

butnot

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ! Nedělá se mi špatně ani tak z těch, co to natočili, jako spíše z těch, co byli ochotni na to jít do kina a tak jen utvrzovat tvůrce, že má smysl takový škvár točit. ()

malypivo

Taková blbost. Matthew McConaughey se vůbec do své role nehodí a JLo to v tomhle filmu ani nesluší. Dialogy a zápletka hloupá a nudná. Pokud chcete vidět romantickou komedii, pusťte si.... vlastně skoro cokoliv jiného. ()

Woodstock odpad!

„Pískovcový penis. Očekával bych, že bude větší...“ Njn, já bych zase očekával, že Svatby budou menší (menší píčo..ina). Takže, chápu-li poselství filmu správně, pokud nepotkali někoho ještě víc ideálnějšího, žili spolu šťastně a ideálně až do nejdelší smrti? Už aby to bylo. Přitom Jennifer Lopez mám celkem rád a například v U Turn jsem bezprsťákovi Bobbymu dost záviděl, že může kočičce Grace pomáhat věšet záclony. Jenže tyhle hrozné svatby... Kýble k zblití přeslazené romantiky a neuvěřitelně stupidních řečí. Opravdu to bylo nutné, vzít tak ubohý kšeft, Jeniffer? „Jsi krásná, jsi výjimečná a on tě miluje. To je důkaz, že vaše manželství bude nejen šťastné, ale vydrží vám navěky.“ “Láska nebývá dokonalá, lásla je prostě láska.“ „Rád bych pronesl přípitek: Já vás všechny tak miluju!“ No comment. Můj vlastní přípitek: „Strčprstskrzkrk!“ ()

Bozvav

Mírně infantilní, avšak vtipná romantická komedie, kde Jennifer kupodivu nepřehrává, Matthew si to viditelně užívá a já se bavila. Snad jen stopáž mohla být s klidem o 20 minut kratší. Průměrná komedie, za mne 55%. ()

Chino

Nepopravujte mě, ale já mám tento žánr stupiďoučkých romantických komedií docela rád. V tomto případě je sice idiocie víc než by bylo třeba, avšak díky Jenifer Lopez je ještě na co se koukat... ()

MickeyStuma

Příjemná romantická komedie, která je sice předvídatelná a velmi jednoduchá, ale možná v tom je to kouzlo, že neurazí a navíc se divák (romanticky založený) při sledování odpočine a přijde na veselejší a uklidňující myšlenky. Jennifer Lopez je ve své roli neodolatelná, byť občas uklouzne. Originalitu aby jeden pohledal, ale to už je u zamilovaných filmů taková kletba. ()

Rathalos

Velmi prijemna romanticka komedia s Jennifer Lopez,ktoru rad vidim vo filmoch a samozrejme aj Matthewa McConaugheya,sympaticky parik a film na pohodovy vecer...:-) ()

deepspace101

Otázkou je, co já na tomhle filmu vlastně vidím. Chování a motivaci hlavní hrdinky nerozumím, ve svatebních záležitostech se nevyžívám a Matthew McConaughey má do mé představy o princi na bílém koni hodně daleko. S mou náklonností k Svatbám podle Mary je to jako s láskou – nedá se rozumově vysvětlit. Když ono se na to tááák hezky kouká. :-) Pro celuloidovou cukrovou vatu mám zkrátka slabost, a když mi filmaři nadělí krásný, milý, pastelově barevný dárek, zabalený do hedvábného papíru, ovázaný stužkami a ozdobený květinami, udělá mi to radost. Podobných snímků jsou mraky, takže opravdu nevím, proč si medím zrovna v příhodách svatební agentky Mary Fiore. Ale slibuji, že si je budu pouštět, dokud na to nepřijdu. ()

Torgal

Oh bože, toto teda bolo niečo. Jennifer Lopez opäť dokázala, prečo je to moja najneobľúbenejšia herečka. Jej antiherectvo sa tentokrát snúbilo s jalovými dialógmi a tou najotrepanejšou romantickou zápletkou. A tá hudba k tomu! Des a hrôza, jedna z najotrasnejších romantík vôbec. 3-/10 ()

Lord Fuck

Po dlouhý době zase jedna dobrá romantická komedie pro zamilovaný duše se skvělými herci. Takže všichni kdo dali 1 nebo 2 hvězdičky si na romantiku asi moc nepotrpý ()