Velmi predvýdatelné. Nie je tu nič, čo sme už nevideli milión krát, film naozaj ničím neprekvapí, ale Billy Bob Thorton tu parádne hláškuje. Vlastne vtipné sú iba dialógy. Tí malí smrkači si tiež servítky neberú ..:) Od začiatku som sa výborne bavil, ale keď to všetci začali brat vážne, už to až taká zábava nebola. Od takej polovice sa to točí hlavne okolo baseballu, takže som pri konci celkom trpel.(23.4.2013)

Rodinná komedie, určená především mladší polovině diváků, která neurazi, ale ani nenadchne. Malinko se mi zdá, že Billy Bob snad už ani neumí hrát jiné role a zaměřil se na alkoholem nasáklé zkrachovalce, takže jsem v duchu vzpomněl na Santa je úchyl a následně na Ples příšer, ve kterém asi naposled výrazně zazářil jako dramatický herec. Už by to zas chtělo nějakou lepší roli, Bobe. 50%(11.9.2011)

Taká klasická americká komédia, do ktorej sa Thorton dokonale hodil. V úlohe večne ožratého chlapa, bývalého majstra v bejzbale, ktorý trénuje pár výrastkov :-) V slovenskom znení: PAVEL VIŠŇOVSKÝ, MAREK SUCHITRA, JOZEF BENEDIK ml. a ďalší. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFAN MANDŽÁR(27.1.2010)

Bývalý profesionální hráč baseballu, dnes už jen ztroskotaná alkoholem páchnoucí existence (B.B. Thornton), dostane do ruky dvanáctku tlouštíků, nemehel, vozíčkářů, anglicky nemluvících cizinců a dalších nesportovních hvězdiček. Je nad slunce jasné, že z nich časem, jako v každém druhém filmu s podobnou tématikou, vybuduje vítězný team, což by nebyla zase takové vada na kráse, kdyby si tato sportovní komedie udržela tempo, se kterým nasšeně vstoupí do první poloviny. Časem film začne ztrácet na vtipu a z děje se stává kýčovitá bramboračka – každopádně z lásky k sportovním komediím tři hvězdičky.(20.9.2010)

Typická americká sportovní zhovadilost s nevšedním ale naprosto svým Thorntonem a s dosti netypickým koncem, který nám do života přináší nečekaně neamerické poselství, že není důležité byt nejlepší ale je sakra důležite vědět, že jste do toho dali celé své srdce a pořádně jste si to užily. No né! není to nádherné klišé?(13.10.2011)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii.

(rafix)