Sandai

Slabý scénář zachraňuje hromada akce. Ke čtyřem hvězdičkám moc nechybělo. Stačilo míň řečí a víc parkouru. ()

JIRKKA

Takhle si představuju akční film. Pořádné překvapení. Momenty v ději, které bych nečekal. Choreografie akčních scén, kde se hodně ....a zajímavě běhalo. A střihač filmu by zasloužil jedničku s hvězdičkou. Nesnáším akční filmy, kde nacpou do jedné sekundy osm záběrů, takže oči nestíhají a bojová akce ztrácí přehlednost. To mi vadilo hodně třeba u prvních Expendables. Tenhle film je rychlý, ba chvílemi bleskurychlý, ale přehledný, šlape to. Zápletka a téma jsou stokrát ohrané a přehnané, ale to nevadí. ()

Senior74

Bohužel včera jsem měl možnost vidět nejdříve remake tohoto filmu a až následně film tento.Bohužel tohle je taková slátanina,že ty 2 hvězdy jsou za to co předvádí Bellea. ()

happyk

Originální akční film, ve kterém si jednu z hlavních rolí zahrál David Belle. Jelikož je to spíš "sportovec", který nechal vzniknout fenoménu jménem parkour, šlo očekávat spoustu neotřelých dechberoucích kousků. V tomhle směru film překonal má očekávání. Když k tomu přidáte velice slušný děj se zajímavými zvraty, je nutno uznat, že ve své třídě akčních filmů zapadne mezi ty nadprůměrné. Čtyři hvězdy. ()

zain

totální ptákovina, a já se bohužel zase nechal nalákat nesmyslným hodnocením na čsfd!!! ach jo... ()

MisaP3

Naprosto skvělý akční a přesto odpočinkový kousek. Není to akčňák jak je známe, přesto akcí přetéká. Příběh a dialogy místy skřípou, ale létající David Belle to vynahradí. Když jsem tenhle film viděla před deseti lety poprvé, byla jsem nadšená a v hlavě mi zůstaly ty Davidovy skvělé kousky. Po shlédnutí po takové době se mé nadšení nemění. Ač chybí klasické bitky a akce se skládá především z útěků tak to nikterak neubírá, ale spíš nabírá nový směr a pohlad na to, co je možné a co ne, protože co David a Cyril předvádějí leckdo za nemožné označí. Kdo hledá akční oddech tak tady ho najde na 100% ()

Rathe

Já jsem si teda tento film plný parkourových scének, rychlých honiček naprosto užil. Tady to prolézání malých okýnek, dvířek atd... nemělo chybu. A ačkoliv tohle nebylo ani tak o hereckých výkonech jako spíš o těch pohybových, tak David Belle i Cyril Raffaelli to zvládli skvěle. ()

Filooos

Šéfa gangu odvádějí s pistolí u hlavy. Všichni gangstři couvají hrůzou, aby se jejich šéfovi nic nestalo. Únosci i s gangsterem nasedají do auta a ujíždí. To je nejspíš pokyn pro gang, aby na auto zahájil palbu a celé ho roztřílejí. No sračka apokalyptickych rozměrů. ()

mdf

Příběh o ničem,ale akce,ta akce,byla fakt jízda.někdo pořád před někým zdrhá,a to dost efektivně. ()