Triathlet

Na tomhle fimu mě dostal jeho úvod, kdy jsme svědky opravdu skvělé práce kamery a grafiků. Film je krátký, rychlý, dynamický a rozhodně se při něm nenudíte. Ti frantíci si to hrozně dávaj:)Myslím že si na své přišli nejen fandové parcouru. ()

Brky77

Na európsku produkciu pecka...na svetovú priemer ale úvodná naháňačka nemá chybu..a Bessonovo moralizovanie komentovať netreba..ten film určite nie je založený na scenári ani hereckých výkonoch..:) ()

masasour

Jsem vyznavač parkouru a když jsem se dozvěděl, že je o něm film, tak jsem ho hned sehnal a samozřejmě skoukl. No a musím říct, že po akční stránce je to bomba. Příběh je na styl Street Kings. Skorumpovaný policisté a drogy, to vše najdete ve 13. okrsku. Nechybí i spousta bojového umění a přestřelek. Určitě si vzpomenete i na Prince of Persia(už se těším na filmové spracování). Filmu kazí dobrý dojem, snad jen krátká stopáž.....75%. Hláška.....................,,Vím, kde ta bomba bude. Ještě před chvílí jsi o ní ani nevěděl. Taha ji schoval do bunkru, dává tam všechny cennosti. Proč by ji měl dávat do bunkru? A kam asi, do koupelny?" ()

pepavondry

Příběh trochu z budoucna a tak trochu postrádá smysl,ale celkem ujde. Zejména některé kosky hlavních hrdinů jsou jak z pohádky, ale kdo by nechtěl skočit z dvaceti metrové budovy a jen tak si pak odběhnout, o takové záběry ve filmu nouze rozhodně není. ()

majky.20

Od začátku do konce je to jízda jak na bobový dráze, protože lepší chvilka střídá slabší, ale ve výsledku dojedete do cíle spokojeni. Parkourové scény se mi moc líbili, protože v tomhle filmu jich opravdu bylo požehnaně a byly výborně propracované. ()

whass

Okrsek 13. Okrsek 13 je film s opět blbým scénařem ale akční scény )ta na začátku a ta s tím tlustochem) jsou opravdu na vysoké úrovni. jsou tu neznámí herci kteří podávají opravdu parádní výkon.i když od začátku víte jak to skončí AKČNÍ SCÉNY vás do filmu tak vtáhnou že jej budete chtít vidět klidně 3X. ()

vojtazz

Váhal sem mezi 3 a 4 hvězdama. Jako film je to hrůza, herci neherci toporní, až by jeden brečel. Ale parkour/freerunning se o dobrou zábavu posará. ()

Daviidesek

Skvělá akční podívaná - výborné souboje, efekty, sympatičtí hrdinové, kteří zahraňují Paříž před nukleární zkázou. Dlouho jsem neviděl podobný film. Dostává 70% za pozitiva, která jsem zmínil. Škoda jen, že tvůrci tohoto ztrhujícího snímku nepřišli s lepším příběhem a propracovanějším scénářem - Kurýr 2, jenž mimochodem pochází od stejných producentů, sice také nemá extrémně poutavý příběh, avšak motivy záporáka jsou zřejmé až na samém konci filmu, což dělá z obyčejného akčního filmu akční thriller. Kdyby to bylo totaženo z této stránky až do konce, přidal bych navíc až 15%. Jinak ale velmi povedený akční sci-fi z blízké budoucnosti, kde není na každém kroku vznášedlo, laserové pistolky a robotický pejsek, který se startuje ostiskem prstu majitele. ()

onevoice

Paríž okrsok 13 najhoršia štvrť plná gangov a nechutných prisťahovalcov. Totálne uletené ale do budúcnosti nie nemožné. Zločin vďaka zlej ekonomickej situácii rastie a tento film chcel na to jednoznačne poukázať. Dej je zaujímavý, akčné scény su dobre zvládnuté chvíľami mi to pripomínalo Yamakasi. Nápad zavrieť nespratných obyvateľov /vieme o kom je reč/ by mohli zrealizovať aj u nás. ()

pupidup

chtěla jsem jít spát a tohle mě vrátilo zpět do hry. Prostě odpočinková věc plná akce, skákání ze střech, bojových uměni....a zkorumpovaných policajtů...jak jinak:o)Nic jsem nečekala a nakonec jsem se dobře bavila. ()

JARDAHONDA

Svižný nonstop snímek.. tuningové auta, anarchistický gang a výborné akční scény jsou zahrnuty do tohoto podařeného žánru. A můžu narovinu říci, kdyby se akční tvůrci trochu krotili, tak z tohoto snímku mohla být doslova " šupa ". Místy totiž přestřelený, ale zároveń oslnivý akční nátěr.. U mě dobrý 85 % ()

Monikasson

Jeden z filmov,kde aj keby bezcieľne skákali po strechách od nudy,tak by mi to bolo jedno.Film kde netreba hľadať nejaký mocný storyline,vlastne ani naň nie je moc času a treba len kukať,ako hopkajú po autách,strechách,oknách v snahe vypnúť "akože ukradnutú " pokusnú trieštivú hlavicu.Hop sem,kop tam,salto hentam a nejaký mocný kec,ako čerešnička.Mňa to bavilo,taká akčná oddychovka.60% ()

HouseParty

Snímek který vás vtáhne do světa parkouru a kterým provází sám ''zakladatel'' a mistr parkouru David Belle. Z Francouzské produkce již na svět vypluli jiné filmy zabívající se parkourem (Yamakasi, Yamakasi 2). Okrsek 13 je plný akce, sídliště, aut, zbraní, policie a hlavně Parkouru. Stojí za shlédnutí. ()

majka147

Nářez ! Už mi chýbal nejaký film so skvelým parkourom :) Hlavná dvojica bola úplne boží . No čo už teším sa na pokračovanie :) ()

Maty.tekk

Dobrý film,pecka příběh :)) Co bych akorát vytkl je to, že je to až moc akční, ale podstatu filmu to nemění (jsou tam scény, které by člověk v normálním životě nedokázal snad jen kaskadér). ()