Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiální text distributora)

Ridick

jedine, co uputalo moju pozornost bol miestami cierny humor....vozickar s rakovinou oka:))...ale inac kompozicne sto razy videny gulas... ()

Skip

Ona je to v podstatě blbost, ale můžu vám říct, že jsem se něco málo přes hodinu a půl fakt dobře bavil. ()

fmash

BBT ve slušné formě, jen občas nějak vypadává z role otrlého cynika, když střídá drsné hlášky s procítěnými vyznáními vstříc nevycválaným spratkům. Kteří jsou mimochodem opulentní sbírka od pohledu nesympatických týpků. Možná s tím má co dělat poplatnost předloze, čert ví. 3¾. ()

Trainspotter

Je to taková umírněnější verze úchylného Santy se stejným předstvitelem hlavní role, děcka tam sice mluví současnou mluvou, ale BBT už prostě není tak cool a Ríša Linklater jaksi nebezpečně měkne a projevuje patriotismus (mám na mysli tu US vlajku v posledním záběru). Renomé filmu zachraňuje pár slušných hlášek, za všechny snad: "Je ze stejnýho ročníku jako my, prý jednou zbouchnul učitelku." AR: 1,85:1 - sférická skla ()

BUD-SFIS

Dobre, prvnich deset minut se mi drsny a hodne sprosty pristup Thortona libil ale omrzel a pak byl trapny jak vyprchany benzin. Ceho je moc toho je prilis. A zase tu mame z uplne nuly, ne jednickou ale dvojkou, coz je to same. Jinack doporucuju vsem deckam do 12 let. ()

otík

Typicky laděná rodinná komedie o týmu outsiderů, kteří se pod vedením bývalého slušného hráče dostanou do finále své ligy a tam ... To rodinné naladění však přeci jen trochu více kazí hodně velká vulgarita trenéra ve velmi slušném podání Thorntona, ale potažmo i děcek. Film je bez jakýchkoli větším dramatických zlomů, vše jasné jak facka. Ale i tak slušná rodinná zábava, která není tak stupidní a povrchní jak se na první pohled zdá. ()

Brain-D

Billy Bob thorton tentokrát ve velmi podobné roli jako Santa je úchyl. Tím že je notorický opilec, jinek tady je koučem basebolu malích děcek a je to hovadina ()

fefee

Billy Bob Thorton je skvelý...Ako komédia to ušlo no je to skôr podpriemer. Tak na jedno pozretie. "Poďme chlapci, flákate sa ako smrad..." :) ()

zigíš

každý si (občas) vyberie svoju slabšiu chvilku a tipujem, že podobne ako postava billy boba thortona aj linklater celé to natáčanie prechlastal ..no, ja (občas) tiež prídem do práce nachmelený:) ()

P1tr

Nadějný začátek. Thornton jako flegmatický baseballový trenér ochlasta ( rozuměj Santa je úchyl v bledě modrém ). ale jak už to bývá, zhorší se to a nakonec zprůměrujeme na další průměrnou komedii. ()

wosho

Teda toto mě sklamalo. Čekal jsem drsnější-inteligentní komedii a ono z toho vyšlo toto. Ale jo, divat se na to dá, ale prostě jsem čekal víc. ()

Hanys_

Billy Bob chlastá, hláškuje a má kolem sebe kupu malých děcek. Zatímco v Santovi tohle fungovalo na jedničku, z těhle Medvědů je jen (pod)průměrná rodinná komedie. Linklatera bych za tímhle propadákem teda nečekal. 4/10 ()

Paity

Beru to s rezerovou, jde rostě o americou rodinnou záležitost, de má být odměněnasnaha a odstrovaní mají nakonec vyhrát vše a stanout na vrholu slávy. ()

J*A*M*A*L

Mám rád basebalové filmy, mám rád Billyho Thorntona, mám rád komedie, a navíc takovéhle komedie. Mě to bylo hodně sympatické a na tyto filmy mám buňky a líbí se mi, takže se za své hodnocení stydět nemusím, docela se divím zdejšímu celkovému hodnocení. Ale já se na celkové hodnocení mohu vykašlat. Mě se to líbilo. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“