Bean 2: Vzrušující kousky pana Beana

(video kompilace)
  • Česko To nejlepší... (více)
všechny plakáty

Venku prší a Pan Bean nemůže jít ven. Tak vyleze na půdu a prohlíží si veci ze své historie. Vzpomíná na své nejlepší momenty u kterých se obecenstvo bavilo nejvíce. (mafounkešu)

masw

Scénky jsou vybraný dobře, nový materiál, kde pan Bean vzpomíná potěší, ale i tak se mi zdá, že dělat výběr u tak krátkého a populárního seriálu bylo zbytečně, protože stejně vše už dobře známe. ()

BuryGol

Tohle už jsem viděl před lety, ale dneska jsem se u toho neřehtal o nic míň. Nebudu se zbytečně rozepisovat. Snad jen tohle:Rowan Atkinson by měl mít někde sochu. :-) ()

blueskin

Rámec téhle beanovské bestofky mi přijde trochu násilný, proto dávám za čtyři, i když samostatné skeče si pochopitelně zaslouží nejvyšší hodnocení. ()

Paity

Těžko něco dodávat k mistrovi komiků. A když si vezmu, že spoustu scének vymýšlel Atkinson úplně sám, nebo se na nic značnou měrou podílel, nemůžu dát jinak než plný počet. ()

Rozjimatel

Tak toto som nejako nepojal. Spájať vybraté scénky do akejsi kompilácie? Načo je to dobré? To má byť nejaký Best of? To mi tam potom niektoré scénky chýbajú a niektoré sú naopak navyše. Môžem hodnotiť akurát podľa úrovne jednotlivých scénok, tá vata okolo nestojí ani za zmienku. Navyše niektoré scénky sú dosť necitlivo useknuté. Myslím, že iba dve-tri scénky si zaslúžia absolútne hodnotenie, a to: balenie sa na dovolenku, písomná skúška a u kráľovnej. ()

Hapretor

Rowan Atkinson rozhodně nepatří mezi pohledné herce, ale patří mezi geniální komiky. Kdo chce dělat humor na úrovni a kvalitní "skeče", měl by si vzít příklad právě z pana Beana !!! ()

dandy11

Je to udělané dokonalým způsobem, a to tak, že pan Bean vždy najde nějakou rekvizitu(jako skalní fanda jsem samozřejmě okamžitě poznal o co půjde)a díky ní si vzpomene na nějakou svoji vylomeninu. U scén na půdě jsem se taky válel smíchy, i když to byla jen vsuvka. ()

AxelWers

Výber z viacerých epizód, ktoré síce neuvidíme celé, ale najlepšie pasáže z nich. Vhodné si pozrieť až po tom, ako si pozriete všetky epizódy predtým. ()

Nix

Tady prostě není o čem, to musíte vidět aby jste pochopili to hodnocení. Tak šup do toho a neotálet. ()

giaruj

Prvýkrát, kedy mi prišlo trpko z komédie a ľutoval som, že taká zábavná postavička musí raz na svoju pošahanosť doplatiť. Keď Beanovi prešiel tank po autíčku, mal som slzičku na krajíčku. Achinko, ochinko... ()

xxlch

Dnešní lidé prý často trpí stresem a tohle je lepší lék na stres, než cokoliv by mohl napsat jakýkoliv doktor. ()