Epizody(11)

Zina, Erika a Žofie jsou pěkný trojlístek. Zina je herečka a má jako každý občas v životě obyčejnou smůlu. Její poslední roli přeobsadili a dětské představení Ťapka a Lapka zrušili úplně. Všechno by mohlo být lepší, kdyby se Erika za matku chtěla přimluvit v televizi H2O, v níž pracuje. Ale Erika nechce. Nesnáší totiž protekci. A zase přišla babička Žofie, aby si půjčila cédéčka a patrně zase vrátí místo originálů přepálené kopie Zinu drží nad vodou ztřeštěná sousedka a přítelkyně Agáty, která umí jakoukoli situaci řešit nečekaným nápadem. Ona vymyslí, jak obstarat Zině práci, proniknout do mediálního světa a osobně se seznámit se šarmantním moderátorem Leo Rohanem. Agáta ho považuje za třetího nejvíc sexy muže na pomyslném žebříčku popularity. Když v redakci zpravodajství televize H2O vyhlásí konkurz na moderátora Večerních novin, Agáta neváhá ani chvíli. Probere manželovi šatník, rozpomene se na svou minulost maskérky ochotnického divadla a je to. Zina už nemá šanci se z toho riskantního podniku vyvlíknout. Jediný problém je, jak všechno utajit před Erikou a Žofií Do redakce zpravodajství přišla zpráva, která působí ničivě jako bomba. Moderátor Břéťa Rybník se na ostrově Shimboo zamiloval do čokoládové krasavice a už se nikdy nechce vrátit ani domů ani do televize H2O. Šéfredaktor Kaprálek i jeho podřízení Erika, Leo a Sabina jsou v prekérní situaci. Potřebují náhradu za Rybníka, a to rychle! Erika najde na zemi knír a vyvodí z toho, že její matka Zina má nějakého šíleného milence. Totéž si myslí i Štefan Šubák, soused a platonický Zinin nápadník, který se užírá žárlivostí. Vnutí se k Zině do bytu a jako vždycky chce něco opravovat. Tentokrát sporák. Jenže Štefan a plyn, to je výbušná kombinace! (oficiální text distributora)

KajusaK

Nízké hodnocení mě ani moc nezaskočilo , zkrátka český seriál, ale mě pobavil a dost . Dlouhý nebyl takže + .. Herecké obsazení mi vyhovovalo..4* a rozmýšlela jsem nad 5..Jeden z nejlepších českých seriálů.. ()

angel74

Jde asi o největší tvůrčí omyl, kterého se Václav Vorlíček během svého života dopustil. Dost mě mrzí, že vůbec něco takového vzniklo, protože většina filmů a seriálů, pod nimiž se režijně podepsal, patří k mým oblíbeným. (20%) ()

Flyer

První díly byly celkem koukatelné, ovšem jak seriál ubíhal, trapných a nudných dílů přibývalo. Mrzí mě, že vysoký herecký a režijní potenciál zůstal prakticky nevyužit. ()

Endyis odpad!

Vorlíčku nějaké léky na senilitu prosím, protože tohle ani nápad. VSTUP ZAKÁZÁN pod možností duševní újmy... ()

xerno odpad!

Tohle že je komedie ?! FUJ a BLE ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Jsou tu fakt hodně trapné takzvané vtipy, naprosto ubohej scénář, pěkně debilní děj, bídný zápletky, a režie stojí taky za starou belu. Nechápu, jak mohla Nova toto vysílat v hlavním vysílacím čase, to prostě nepochopim, takovou sledovanost ?! Ordinace je taky kravina, ale tohle sledovanost mít prostě nemohlo, a jestli jo, jako že nejspíš jo, tak je náš národ na děsně nízký úrovni inteligence, já si nemůžu pomoct !!! ()

T-pack

Ano, je to blbina, přesto si myslím, že dost krutě ohodnocená. Já myslím, že autoři do toho s tím vědomím šli a jen za Krause si to tu trojku zaslouží. Hmm. ()

pytlik...

Šlo to, i když kam se hrabou trpaslíci, obři, siamská dvojčata, jedinci s obrovskými hlavami a jiná stvoření z freak show na milostné scény mezi Chýlkovou a Stropnickým. Jak nemusím Krause, tak příběh bezesporu oživil. Nesouhlasím s místními názory, že se nebylo na co dívat, protože minimálně u Benešové na co koukat rozhodně bylo. Jinak od Chýlkové beru její angažmá v tomhle seriálu jako přípravu okolí na své veřejné přiznání, tak už jen netrpělivě čekám, kdy konečně prohlásí, že je ve skutečnosti mužem! ()

jack.hnut odpad!

rezentován jako vtipný seriál ze současnosti, plný humor a hvězdného obsazení. Opravdu sem se na něj velice těšil a to hlavně kvůli Ivaně Chýlkové. Tou dobou jí patřily nedělní večery na Čt. Nejprve nás svou rolí čtyřicetileté rozvedené vysokoškolačky snažící se obstát v různých trampotách, které na ni její děti připraví, rozesmála k slzám (v čtyřdílném televizním filmu Hop nebo Trop). A poté vyvracela zažité řeči o domácím násilí (Hadí tanec). Zde famózním způsobem zahrála vysokoškolačku, matku tří dětí, kterou začne psychicky i fyzicky týrat její o 20 let starší manžel. Začal jsem trpět omámením, že se nemůže objevit žádném shitu. Ehm, spletl jsem se. Původní námět On je žena zněl: stárnoucí herečka nemůže sehnat práci a tak se rozhodne ucházet o post moderátora v nesledovanější televizi. Sliboval přinejmenším rozvíření stojatých vod českých seriálů. Bohužel jedna trapná, tedy myšlená humorná, scénka střídala druhou. Na scénaři pracoval jeden jediný člověk. V zahraničí je to parta scénaristů, kteří se navzájem motivují, hecují. Nova plánovala rozpočet něco kolem 10 mil. Pojišťovna stála údajně 40 mil. K tomu snad komentář není za potřebí. Ani masivní reklamní kampaň, doprovodné soutěže, propírání osobního života jednotlivých herců v bulváru nedokázaly zastavit klesající sledovanost. Úvodní díl si získal téměř 3 miliony diváků a závěrečný ubohých 1,4 mil ()

Death

Zpocatku to jeste tak strasne nevypadalo a hlavni motiv premeny v muze imho tak uplne spatny neni. Ovsem postupne se zacina serial strasne plouzit, nema co nabidnout a tak vari z vody neuveritelne blaboly a o humoru se radsi nebudu zminovat.Asi nema cenu dale pokracovat ani v psani kritickych postrehu, ani v sledovani tohoto serialoveho blabolu. Nova opet nezklamala. ()