Pod kůží

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice. (oficiální text distributora)

Shay

Podle hodnocení jsem čekala, že to bude hodně dobrý film. Spletla jsem se. Byl to parádní zážitek. Velice dobře promyšlený děj a celé znění filmu. Herecké výkony výborné. Chvilky napětí, očekávání samozřejmě byly na místě. Není to přímo typický horor s litry krve, ale já byla nadšená. Stojí za podívání se, to rozhodně. Nezlobila bych se, kdyby se takovýhle jednoduchý, příjemný horor objevoval častěji. :) ()

2sistem

Hnusilo se mi Costanzovo chování a jednání, což mi pokazilo, celkový dojem z filmu, který měl zajímavý námět, ale stupidní zpracování. ()

B.e.r.n.y

Zajímavý nápad, ač neznámá a čistě náhodou objevená infekce nebezpečně koketující i s lidským tělem se může zdát otřepaná. I počáteční zápletka mě vcelku překvapila. Gore scény zvládnuté působivě. (Zejména samovolně se lámající ruka.) Herecké obsazení není špatné, ale mohlo být z mého pohledu lepší. Co bych naopak vytkl je střih, který ztěžoval orientaci v průběhu vypjatých situací. Ale kdo ví. Možná to byl záměr, který ve finále neplní svoji funkci. 80% ()

Pattrick

Ale jo, fungovalo to. Komorný horůrek co do rozpočtu, ale velký co do akčnosti a zajímavosti. Nápad je to solidní, zpracování ještě zajímavější. Samotný děj rychle uteče a trio herců kvalitně hraje svoji roli. Škoda té kamery, ale byl to účel, moc se z toho nedalo vidět, alespoň na pár chvilek mohli celou potvoru přiblížit. Ještě mě mrzí ten konec, čekal jsem lepší ukončení. No holt rozpočet je znát a díky tomu dávám vysoké hodnocení ()

Scott4

Neočekával sem příliš ale výsledek mě nemile překvapil. Nulová absence strachu v horroru byla jen začátkem, nelogické chování celé trojice, velmi prkené herecké výkony kdy jsem nebyl schopen uvěřit představitelům ani jejich jména, chaoticky rychlý střih a neuvěřitelně předvídavý a trapně rádoby hrdinský závěr byl jen třešničkou na dortu! Takže 1* za absurdně vtipnou scénu s amputací ruky :-D. Jen doufám kvůli všem že nás nečeká pokračování...Bože chraň. ()

lumi1

Tak toto tu ešte nebolo, nové "monštrum" len škoda že to bolo tak rýchlo zostrihané že tam divák takmer nič nevidel... ()

ZeroX

Bylo opravdu vidět že film byl nízkorozpočtový.Byla tam i poměrně roztřesená kamera ,což sníží zážitek z filmu.Postavy ve filmu nevypadali moc profesionálně,už jenom tím jak se chovali a hovořili.Příběh byl naopak velice dobrý a dávál smysl,byly tam i skvělé scény,kdy se zmutovaný akt pohyboval jako doslova hadrová panenka (mráz po zádech) . ()

Gorefa

Film má spád, nenudí, hodnocení ale poznamenal prapodivný formát na dvd. Tohle už není ani 2,35:1. To je ještě víc, jako bych koukal na nějakou nudli! Tento fakt mě prostě zprudil. Jinak by se dalo říct, že si námět vypůjčil hodně z legendární Věci. Nicméně režisér si vystačil se 4 herci a starou benzínkou. Nechápu, že podobný film si u nás nikdo netroufne natočit, nákladově to nemůže vyletět do závratných výšin, místo toho tady vznikají sladkohořké nesmysly! ()

Figuto

Slabší kvalita efektů a proto rychlé trhané záběry. Atmosféra se nějaká najde, nápad dobrý, ale jinak to není film na zapamatování. Klon The Thing. ()

Traktorista

Horror, který po dlouhý době vybočuje z těch podobných sraček co byly poslední léta natáčeny. konečně celkem originální nápad, sice standartně trochu stupidní zápletka, ale vše je vyváženo slušnou atmosférou a parádními efekty. Herecké výkony pro podobný žánr jsou lehce nad průměrem, dialogy tolik nebolí, takže celkově to působí na mě více než průměrným dojmem. Určitě film, který stojí za to vidět a zapamatovat si několik fakt dobře natočených scének. ()

Czech_cz odpad!

Film by se mi libil, az na totalne nelogicke chovani hlavnich postav, nejdriv se chtej kriminalnika zbavit, on je na ne zly, potom mu chtej pomoct, on je porad zly, pak se transformuje v dobromila ktery se za ne chce obetovat mi do sebe nejak nezapada .... ()

martasdas

Kvalitní nízkorozpočtový horor s napínavou atmosférou a kvalitními hereckými výkony. Originalita filmu je hlavně v...jak jen to napsat...v ničícím, takřka nesmrtelném organismu. Ten se dokáže šířit pouhým bodnutím svých naježených trnů a holdovat tak na svém hostiteli. Pár věcí by se jistě vytknout dalo, ale proč? Prostě kvalitní podívaná s lehce otevřenými vrátky, co se budoucnosti týče. ()

Karel.Racek

Konečně příjemné monstrum, které nebrakuje objevené. Bodlinky by si jisté zasloužily pokračování. Herci neherci, logické řešení problémů a závěrečný ohňostroj. Jen upozornuji na cz dabing, který je fakt katastrofa. ()

nakedsoul

Jak už tu někdo zmiňoval, škoda že nebylo víc peněz. Pak se maskuje ultrarychlým střihem, ta potvora mohla evokovat neco jako tu ve Věci např....od té doby co týpkovi amputují paži, už jsou záběry na něj jen od ramen nahoru anebo z druhé strany. Možná to chtelo vìc odvahy s těmi záběry, ikdyž by to třeba částečně vyznìvalo parodicky a nedokonale..je to škoda..jinak ok ()

vw.cobra

Není to špatný hororek, jen logičnost některých momentů je trochu mimo (třeba nahrávání kamer na vysunutou videokazetu). I tak bych dal o hvězdu víc, jenže za kamerou byl zřejmě někdo senilní trpící parkinsonem - roztřesená kamera a rozplizlé záběry mě neskutečně sraly. 50%. ()

Drolit

Hodně příjemné překvapení. Pěkný nápad, slušná gradace příběhu, žádná hluchá místa, v pohodě oddechovka na večer. Co mě mrzí je fakt, že tvůrci neměli k dispozici moc velký budget a u scén s monstry to bylo bohužel dosti znát, kvůli rychlému sledu záběrů jsem vlastně nikdy nedostal šanci, abych si to, co na postavy útočí, pořádně prohlédl. Jinak nemám co vytknout. Každopádně bych uvítal dvojku s větším budgetem a nejlépe z toho udělat nějaký pěkný survival ve velkoměstě, myslím, že by to mělo slušný potenciál na úspěch. ()

Hornet.CZ

46% / Tento film jde popsat následujícími body: + Obstojná hudba, - Příšerný dabing, - Tragické a nudné postavy - Zmatečná a nestabilní kamera - Při akčních scénách na epileptiky mířený střih Shrnutí: pokud nechlastáte, tak byste měli, jinak nedoporučuji. ()