Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

vasek.raul

Pohodová komedie opět s Willem dostává jiné rozměry. Neumím si představit někoho jiného na tento film. Eva Mendes opět potěší oko diváka a je na co koukat. Pro mě 75%. ()

cici24

Andy Tennant není moc dobrý režisér, ještě se nepředvedl s ničím co by nebylo úplně obyčejný a zapomenutelný (vyjma Anna a král) ..Hitch není výjimka....klasický scénář filmu se šťastným koncem.... ()

Alfonso198

Viděl jsem to třikrát a ještě mě to nenudilo. Dobrej Smith, Krásná Eva a Amber, celkem zábavnej Kevin James. Dobrej film... ()

veverysiak

Veľmi dobrý námet, hlavne geniálna profesia hlavného hrdinu, nie je to komédia, pri ktorej praskne bránica, ale skôr milá romantika s ľahkým humorom a brilantnými životnými krédami, rinúcimi sa z úst perfektného Willa Smitha, netreba čakať žiadne prekvapujúce závery, všetko je od začiatku jasné, ale tá cesta k tomu je zábavná a občas aj poučná, takže 75%. ()

ironivan

tak tento film se mi velice líbil,já Willa Smitha moc nemusím ale tady to zahrál užasně a bez chybi hodně slušná komedie o tom jak se i poměrně chladnej člověk mužě totalně zamilovat do krasné Evi Mendes. ()

790511

Ze začátku to vypadalo jako dobrá komedie o randění, braná pěkně s nadhledem, ale pak se to začalo brát pořád víc a víc vážně, až to začalo být špatné, hodně špatné. Ten uřvaný konec už byl vážně nesnesitelný. ()

Lumpos

Neodolatelný Will i Eva, velmi vtipné scény, děj netápe a divák se baví. Není moc, co dodávat k této velmi podařené komedii. ()

HennessyVSOP

Jedna z mála filmových komedií, u které se skutečně bavím. Na to že je americká navíc ani není příliš debilní. Tento film jsem poprvé viděl v pubertě a v té době to mezi mými kamarády byl kultovní film, takže se k pocitu z filmu přidala i nostalgie. Zhovadile americkému závěru se ovšem film nevyhl. A Eva Mendes je kočka. Vzhledem k tomu že mám rád Willa Smithe tak boduji víc než by bylo spravedlivé. 90% ()

Flamik

Pamatuju se jak sme koukali na tendle film s klukama a nejvíc sme nadávali Willovi S. jak to umí s holkama.. Vztahy sou pro hodně lidí problémem číslo 1 a tento film vám s nějakou rezervou dává návod. Nemyslím to tak že pokud ho zhlédnete tak bude na každým prstu aspoň jedna roštěnka. Spíše vám řekne že není vždy dobré vyndavat všechny karty na stůl, ale radši si pošetřit nějaký další v rukávu pro novou hru. ()

bezdiakritiky

líbí se mi zaměstnání hlavní postavy, mohlo by tam být víc příkladů, protože jakmile se Will Smith zamiluje, už to zdaleka není tak zábavné... ()

carAnthony

Film vás rozhodne osloví, prebudí a povzbudí... Je pozerateľný po všetkých stránkach filmu a aj Český dabing je super! K hereckej zostave nemám slov! Skvelé! ()

Elassar

A já tomu dávám 5 hvězdiček. Sice to není bůhví jak originální romantická komedie, některé vtípky už známe, atd., ale i přesto, mě prostě tenhle film baví a můžu ho vidět několikrát. Will je vtipný, charismatický a má styl, Eva je Eva (sexy) a to mi stačí, k tomu vcelku zajímavý nápad s randeologem a máme tu příjemnou komedii k deštivým dnům, která nám je prozáří. PS: Můj oblíbený film. ()

josefklimes

Neuvěřitelně zábavná komedie ... Nikdy jsem Evu Mendes jako herečku neuznával, ale díky Hitchovi jsem jí konečně začal (pokud jde o kariéru) trochu uznávat. Vtipné, originální. Prostě suprové ... 80% ... Doporučuje 7 z 10 odborníku na to jak sbalit ženu ()

jessic

Zpočátku zábavná cynická škola svádění, vtipný vztah mezi Smithem a Kevinem Jamesem, fungující vedlejší milostné vztahy, ale otřesně rozjuchaný závěr a nesmírně otravná milostná linie mezi Smithem a Evou Mandes. Asi jsem k této herečce nespravedlivá, ale nevím, co kromě přijatelného vzhledu nabízí. ()

david666

Nadrpůměrná romantika s komediálními vsuvkami. Smith tady nepůsobí trapně, spíš se snaží hrát civilněji. Eva Mendez jako vždy kočka. Hodně se mi líbila zápletka Allegra + Albert, který byl výborně zahrán Kevinem Jamesem ()

tomino28

Hitch je příjemná komedie, kde je příběh vedlejší postavy v podání výborného Kevina Jamese zajímavější, než příběh hlavní. Po slibném rozjezdu a dobré první půlce film poklidně směřuje k předvídatelné zápletce i logickému vyústění. Jenom škoda, že závěr trochu skřípe, jinak mohlo být hodnocení klidně o stupínek vyšší. ()