Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiální text distributora)

ADZI

Santa je úchyl se povedlo mnohem víc a tenhle film se ho snaží jen kopírovat. Přesto jsem se většinu času nenudil. ()

arcticsky

Filmy ze sportovního prostředí nemám moc rád a u tohoto je ke koukání pouze Billy Bob, který občas zaperlí...jinak naprosto fádní téma.... ()

zabro

Zacatek drsnej. Prostredek uchazejici. Konec ne tak uplne cistokrevny happy end, ale prece tam je. A nejvic me rozhodila nakonci americka vlajka. Amici si porad mysli, ze je nekdo na tu jejich vlajku zvedavy. ()

Olík

Bývalý profesionální hráč baseballu, dnes už jen ztroskotaná alkoholem páchnoucí existence (B.B. Thornton), dostane do ruky dvanáctku tlouštíků, nemehel, vozíčkářů, anglicky nemluvících cizinců a dalších nesportovních hvězdiček. Je nad slunce jasné, že z nich časem, jako v každém druhém filmu s podobnou tématikou, vybuduje vítězný team, což by nebyla zase takové vada na kráse, kdyby si tato sportovní komedie udržela tempo, se kterým nasšeně vstoupí do první poloviny. Časem film začne ztrácet na vtipu a z děje se stává kýčovitá bramboračka – každopádně z lásky k sportovním komediím tři hvězdičky. ()

hEROic

pohodovka na vikendove dopoledne... mam rad filmy o sportu, takze me osobne se to celkem libilo, jen to melo byt kratsi... dokonce jsem se parkrat i zasmal ;) 60% ()

dainio

Skvělá komedie s bezchybným Billy Bob Thortonem v roli bývalého profi baseballisty, který navšechno z vysoka "sere" a má všechno v paži. ()

-soch-

Taká klasická americká komédia, do ktorej sa Thorton dokonale hodil. V úlohe večne ožratého chlapa, bývalého majstra v bejzbale, ktorý trénuje pár výrastkov :-) V slovenskom znení: PAVEL VIŠŇOVSKÝ, MAREK SUCHITRA, JOZEF BENEDIK ml. a ďalší. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFAN MANDŽÁR ()

dalziel

No tak Moneyball to nebol ale bavil som sa. Billy Bob "Norton" hrá to čo mu ide najlepšie a to vopruzáka , noťasa a kurevníka. Tento krát v kombinácii s trenérom detského družstva v baseballe.Slušný priemer 60%. ()

_aandyy_

Billy byl hlavní důvod se na to podívat. Ono to je tak trochu ale "sportovní kýč". Zajímavě se příběh vyvíjí, z hlediska možná ne příliš náročného diváka je to super, ale motiv mi přijde až příliš podobný modelu dnešního sportovního filmu. Outsideři se stávají vítězi a příběh končí... Lalala a začínají titulky. Trochu jsem se pobavila, ale moc si z toho neodnesla. ()

sWONDER

Velmi predvýdatelné. Nie je tu nič, čo sme už nevideli milión krát, film naozaj ničím neprekvapí, ale Billy Bob Thorton tu parádne hláškuje. Vlastne vtipné sú iba dialógy. Tí malí smrkači si tiež servítky neberú ..:) Od začiatku som sa výborne bavil, ale keď to všetci začali brat vážne, už to až taká zábava nebola. Od takej polovice sa to točí hlavne okolo baseballu, takže som pri konci celkom trpel. ()

Bezda22

Úplně na pohodu. Billy Bob Thornton hraje opilce, což mu jde perfektně. Stará se o baseballovej tým totálních střev. Scénář je jasnej od začátku. Ale je to zábavný. Chyba toho filmu je, že je jasný jak to dopadne. Nic se tam neděje, aby to překvapilo. 55% ()

tartan

Ja som sa na tom celkom bavil, Billy Bob Thornton ako uchľastaný tréner bandy outsiderských deciek, ktoré však nakoniec takmer(!) vyhrajú baseballovú ligu... v rámci tohto za mlákou zrejme veľmi poulárneho športovo (vždy je to pritom baseball) - detského subžánru (aspoň ja zaznamenávam v TV každú chvíľu nejaký podobný film) je to vcelku (možno troch uleteno) zábavná záležitosť. ()

kubas369

Typická americká sportovní zhovadilost s nevšedním ale naprosto svým Thorntonem a s dosti netypickým koncem, který nám do života přináší nečekaně neamerické poselství, že není důležité byt nejlepší ale je sakra důležite vědět, že jste do toho dali celé své srdce a pořádně jste si to užily. No né! není to nádherné klišé? ()

moviepill odpad!

B. B. Thorntona si pamätám ako charizmatického riaditeľa NASA (Armageddon), ako mentálne narušeného chlapa (Sling Blade),... všade ako vynikajúci herec a režisér. Ale čo bolo toto? Dve hodiny čoho? Zarytý fanúšik baseballu mu možno odpustí to, že je to film o ničom, ale u mňa je to jasná prehra. B. B. Thornton si značne pohoršil reputáciu. (Asi by nemal brať každú filmovú ponuku) ()

luke774

Oproti Škole ro(c)ku neměl Linklater takové štěstí na hlavního herce (Thornton je o poznání horší komik než Black) i dětské představitele. Přesto příjemná podívaná, u které oceňuji hlavně výrazný rukopis jejího autora. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“