Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiální text distributora)

Dever

Soundtrack Edward Shearmur: 1. Promise - Simple Plan [3:32] ,2. Bad Reputation - Senses Fail [2:33] ,3. Everything Is Alright - Motion City Soundtrack [3:28] ,4. Wipeout - Phantom Planet [1:31] ,5. This Is War - Ben Kweller [2:22] ,6. Centerfield - John Fogerty [3:52] ,7. Shinin' On - Grand Funk Railroad [3:30] ,8. Cocaine - Eric Clapton [3:40] ,9. Muscle Of Love - Alice Cooper [3:45] ,10. Stranglehold - Ted Nugent [8:24] ,11. Close To Champaign - Los Straightjackets [3:55] ,12. Wack Wack - Young-Holt Trio [2:59] ,13. Meet Mr. Buttermaker - Edward Shearmur [2:24] ,14. Play Ball - Edward Shearmur [1:47] ,15. Dictatorship - Edward Shearmur [1:14], ()

castor

Mnohokrát omletý příběh a poměrně znuděný Billy Bob Thornton.. když se člověk koukne na jeho filmografii, tak je to minimálně škoda - i za cenu toho, že holt jednou nezaplatí nájem!! Kvůli němu do toho totiž asi šel (pokud ho tedy nezlákalo jméno režiséra Richarda Linklatera, který opět dokazuje, jak nepředvídatelným a bohužel nevyrovnaným tvůrcem je).. ()

Malarkey

V sobotu dopoledne v televizi Vidím Billy Bob Thorntona. Jede si svojí obvyklou roli alkoholika a kolem něj se prohání kopa chvílemi docela vostrejch harantů. Tak jsem si řek, že se na film podívám a třeba to bude v pohodě. A fakt že jo. To, že je film o baseballu jsem vůbec nevnímal. Upřímně jsem se párkrát docela nahlas zasmál a může za to právě ta kopa harantů, co tvoří film a ochlasta Billy Bob je svými trenérskými schopnostmi sceluje. Není to žádný zázrak, ale na sobotní odpoledne bych si nedokázal představit lepší film. ()

Falko

Komediu SKOLA RO(C)KU som zatial nevidel, takze nemozem porovnat tuto komediu, aj ked musim priznat, ze moc som sa tu nezasmial. Thorntona si radsej pozriem v thrilleri, komedialna uloha mu nejako moc nesedela. Mozno pre detskeho divaka je to zabavny film, ale pre niekoho, kto sa v baseballe nevyzna, to moze byt uplne nudne... 25.07.2008 ____________ Billy Bob Thornton - (Morris Buttermaker) +++ Greg Kinnear - (Roy Bullock) +++ Marcia Gay Harden - (Liz Whitewood) +++ Sammi Kane Kraft - (Amanda Whurlitzer) +++ Hudba: Ed Shearmur +++ ()

Pepinec

No že zrovna z tohohle příběhu má někdo potřebu dělat remake... Mají ti Američani v hlavách ještě něco jiného než hambáče a baseball? Bobík už má takovýchhle poťouchlých rolí pomalu víc než těch opravdu zajímavých, ale na druhou stranu mu taky děsně sedí. Průměrnou zábavu do studeného podzimního večera povyšuje absence jinde všudypřítomných přiblblých amerických keců, a pak mám taky potřebu filmu pocukrovat za to, že mi kvůli idiotům ze Smíchova nestihl říct ani "čau, měj se!" ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii.

(rafix)