Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (69)

castor 

všechny recenze uživatele

Mnohokrát omletý příběh a poměrně znuděný Billy Bob Thornton.. když se člověk koukne na jeho filmografii, tak je to minimálně škoda - i za cenu toho, že holt jednou nezaplatí nájem!! Kvůli němu do toho totiž asi šel (pokud ho tedy nezlákalo jméno režiséra Richarda Linklatera, který opět dokazuje, jak nepředvídatelným a bohužel nevyrovnaným tvůrcem je).. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Režiséra Linklatera jsem nikdy neuznával a ani ted po tomhle filmu nebudu, ale můžu zase říct že jsem se bavil celkem dobře. Thornton předvádí to co v každém filmu a jeho humor je to stejný jako v každém jeho filmu. Ale je to prostě zábavné. Navíc Kinnear i když ne moc využitý pobaví a je sympatický. Jen škoda že humor některých dětí byl tak trošku zaostalý. ()

Reklama

-soch- 

všechny recenze uživatele

Taká klasická americká komédia, do ktorej sa Thorton dokonale hodil. V úlohe večne ožratého chlapa, bývalého majstra v bejzbale, ktorý trénuje pár výrastkov :-) V slovenskom znení: PAVEL VIŠŇOVSKÝ, MAREK SUCHITRA, JOZEF BENEDIK ml. a ďalší. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFAN MANDŽÁR ()

Falko 

všechny recenze uživatele

Komediu SKOLA RO(C)KU som zatial nevidel, takze nemozem porovnat tuto komediu, aj ked musim priznat, ze moc som sa tu nezasmial. Thorntona si radsej pozriem v thrilleri, komedialna uloha mu nejako moc nesedela. Mozno pre detskeho divaka je to zabavny film, ale pre niekoho, kto sa v baseballe nevyzna, to moze byt uplne nudne... 25.07.2008 ____________ Billy Bob Thornton - (Morris Buttermaker) +++ Greg Kinnear - (Roy Bullock) +++ Marcia Gay Harden - (Liz Whitewood) +++ Sammi Kane Kraft - (Amanda Whurlitzer) +++ Hudba: Ed Shearmur +++ ()

Dexter666 

všechny recenze uživatele

Na jedno popoludnie pred TV počas Vianočných sviatkov je to celkom fajn zabytie času. Nejakú super komédiu, ktorú budú televízie opakovať rok čo rok však môžete zabudnúť. B.B. je sčasu na čas zábavný, film sa snaží nestúpať do klišé jemu podobných počinov, aj keď si v niektorých smeroch vyslovene k nim buduje cestu. Páčil sa mi akurát malý blonďavý drzáň Timmy Deters čoby Tanner Boyle, ktorý hral fakt perfektne. S vianočným prižmúrením kurieho oka 50%. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Související novinky

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)

Reklama

Reklama