Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiální text distributora)

Dexter666

Na jedno popoludnie pred TV počas Vianočných sviatkov je to celkom fajn zabytie času. Nejakú super komédiu, ktorú budú televízie opakovať rok čo rok však môžete zabudnúť. B.B. je sčasu na čas zábavný, film sa snaží nestúpať do klišé jemu podobných počinov, aj keď si v niektorých smeroch vyslovene k nim buduje cestu. Páčil sa mi akurát malý blonďavý drzáň Timmy Deters čoby Tanner Boyle, ktorý hral fakt perfektne. S vianočným prižmúrením kurieho oka 50%. ()

SZYslak

Tak jsem to zahlidnul dopoledne v televizi a po drsne a odzbrojujici vete :-D:-D:-D Hrajes si na pirata? Ne, maminka rikala, ze mam v oku rakovinu ... uz jsem to musel dokoukat. ()

lele

Náhodou jsem se dost zasmála, nenudila jsem se a nedostavovaly se pocity trapnosti. BBT mi v roli seděl na 100 %. ()

zeromen

Nuda, nuda a ......nuda. No jo párkrát jsem se zasmál ale to je asi všechno a hlavně nemusím Thorntona. Ale nějaká snaha přece byla. ()

desa

výborná oddechovka. já jsem se bavil i když jsme předvídal co se bude dít, ale to mi vůbec nevadilo. ()

maro0902

no musím povedať že už dávno nemám násť rokov,ale pobavil som sa pri tom lepšie ako pri iných komédiach....u mňa fajn. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“