Nájemný zabiják Holland žije ve výslužbě. Musí však splnit poslední životní úkol. Má pomstít ty, které brutálně týral jihoamerický diktátor Moloch. (oficiální text distributora)

Courtemanche

Bronson nikdy nenatočil brutálnější film. Málem všechny jeho filmy jsem viděl, stejně tady jsem zíral jak s ničím ne_ere. Hodnocení u Bronsona dělám malinko jinak, jeho filmografie obsahuje mnoho různých věcí a tak já dělám i v tom rozdíly, porovnávám je. Moje hodnocení jsou trošičku zkreslené. 4,5/5 ()

JohnSmith

Jednoduchá a ohraná zápletka. Sice to z počátku vypadalo zajímavě, ale je to jen další z řady thrillerů slabšího průměru. ()

vitekpe

Bronson, kecupova krev, nasili a Theresa Saldana, ktera mi byla celou dobu nesympaticka. Navic jsem ani nepochopil, proc ji sebou Broson celou dobu tahal... ()

kocourMour

Další průměrné Bronsonovo béčko ve kterém se vydává do nejmenované jihoamerické země, aby oddělal ukrutníka Molocha, který týral vězně v táborech. V patetickém závěru kruťase přenechává jeho zmrzačeným obětem a ty se mu podívají motyčkami do břicha co tam má pěkného. ()

Kakho-oto

Asi vůbec nejdrsnější film s Bronsonem vůbec a to je teda co říct! Souhlasím s názorem Kimona, že lidé typu doktora Molocha jsou zrůdy a nezaslouží nic jiného než smrt. Nejdrsnější je mučení elektrickým proudem ze začátku filmu, od toho okamžiku jsem se nemohl dočkat "doktorova" konce a ten stál opravdu za to! Stejným způsobem možná dopadli někteří dozorci z koncentráků a dobře jim tak! ()

huzgi

Přímočarý snímek, který si na nic nehraje. Osamělý pistolník plní nezištně svůj úkol. Tradiční variace na známé téma zvládnutá se ctí. Filmu uškodil čas, ve své době mohl vyznít ještě výrazněji. ()

johnsnow

To je jak možné, že som tento film neohodnotil šak som ho videl asi pred dobrými 4 mesiacmi. Je to skrátka slušný thriler s perfektným Bronsonom, relatívne slušnou akciou ktorej je síce pomenej ale je super. Takže za silné 4* a ten doktor bol teda riadny hajzlát. ()

sirrgulo

Nehrát ve filmu Bronson, vůbec bych se na něj nedíval. Takhle jsem to však vydržel a těch 85 minut bylo docela v pohodě. Úvod snímku možná leckteré slabší povahy odradí. Přeci jen to mučení je docela nechutné i pak vyprávění obětí doktora, které zázrakem přežili. Jenže pak už na scénu přijde Charles, jehož počínání mi trošku vadilo. Je sice bývalým zabijákem, ale přesto mohl mít alespoň trošku problémy. Aby se dostal k doktorovi musí nejprve zabít pár jeho kumpánů a to mu nedělá vůbec žádné problémy, takže se nedočkáme ani trošky napětí no a finále s doktorem už zase není na něm ale na dělnících v dole, takže ani tady nečekejte žádnou nervy drásající scénu. Přesto si film ty tři hvězdičky zaslouží. ()

nanamarak1

4 nezapomenutelné scény (pan doktor a ukázka jeho metod, rozdrcení penisu, vyvrcholení trojky vpodobě kudly v krku a samotný konec), ale jinak tomu něco chybí. Plně se ztotožňuju ze zdejším hodnocením. 65% ()

charles3

Navzdory účasti mého oblíbence a jmenovce, slibnému námětu a očekávané brutalitě hodnotím pouze průměrně. Téměř nekomplikovaný a předvídatelný děj, naopak nepředvídající Bronson, Saldanová celý film neví, co vlastně chce a k tomu herci (E.Lucero a hlavně M.A.Fuentes) a melodie recyklovaní ze Zeleného ledu. Na druhou stranu musím uznat, že vedle Harmoniky prostě musí být všechny Bronsonovy role aspoň o třídu až dvě níž... Nicméně doktorovi bych se do rukou opravdu dostat nechtěl... ()

Vráťa

dávám hvězdu Bronsonovi, za to, že ho mám rád a za vrh nožem, zbytek v tom filmu stál za nudou vytlačený prd. ()

Imyourmather

Mělo to spád a grády, prakticky hned od začátku. Bronson hraje výborně a člověk by skoro řekl, že se tím i baví. Nejlepší nájemný zabiják, jakého jsem za poslední dobu viděl. Plusové body za to, že se mu Saldana nepletla pod nohy, nekompromisní přístup Bronsona a opravdu nechutného hlavního záporáka. ()

andy60

Typický film, u kterého už na začátku víte, jak to dopadne. Bronson odvedl svůj standart, žádné překvapení ani zklamání. ()

SNCIS

Skvělá akční podívaná se skvělým Charlesem Bronsonem. Charles znovu jako zabiják, který v penzi přijme poslední kšeft. Scéna v baru, kde Bronson porazí protivníka tak, že mu rozdrtí nádobíčko, je nezapomenutelná. Akce a akční scény jsou super. Záporák diktátor Moloch, který brutálně své oběti týrá (nutí je jíst vlastní výkaly, moč, jednomu chlápkovi zatloukl řebíkama koule na jídelní stůl atd.), je také skvělej a celej film se těšíte až si ho Bronson řádně podá. - 80%. ()